Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BUDOWLANE / TYNKI MASZYNOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BUDOWLANE / TYNKI MASZYNOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Tynki maszynowe charakteryzuje niezwykła wytrzymałość oraz szybkość ich wykonania. Obecnie obserwuje się coraz większe zapotrzebowanie na tego typu materiały, a fachowców specjalizujących się pracy na tych materiałach poszukują osoby, które chcą wykończyć swój dom.


Zamierzasz otworzyć własną firmę budowlaną, która będzie specjalizowała się w usługach budowlanych? Jeśli tak, skorzystaj z udostępnionego wzoru biznesplanu, który dla Ciebie sporządziliśmy. Dzięki niemu sporządzić własną dokumentację aplikacyjną, na podstawie której uzyskasz dotację na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci ubiegać się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy. W skład zestawu wchodzą m.in. ocena rynku i konkurencji, analiza finansowa, a także planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.

Firma świadcząca usługi budowlane, która jest opisana w przykładowym biznesplanie, w 80% będzie zajmowała się wykonywaniem tynków maszynowych i suchej zabudowy. Poza tym zadaniem firmy będzie wykonywanie pozostałych prac wykończeniowych. Z usług oferowanych przez działalność będą mogli skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale również deweloperzy budowlani.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • ocena rynku i konkurencji,
 • dane dotyczące produktów lub usług,
 • zakres przeprowadzonego badania rynku,
 • rozeznanie lub ewentualne kontakty (np. wstępne zamówienia),
 • główni konkurenci na rynku,
 • czy istnieje możliwość przewagi nad konkurencją,
 • analiza finansowa,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności oraz źródła ich finansowania,
 • specyfikacja wydatków przeznaczonych na uruchomienie działalności gospodarczej,
 • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Kędzierzynie-Koźlu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: