Gotowy, przykładowy biznesplan: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wygląd zewnętrzny jest wizytówką każdego człowieka. Staramy się, a przede wszystkim kobiety, aby wyglądać jak najlepiej. Korzystają one z wszelkiego rodzaju usług kosmetycznych. Dla wielu z nich liczą się też ładne i gęste włosy, jednakże nie wszyscy zostali obdarzeni takimi genami. Na pomoc przychodzą specjalistki które zajmują się profesjonalnym przedłużaniem włosów. Coraz większa liczba osób decyduje się na skorzystanie z usługi przedłużania włosów.


Jeżeli chcesz założyć swoją firmę w tej branży, możesz starać się o uzyskanie dofinansowania na start swojej firmy. Warto jest posiadać swój napisany biznesplan. Jeżeli nigdy tego nie robiłaś i nie wiesz jak się się za to zabrać, możesz zainwestować w profesjonalny biznesplan napisany przez profesjonalistów. Nasz gotowy wzór biznesplanu spełnia wszystkie wymogi dotyczące Urzędu Pracy.

Co zawiera nasz biznesplan:

Przygotowane dokumenty zawierają m.in.: opis i cel działalności gospodarczej, charakterystyka klientów czy konkurencji. Kompletowanie dokumentów jest o wiele prostsze, a dokumenty spełniają wszystkie wymogi Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi przedłużania oraz zagęszczania włosów. Dodatkową usługą będzie możliwość zakupu włosów naturalnych oraz kosmetyków i akcesoriów do włosów. Gabinet będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 8.00 - 18.00, będzie również istniała możliwość przyjmowania klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu, klienci będą umawiali się poprzez telefon, email lub osobiście. W ofercie znajdzie się: zagęszczanie włosów, czyli zwiększenie ich objętości przy zachowaniu tej samej długości, względnie zakrycie rzadszych miejsc; przedłużenie włosów, czyli optyczne wydłużenie włosów o 10-15 cm, jeżeli włosy sięgają przynajmniej do ramion; przedłużenie z zagęszczeniem, czyli jednoczesne optyczne wydłużenie włosów o 20cm lub więcej i zwiększenie ich objętości.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 • informacja o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • cel i opis działalności gospodarczej
 • Potrzebę realizacji i celu planowanego przedsięwzięcia
 • Motywy do rozpoczęcia działalności
 • plany rozwoju planowanej działalności gospodarczej
 • Opis działalności głównej i pobocznej
 • Uzasadnienie wyboru planowanej działalności gospodarczej i szanse powodzenia
 • Opis branży związanej planowaną działalnością
 • Charakterystyka konkurencji
 • Opis klienta planowanego przedsięwzięcia
 • Sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą
 • załącznik nr 1 - działania organizacyjne, reklamowe, promocyjne
 • załącznik nr 2 - analiza swot
 • załącznik nr 3 - kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie
 • załącznik nr 4 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczanych na zakup towarów i usług, w szczególności na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, materiałów, towarów, usług i materiałów reklamowych, koszty adaptacji lokalu, pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanych z podjęciem działalności gospodarczej, zakup domeny, wraz ze szczegółowym uzasadnieniem
 • załącznik nr 5 - formularz de minimis

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Warszawie. Możesz go wykorzystać do własnych potrzeb i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: