Gotowy, przykładowy biznesplan: SERWIS INFORMATYCZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SERWIS INFORMATYCZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 95.11.Z - Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Praca w branży IT to niewątpliwie sposób na najbardziej dochodowy biznes w naszych czasach. W niemal każdym domu korzysta się z urządzeń elektronicznych na co dzień. W ramach rosnącego zapotrzebowania powstaje coraz więcej firm oferujących szeroką gamę usług informatycznych.


Planujesz założenie firmy informatycznej? Gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty, na podstawie których uzyskać dotację na otwarcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu, który możesz zakupić na naszej stronie, będziesz mógł skorzystać ze szczegółowo sporządzonej dokumentacji, która będzie dużym ułatwieniem w wyznaczaniu zadań Twojej działalności oraz przygotuje na dobre wejście na rynek. Taka dokumentacja jest także konieczna do przygotowania w przypadku wnioskowania o dofinansowanie.

Dokumentacja obejmuje m.in. szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia, specyfikację wydatków wraz z harmonogramem zakupów, a także profesjonalną analizę marketingową.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim świadczeniem usług informatycznych. Oferta działalności obejmować będzie wymianę gniazd w laptopie, w tym gniazdo zasilania, HDMI oraz USB, a także wymianę matryc w monitorach oraz laptopach technologii LED i LCD oraz klawiatur.

Poza tym w ofercie znajdzie się również naprawa płyt głównych, zasilaczy, chłodzeń klawiatur, czyszczenie komputerów i laptopów, wyciszanie sprzętu, naprawa bądź wymiana obudowy, napędów i zawiasów z laptopach oraz rozbudowa laptopów, usuwanie wirusów

Uzupełnieniem oferty będzie naprawa urządzeń do monitoringów, konfigurowanie sieci LAN i Wi-Fi, a także naprawa oraz odzyskiwanie danych z dysków twardych i karty pamięci.

Wszystkie usługi będą świadczone głównie w prywatnej pracowni, ale również bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • analiza SWOT,
  • przewidywane efekty ekonomiczne,
  • kalkulacja kosztów,
  • opis podjętych działań,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów.
 2. Biznesplan:
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa,
  • plan strategiczny projektu,
  • analiza SWOT,
  • plan techniczny,
  • opis usług,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Żaganiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: