6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI DEKARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI DEKARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 43.31.Z, 43.32.Z, 43.91.Z, 43.99.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Ludzie zawsze budowali i będą budować domy, dlatego też zawsze będzie zapotrzebowanie na usługi dekarskie. Specjalista w tym fachu będzie zawsze poszukiwany, gdyż dach jest podstawą w budowaniu domu. Jeżeli jesteś specjalistą w dekarstwie i planujesz rozwinięcie swojej działalności gospodarczej, powinieneś skorzystać z gotowego wzoru biznesplanu, który zwiększy twoje szanse na uzyskanie dotacji. Posiadanie takiego biznesplanu zaoszczędzi twój czas. Będziesz musiał go tylko wypełnić i złożyć w urzędzie. Przykładowy biznesplan będzie zawierał m.in.: kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania, dane dotyczące rynku i konkurencji, proponowana forma zabezpieczenia ewentualnych zobowiązań wynikających z niedotrzymania warunków umowy na jakich zostały przyznane środki finansowe.

Co zawiera nasz biznesplan

Dekarstwo jest bardzo potrzebną branżą na rynku, a dobrzy fachowcy są bardzo doceniani. Dach zawsze będzie podstawą domu i zawsze będzie zapotrzebowanie na ekspertów w branży. Jeżeli stoisz przed możliwością otwarcia własnej działalności gospodarczej związanej z dekarstwem i jesteś dobrym fachowcem, dobrze trafiłeś. Jedyne czego teraz potrzebujesz to biznesplanu napisanego przez fachowców i odpowiednich wniosków, aby uzyskać potrzebną dotację na realizację firmy. Skorzystanie z pomocy specjalistów, zwiększy twoje szanse na realne uzyskanie dofinansowania. Skompletowane dokumenty wystarczy, że uzupełnisz i zaniesiesz do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Twoja firma opisana w naszym biznesplanie będzie się zajmowała przede wszystkim wykonywaniem konstrukcji oraz pokryć dachowych. Pośród podstawowych obowiązków znajdują się jeszcze roboty wykończeniowe m.in.: tynkowanie, kafelkowanie, montaż stolarki budowlanej czy murowanie. Teren działalności nie zamyka się tylko na terenie miasta, ale również w okolicznych powiatach czy w całym województwie. Twoimi klientami mogą być osoby prywatne, firmy deweloperski i budowlane.

Biznesplan zawiera następujące dokumenty:

 1. Wniosek
  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • wniosek o przyznanie dofinansowania,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • opis planowanej działalności gospodarczej,
  • krótki opis planowanej działalności gospodarczej,
  • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej ,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • czy posiadasz rozeznanie lub ewentualne kontakty,
  • czy zamierzasz reklamować swoją działalność, a jeśli tak, to w jakiej formie,
  • czy w Twoim rejonie działania istnieją firmy lub osoby zajmujące się taką samą działalnością,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnych zobowiązań wynikających z niedotrzymania warunków umowy na jakich zostały przyznane środki finansowe.
 2. Załącznik nr 1- załącznik przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej, kalkulacja jednostkowego przychodu z handlu/produkcji/usługi**
 3. kalkulacja wynagrodzenia i pochodnych pracowników
 4. Załącznik nr 2- szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tychach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: