6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI TURYSTYCZNE / PORTAL TURYSTYCZNY / ANIMACJE DLA DZIECI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI TURYSTYCZNE / PORTAL TURYSTYCZNY / ANIMACJE DLA DZIECI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Branża szkolna jest jedną z niewielu branż, która będzie istnieć zawsze. Duża grup dzieci co roku zaczyna swoja edukację szkolna, która powinna trwac ok. 12 lat. Szkoła to nie tylko nauka, dzieci też jeżdżą na różne wycieczki, zielone szkoły i edukują się poza murami szkoły. Biorąc pod uwagę te czynniki, istnieje zapotrzebowanie na usługi turystyczne skierowane do placówek oświatowych. Nauczyciele nie mają czasu na organizację wycieczek od zera, dlatego bardzo często wykorzystują pomoc biur podróży.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojej działalności w branży turystycznej, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie swojej działalności. Skorzystanie z naszego gotowego wzoru biznesplanu ułatwi całą aplikację o dofinansowanie. Pisanie biznesplanu nie należy do najłatwiejszych zajęć więc w tej kwestii warto wspomóc się pomocą fachowców.

Co zawiera nasz biznesplan?

Pakiet udostępnionych dokumentów zawiera między innymi: plan finansowy, analizę SWOT czy kalkulację wydatków związanych z podjęciem działalności gospodarczej.

Proponowany przykładowy biznesplan spełnia wymogi dotyczące uzyskania dofinansowania. Cała aplikacja jest łatwiejsza, a ty musisz tylko uzupełnić dokumenty i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się organizacja i realizacją uług turystycznych ze szczególnym uwzględnieniem turystyki edukacyjnej dzieci i młodzieży takimi jak wyjazdy turystyczne jedno lub dwudniowe dla dzieci i młodzieży w wieku 8-17 lat, co więcej warsztatami edukacyjnymi dla młodzieży gdzie będą warsztaty plastyczne, biegi na orientacje etc.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis przedsięwzięcia
 • szczegółowy zakres działalności
 • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej, potwierdzające jej wykonywaniew sposób zorganizowany i ciągły, przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie
 • działania podjęte w celu pozyskania pozwoleń, atestów, certyfikatów, koncesji niezbędnych do prowadzenia wnioskowanej działalności
 • plan finansowy
 • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności - ogółem - ze wskazaniem źródeł ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy
 • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej.
 • analiza swot
 • potencjalne ryzyka

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: