Gotowy, przykładowy biznesplan: IMPORT I HANDEL SZKŁEM AKRYLOWYM

Gotowy, przykładowy biznesplan:
IMPORT I HANDEL SZKŁEM AKRYLOWYM

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 22.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Szkło akrylowe, zwane plexiglasem, to rodzaj materiału imitującego szkło. Jest popularne ze względu na dużą odporność na promieniowanie UV, co zapewnia wysoką trwałość, zwłaszcza w przypadku stosowania go w zewnętrznych instalacjach.


Popularność tego tworzywa w branży budowlanej i architekturze sprawia, że importowanie plexiglasu i handel nim może być doskonałym pomysłem na prowadzenie działalności.

Chcesz otworzyć własną działalność związaną z importem oraz handlem szkła akrylowego? Skorzystaj z gotowego biznesplanu, który sporządziliśmy specjalnie dla Ciebie. Na jego podstawie sporządzisz własną dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

Nie musisz poświęcać wiele czasu na komplementowanie dokumentów. Przykładowy biznesplan pomoże Ci stworzyć potrzebną dokumentację aplikacyjną, dzięki której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Firma opisana w gotowym pliku będzie zajmowała się nie tylko importem i handlem plexiglasem, ale również produkowaniem i konfekcjonowaniem wyrobów ze szkła akrylowego. Oferta działalności obejmować będzie przede wszystkim płyty cięte na wymiar, całe arkusze plexi o wymiarach 2x3m, które nie będą wymagały obróbki, kieszenie na ulotki, mównice, akwaria, a także podajniki na ulotki oraz podstawki na wizytówki.

Produkty objęte ofertą odznaczać się będą wysoką jakością dzięki zastosowaniu do ich produkcji najlepszych materiałów importowanych z Chin. Import takich materiałów będzie możliwy dzięki współpracy z zewnętrzną firmą.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia,
  • opis produktu/usługi,
  • charakterystyka rynku,
  • klienci,
  • wskazanie głównych konkurentów na rynku, wskazanie ich mocnych i słabych stron (np. cena, jakość, lokalizacja),
  • opis działań marketingowych,
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach programu “Wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: