6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP ZOOLOGICZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP ZOOLOGICZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 47.76.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Ponad 50% Polaków posiada w swoim domu pupila. Zwierzęta domowe są całkowicie zależne od człowieka i potrafią okazać swojemu właścicielowi wierność i sympatię, dlatego wiele osób dba o swoje zwierzaki, kupując karmy i akcesoria w profesjonalnych sklepach zoologicznych. Takie sklepy posiadają także w swojej ofercie drobne gryzonie, ptaki i ryby, będące dobrą alternatywą dla tych, którzy z powodu mieszkania w bloku w wielkim mieście nie mogą posiadać psa.


Jeżeli chcesz założyć własny sklep zoologiczny, możesz postarać się o dodatkowe dofinansowanie na swoją firmę. Warto posiadać swój pakiet dokumentów w tym napisany biznesplan, który ułatwi Ci całą aplikację o dotacje.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, plan działań organizacyjnych oraz kalkulacja kosztów.

Sklep opisany w przykładowym biznesplanie będzie zajmował się sprzedażą detaliczną karmy przeznaczonej dla zwierząt. Oprócz tego w ofercie sklepu znajdą się również rozmaite akcesoria, takie jak: smycze, obroże, klatki, zabawki. Poszerzeniem oferty będzie sprzedaż małych zwierzątek - papug, chomików i rybek.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • analiza konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • sposób zarządzania przedsiębiorstwem,
 • współpraca z dostawcami i innymi firmami,
 • lokalizacja,
 • plan działań marketingowych
 • załącznik nr 1 - kalkulacja kosztów,
 • załącznik nr 2 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • załącznik nr 3 - uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • załącznik nr 4 - przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: