Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI DEKARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI DEKARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie,
43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej,
43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych,
43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Ludzie zawsze budowali i będą budować domy, dlatego też zawsze będzie zapotrzebowanie na usługi dekarskie. Specjalista w tym fachu będzie zawsze poszukiwany, gdyż dach jest podstawą w budowaniu domu. Jeżeli jesteś specjalistą w dekarstwie i planujesz rozwinięcie swojej działalności gospodarczej, powinieneś skorzystać z gotowego wzoru biznesplanu, który zwiększy twoje szanse na uzyskanie dotacji. Posiadanie takiego biznesplanu zaoszczędzi twój czas. Będziesz musiał go tylko wypełnić i złożyć w urzędzie. Przykładowy biznesplan będzie zawierał m.in.: kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania, dane dotyczące rynku i konkurencji, proponowana forma zabezpieczenia ewentualnych zobowiązań wynikających z niedotrzymania warunków umowy na jakich zostały przyznane środki finansowe.

Co zawiera nasz biznesplan

Dekarstwo jest bardzo potrzebną branżą na rynku, a dobrzy fachowcy są bardzo doceniani. Dach zawsze będzie podstawą domu i zawsze będzie zapotrzebowanie na ekspertów w branży. Jeżeli stoisz przed możliwością otwarcia własnej działalności gospodarczej związanej z dekarstwem i jesteś dobrym fachowcem, dobrze trafiłeś. Jedyne czego teraz potrzebujesz to biznesplanu napisanego przez fachowców i odpowiednich wniosków, aby uzyskać potrzebną dotację na realizację firmy. Skorzystanie z pomocy specjalistów, zwiększy twoje szanse na realne uzyskanie dofinansowania. Skompletowane dokumenty wystarczy, że uzupełnisz i zaniesiesz do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Twoja firma opisana w naszym biznesplanie będzie się zajmowała przede wszystkim wykonywaniem konstrukcji oraz pokryć dachowych. Pośród podstawowych obowiązków znajdują się jeszcze roboty wykończeniowe m.in.: tynkowanie, kafelkowanie, montaż stolarki budowlanej czy murowanie. Teren działalności nie zamyka się tylko na terenie miasta, ale również w okolicznych powiatach czy w całym województwie. Twoimi klientami mogą być osoby prywatne, firmy deweloperski i budowlane.

Biznesplan zawiera następujące dokumenty:

 1. Wniosek
  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • wniosek o przyznanie dofinansowania,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • opis planowanej działalności gospodarczej,
  • krótki opis planowanej działalności gospodarczej,
  • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej ,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • czy posiadasz rozeznanie lub ewentualne kontakty,
  • czy zamierzasz reklamować swoją działalność, a jeśli tak, to w jakiej formie,
  • czy w Twoim rejonie działania istnieją firmy lub osoby zajmujące się taką samą działalnością,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnych zobowiązań wynikających z niedotrzymania warunków umowy na jakich zostały przyznane środki finansowe.
 2. Załącznik nr 1- załącznik przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej, kalkulacja jednostkowego przychodu z handlu/produkcji/usługi**
 3. kalkulacja wynagrodzenia i pochodnych pracowników
 4. Załącznik nr 2- szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tychach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: