6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI CZYSZCZĄCE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI CZYSZCZĄCE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 81.22.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Jak można zauważyć, branża sprzątająca stale się rozszerza. Na rynku powstaje coraz więcej firm zajmujących się czyszczeniem wewnątrz i na zewnątrz budynków. Przedsiębiorcy, dostrzegając potencjał tego typu firm, decydują się na otwarcie własnych działalności.


Obecnie obserwuje się wzrost zapotrzebowanie na usługi sprzątające. Coraz więcej osób poszukuje odpowiedzialnych oraz solidnych firm świadczących tego typu usługi. Przedsiębiorcy wychodząc naprzeciw tak dużemu zapotrzebowaniu otwierają własne firmy branżowe.

Konkurencyjność branżowa jest coraz większa, jednak nie stanowi problemu w otwieraniu kolejnych firm, a także rozwijaniu już działających biznesów. Jeśli chcesz otworzyć firmę świadczącą usługi czyszczące, to z pomocą tego wniosku jesteś w stanie samodzielnie przygotować dokumentację o dotację na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Ty również chcesz otworzyć biznes świadczący usługi sprzątania? Z tym wnioskiem jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Należy jedynie pobrać udostępniony wzór wniosku, wypełnić i złożyć w Urzędzie Pracy.

Wniosek, który pobierzesz, pomoże Ci skompletować własną dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

W ramach działalności będziesz zajmować się sprzątaniem budynków oraz obiektów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. W ofercie firmy znajdzie się przede wszystkim sprzątanie powierzchni biurowych, niewielkich hal produkcyjnych, prywatnych posesji oraz domów.

Wykonywane prace będą związane z czyszczeniem kostki brukowej, ogrodzeń betonowych oraz powierzchni magazynowych, przemysłowych i komunalnych, a także ciśnieniowe czyszczenie nagrobków.

Oferta będzie również zawierać czyszczenie rynien i mycie elewacji. Takie prace będą wykonywane w okresie jesienno-zimowym. Uzupełnieniem będzie opieka nad grobami sprawowana w formie miesięcznego abonamentu.

Z oferty działalności będą mogli skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • planowany rodzaj działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia,
  • specyfikacja i harmonogram wydatków przeznaczonych w szczególności na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, materiałów, towarów, usług i materiałów reklamowych, pozyskanie lokalu, pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanego z podjęciem działalności gospodarczej,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej ze środków własnych,
  • przewidywane koszty i dochody,
  • prowadzenia działalności gospodarczej - 1 rok,
  • analiza SWOT,
  • wnioski z analizy SWOT.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Kazimierzy Wielkiej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: