Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BUDOWLANE / TYNKI MASZYNOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BUDOWLANE / TYNKI MASZYNOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Tynki maszynowe charakteryzuje niezwykła wytrzymałość oraz szybkość ich wykonania. Obecnie obserwuje się coraz większe zapotrzebowanie na tego typu materiały, a fachowców specjalizujących się pracy na tych materiałach poszukują osoby, które chcą wykończyć swój dom.


Zamierzasz otworzyć własną firmę budowlaną, która będzie specjalizowała się w usługach budowlanych? Jeśli tak, skorzystaj z udostępnionego wzoru biznesplanu, który dla Ciebie sporządziliśmy. Dzięki niemu sporządzić własną dokumentację aplikacyjną, na podstawie której uzyskasz dotację na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci ubiegać się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy. W skład zestawu wchodzą m.in. ocena rynku i konkurencji, analiza finansowa, a także planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.

Firma świadcząca usługi budowlane, która jest opisana w przykładowym biznesplanie, w 80% będzie zajmowała się wykonywaniem tynków maszynowych i suchej zabudowy. Poza tym zadaniem firmy będzie wykonywanie pozostałych prac wykończeniowych. Z usług oferowanych przez działalność będą mogli skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale również deweloperzy budowlani.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • ocena rynku i konkurencji,
 • dane dotyczące produktów lub usług,
 • zakres przeprowadzonego badania rynku,
 • rozeznanie lub ewentualne kontakty (np. wstępne zamówienia),
 • główni konkurenci na rynku,
 • czy istnieje możliwość przewagi nad konkurencją,
 • analiza finansowa,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności oraz źródła ich finansowania,
 • specyfikacja wydatków przeznaczonych na uruchomienie działalności gospodarczej,
 • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Kędzierzynie-Koźlu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: