Gotowy, przykładowy biznesplan: SOLARIUM

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SOLARIUM

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.04.Z - Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętnie korzystają z solariów. Odwiedzanie takich gabinetów umożliwia szybkie uzyskanie opalenizny niezależnie od pory roku oraz ze względu na wydzielaną w procesie opalania witaminę D - poprawia humor. Zapotrzebowanie na solaria wzrasta, dlatego warto zastanowić się nad prowadzeniem tego typu działalności gospodarczej. Planujesz otworzyć działalność w branży beauty i jest to solarium? Skorzystaj z gotowego biznesplanu, dostępnego na naszej stronie internetowej, który pomoże Ci sporządzić dokumenty aplikacyjne o dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Ciemna, karmelowa karnacja jest jedną z najbardziej pożądanych. Dla wielu taki odcień karnacji jest synonimem piękna. W Polsce trudno jest o taki odcień opalenizny przez cały rok, dlatego opalanie w solarium ma coraz szersze grono zwolenników. Oprócz uzyskania równomiernej opalenizny opalanie w solarium wspomaga wydzielanie witaminy D.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo przygotowany zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. opis warunków lokalowych, prognoza przychodów z planowanej działalności gospodarczej, analiza SWOT, plan marketingowy oraz charakterystyka kanałów dystrybucji i promocji. Całość została opracowana w sposób merytoryczny i fachowy. Gotowy wniosek będzie dużą pomocą i podstawą do przygotowania własnych dokumentów do Urzędu Pracy.

Opisana w przykładowym biznesplanie działalność będzie polegała na prowadzeniu solarium. Działalność będzie funkcjonowała w stacjonarnym lokalu. Klientami będą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ilość klientów będzie wzrastała w miesiącach wiosennych i letnich oraz w okolicach nowego roku. Solarium będzie wyposażone następujący sprzęt: Kabina stojąca Opal Fitnes, Łóżko europejskie Soltron XL70, łóżko SoltrL70.

Struktura przykładowego biznesplanu dla solarium jest przygotowana zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy. Zestaw dokumentów składa się z wniosku o przyznanie jednorazowej pomocy i załączników. Wniosek ma 13 stron i podzielony jest na części dotyczące m.in.:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • warunki lokalowe,
 • plan marketingowy,
 • kim będą nabywcy produktów i usług,
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom,
 • analiza SWOT,
 • omówienie i wnioski z analizy SWOT,
 • konkurencja,
 • potencjalne działania konkurentów oraz reakcja na te działania,
 • dystrybucja i promocja,
 • prognoza przychodów z planowanej działalności gospodarczej.

Kto powinien skorzystać z przykładowego biznesplanu solarium?

Skorzystaj z gotowego biznesplanu, jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą po raz pierwszy. Przykładowy biznesplan zawiera opis działalności gospodarczej prowadzonej stacjonarnie. Z twojej oferty będą korzystać kobiety i mężczyźni. Najwięcej klientów będziesz mieć w miesiącach wiosennych i letnich oraz w okresie nowego roku. Swoją działalność gospodarczą będziesz prowadzić na podstawie kod PKD: Sekcja S, PKD 96.04.Z, Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej.

PKD 96.04.Z - Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
Podklasa ta obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z przykładu biznesplanu solarium?

 1. Korzystając z gotowego biznesplanu solarium, wypełnisz wniosek szybko i zaoszczędzisz czas.
 2. To zestaw dokumentów, który jest czytelny i jasno sformułowany.
 3. Gotowy biznesplan pomoże Ci w zaplanowaniu i rozwoju twojej działalności gospodarczej.
 4. Zawiera wszystkie argumenty, które pomogą Tobie w przekonaniu urzędników, aby przyznali Ci jednorazową dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Pobierz przykładowy biznesplan solarium

Przykład biznesplanu solarium został przygotowany i złożony w Urzędzie Pracy w Rudzie Śląskiej. Opracowanie biznesplanu pomogło w skutecznym uzyskaniu dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pobierz gotowy biznesplan solarium.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: