6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wygląd zewnętrzny jest wizytówką każdego człowieka. Staramy się, a przede wszystkim kobiety, aby wyglądać jak najlepiej. Korzystają one z wszelkiego rodzaju usług kosmetycznych. Dla wielu z nich liczą się też ładne i gęste włosy, jednakże nie wszyscy zostali obdarzeni takimi genami. Na pomoc przychodzą specjalistki które zajmują się profesjonalnym przedłużaniem włosów. Coraz większa liczba osób decyduje się na skorzystanie z usługi przedłużania włosów.


Jeżeli chcesz założyć swoją firmę w tej branży, możesz starać się o uzyskanie dofinansowania na start swojej firmy. Warto jest posiadać swój napisany biznesplan. Jeżeli nigdy tego nie robiłaś i nie wiesz jak się się za to zabrać, możesz zainwestować w profesjonalny biznesplan napisany przez profesjonalistów. Nasz gotowy wzór biznesplanu spełnia wszystkie wymogi dotyczące Urzędu Pracy.

Co zawiera nasz biznesplan:

Przygotowane dokumenty zawierają m.in.: opis i cel działalności gospodarczej, charakterystyka klientów czy konkurencji. Kompletowanie dokumentów jest o wiele prostsze, a dokumenty spełniają wszystkie wymogi Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi przedłużania oraz zagęszczania włosów. Dodatkową usługą będzie możliwość zakupu włosów naturalnych oraz kosmetyków i akcesoriów do włosów. Gabinet będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 8.00 - 18.00, będzie również istniała możliwość przyjmowania klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu, klienci będą umawiali się poprzez telefon, email lub osobiście. W ofercie znajdzie się: zagęszczanie włosów, czyli zwiększenie ich objętości przy zachowaniu tej samej długości, względnie zakrycie rzadszych miejsc; przedłużenie włosów, czyli optyczne wydłużenie włosów o 10-15 cm, jeżeli włosy sięgają przynajmniej do ramion; przedłużenie z zagęszczeniem, czyli jednoczesne optyczne wydłużenie włosów o 20cm lub więcej i zwiększenie ich objętości.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 • informacja o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • cel i opis działalności gospodarczej
 • Potrzebę realizacji i celu planowanego przedsięwzięcia
 • Motywy do rozpoczęcia działalności
 • plany rozwoju planowanej działalności gospodarczej
 • Opis działalności głównej i pobocznej
 • Uzasadnienie wyboru planowanej działalności gospodarczej i szanse powodzenia
 • Opis branży związanej planowaną działalnością
 • Charakterystyka konkurencji
 • Opis klienta planowanego przedsięwzięcia
 • Sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą
 • załącznik nr 1 - działania organizacyjne, reklamowe, promocyjne
 • załącznik nr 2 - analiza swot
 • załącznik nr 3 - kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie
 • załącznik nr 4 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczanych na zakup towarów i usług, w szczególności na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, materiałów, towarów, usług i materiałów reklamowych, koszty adaptacji lokalu, pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanych z podjęciem działalności gospodarczej, zakup domeny, wraz ze szczegółowym uzasadnieniem
 • załącznik nr 5 - formularz de minimis

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Warszawie. Możesz go wykorzystać do własnych potrzeb i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: