Gotowy, przykładowy biznesplan: TRENER PERSONALNY  /  ZAJĘCIA SPORTOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TRENER PERSONALNY / ZAJĘCIA SPORTOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 85.51.Z - Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób, rozpoczynając przygodę ze sportem, pragnie uprawiać go pod okiem doświadczonego i profesjonalnego trenera personalnego. W związku z tym ludzie decydują się na kluby, w których mają możliwość interesujących ich zajęć sportowych, dostosowanych do ich sprawności fizycznej bądź decydują się na współpracę z wykwalifikowanym trenerem personalnym.


Planujesz otworzyć własną firmę świadczącą usługi trenera personalnego i prowadzenia zajęć sportowych? Jeśli tak, skorzystaj z przykładowego biznesplanu, który pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty. Na podstawie samodzielnie sporządzonej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Wcześniejsze opracowanie biznesplanu pozwoli na uporządkowanie dokumentacji firmy, pomoże w lepszej organizacji, a co najważniejsze - jest niezbędne do uzyskania dotacji na prowadzenie działalności.

W ramach biznesplanu dostępnego na naszej stronie otrzymasz kompleksowo przygotowaną dokumentację, w której znajdziesz m.in. ocenę rynku i konkurencji, dokładną analizę finansową oraz specyfikację wydatków.

Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim prowadzeniem zajęć grupowych oraz treningów personalnych. Zajęcia będą prowadzone z zakresu ćwiczeń z obciążeniem całego ciała, inaczej mówiąc z kalisteniki.

Uzupełnieniem oferty działalności będzie prowadzenie zajęć zarówno przez fizjoterapeutę, jak również instruktora jogi. Początkowo zajęcia będą prowadzone wyłącznie w 3 grupach.

Wszystkie zajęcia będą odbywały się w lokalu działalności w grupach wyróżniających się stopniem zaawansowania.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków urzędu pracy,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: