Gotowy, przykładowy biznesplan: SZKOŁA TAŃCA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SZKOŁA TAŃCA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 85.52.Z - Pozaszkolne formy edukacji artystycznej
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Bardzo doceniana jest umiejętność tańca. Jako społeczeństwo zaczęliśmy częściej wychodzić z domu i uczęszczać na tzw. potańcówki. Taniec sprawia, że jesteśmy pewniejsi siebie więc szkoły tańca zaczęły zdobywać popularność pośród osób w każdym wieku. Przede wszystkim na popularności zaczęły zdobywać kursy tańca towarzyskiego i kursy pierwszego tańca dla przyszłych nowożeńców. Zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych podczas pierwszego tańca na weselu stało się bardzo ważnym elementem wesel.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojej szkoły tańca, możesz postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Posiadanie profesjonalnego biznesplanu zwiększy twoje szanse w Urzędzie Pracy. Przykładowy wzór biznesplanu spełnia wymogi odnośnie otrzymania potrzebnej dotacji.

Co zawiera biznesplan

W ramach przygotowanych przez specjalistów dokumentów otrzymasz m.in.: formularz deminimis, analizę finansową czy ocenę rynku.

Szkoła opisana w biznesplanie będzie zajmowała się prowadzeniem kursów tańca towarzyskiego, nowoczesnego i hip hop. Oferta będzie skierowana do każdej grupy wiekowej. Będą grupy skierowane od dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Ponadto szkoła będzie prowadziła kursy pierwszego tańca dla przyszłych nowożeńców.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • Informacje o wnioskodawcy
  • Opis projektowanego przedsięwzięcia; ocena rynku i konkurencji.
  • Zakres przeprowadzonego badania rynku
  • Główni konkurenci na rynku
  • Analiza finansowa
    • Planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.
    • Specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: