6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Usługi czyszczące

Gotowy biznesplan:
Usługi czyszczące

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (16 stron, ok   3200 wyrazów)
PKD główne: 81.22.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie działalności gospodarczej zajmującej się czyszczeniem wewnątrz i na zewnątrz budynków. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Kazimierzy Wielkiej.

Co zawiera biznesplan:

USŁUGI CZYSZCZĄCE

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI SPRZĄTANIA ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi sprzątania. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Kazimierzy Wielkiej.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług czyszczących, w szczególności budynków i obiektów. Usługi te będą świadczone zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Oferta będzie skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych. Będą sprzątane: budynki z zewnątrz, powierzchnie biurowe, niewielkie hale produkcyjne, prywatne posesje i domy.Będą wykonywane następujące usługi: czyszczenie kostki brukowej, czyszczeniem ogrodzeń betonowych, czyszczeniem pow. Magazynowych, czyszczeniem pow. Przemysłowych, czyszczenie powierzchni komunalnych (np. cmentarze), czyszczenie ciśnieniowe nagrobków.W okresie jesienno-zimowym również będą świadczone usługi: czyszczenie rynien, mycie elewacji.  Dodatkowym filarem mojej działalności będą usługi opieki nad grobami – prowadzone w formie miesięcznego abonamentu. Usługi będą świadczone z dojazdem do klienta. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (16 stron, ok   3200 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • planowany rodzaj działalności gospodarczej
 • opis przedsięwzięcia
 • specyfikacja i harmonogram wydatków, przeznaczonych w szczególności na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, materiałów, towarów, usług i materiałów reklamowych, pozyskanie lokalu, pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanego z podjęciem działalności gospodarczej.
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności
 • gospodarczej ze środków własnych
 • przewidywane koszty i dochody
 • prowadzenia działalności gospodarczej - 1 rok
 • analiza swot
 • wnioski z analizy swot
 •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.