Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP ZOOLOGICZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP ZOOLOGICZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.76.Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Ponad 50% Polaków posiada w swoim domu pupila. Zwierzęta domowe są całkowicie zależne od człowieka i potrafią okazać swojemu właścicielowi wierność i sympatię, dlatego wiele osób dba o swoje zwierzaki, kupując karmy i akcesoria w profesjonalnych sklepach zoologicznych. Takie sklepy posiadają także w swojej ofercie drobne gryzonie, ptaki i ryby, będące dobrą alternatywą dla tych, którzy z powodu mieszkania w bloku w wielkim mieście nie mogą posiadać psa.


Jeżeli chcesz założyć własny sklep zoologiczny, możesz postarać się o dodatkowe dofinansowanie na swoją firmę. Warto posiadać swój pakiet dokumentów w tym napisany biznesplan, który ułatwi Ci całą aplikację o dotacje.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, plan działań organizacyjnych oraz kalkulacja kosztów.

Sklep opisany w przykładowym biznesplanie będzie zajmował się sprzedażą detaliczną karmy przeznaczonej dla zwierząt. Oprócz tego w ofercie sklepu znajdą się również rozmaite akcesoria, takie jak: smycze, obroże, klatki, zabawki. Poszerzeniem oferty będzie sprzedaż małych zwierzątek - papug, chomików i rybek.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • analiza konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • sposób zarządzania przedsiębiorstwem,
 • współpraca z dostawcami i innymi firmami,
 • lokalizacja,
 • plan działań marketingowych
 • załącznik nr 1 - kalkulacja kosztów,
 • załącznik nr 2 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • załącznik nr 3 - uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • załącznik nr 4 - przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: