6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: TRENER PERSONALNY  /  ZAJĘCIA SPORTOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TRENER PERSONALNY / ZAJĘCIA SPORTOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 85.51.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wiele osób, rozpoczynając przygodę ze sportem, pragnie uprawiać go pod okiem doświadczonego i profesjonalnego trenera personalnego. W związku z tym ludzie decydują się na kluby, w których mają możliwość interesujących ich zajęć sportowych, dostosowanych do ich sprawności fizycznej bądź decydują się na współpracę z wykwalifikowanym trenerem personalnym.


Planujesz otworzyć własną firmę świadczącą usługi trenera personalnego i prowadzenia zajęć sportowych? Jeśli tak, skorzystaj z przykładowego biznesplanu, który pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty. Na podstawie samodzielnie sporządzonej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Wcześniejsze opracowanie biznesplanu pozwoli na uporządkowanie dokumentacji firmy, pomoże w lepszej organizacji, a co najważniejsze - jest niezbędne do uzyskania dotacji na prowadzenie działalności.

W ramach biznesplanu dostępnego na naszej stronie otrzymasz kompleksowo przygotowaną dokumentację, w której znajdziesz m.in. ocenę rynku i konkurencji, dokładną analizę finansową oraz specyfikację wydatków.

Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim prowadzeniem zajęć grupowych oraz treningów personalnych. Zajęcia będą prowadzone z zakresu ćwiczeń z obciążeniem całego ciała, inaczej mówiąc z kalisteniki.

Uzupełnieniem oferty działalności będzie prowadzenie zajęć zarówno przez fizjoterapeutę, jak również instruktora jogi. Początkowo zajęcia będą prowadzone wyłącznie w 3 grupach.

Wszystkie zajęcia będą odbywały się w lokalu działalności w grupach wyróżniających się stopniem zaawansowania.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków urzędu pracy,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: