6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> SKLEP ZOOLOGICZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP ZOOLOGICZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: URZĄD PRACY
Zawartość: WNIOSEK (25 stron; 6500-7000 wyrazów)
PKD główne: 47.76.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie sklepu zoologicznego. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Będzinie.

Informacje na temat biznesplanu:

SKLEP ZOOLOGICZNY

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan SKLEP ZOOLOGICZNY, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
  • WNIOSEK (44 STRONY, 8 700 WYRAZÓW)
  • Dokumenty zawierają:
    1. WNIOSEK
    DANE WNIOSKODAWCYOPIS PROJEKTOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIAKrótkie uzasadnienie wyboru branży (rodzaju planowej działalności gospodarczej)Zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczejStan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczejPlanowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rodzaje stanowisk pracy, liczba pracowników i rodzaj umowyCharakterystyka potencjalnych klientów (odbiorców produktów, towarów lub usług), główne grupy klientów, uzasadnienie popytuOpis konkurencjiPlan działań marketingowychANALIZA MOCNYCH I SŁABYCH STRON ORAZ ANALIZA SZANS I ZAGROŻEŃ PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA (ANALIZA SWOT)PROPONOWANA FORMA ZABEZPIECZENIA ZWROTU DOFINANSOWANIAZAŁĄCZNIK 1. KALKULACJA KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z PODJĘCIEM DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, ORAZ ŹRÓDŁA ICH FINANSOWANIAZAŁĄCZNIK 2. SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA WYDATKÓW DO PONIESIENIA W RAMACH WNIOSKOWANEGO DOFINANSOWANIAZAŁĄCZNIK 3. UZASADNIENIE KONIECZNOŚCI PONIESIENIA POSZCZEGÓLNYCH WYDATKÓW WYKAZANYCH W ZAŁĄCZNIKU NR 2 DO NINIEJSZEGO WNIOSKU O DOFINANSOWANIEZAŁĄCZNIK 4. Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali pierwszego i drugiego roku prowadzenia działalności gospodarczej)OŚWIADCZENIA WNIOSKODAWCYWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

    Zobacz także inne biznesplany: