Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI ELEKTRYCZNE  /  INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI ELEKTRYCZNE / INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Postęp technologiczny wymusza konieczność korzystania z usług fachowców, którzy zajmują się montażem instalacji elektrycznych. Jeżeli specjalizujesz się w tego typu pracach, masz okazję do tego, aby wykorzystać swoje umiejętności.


Planujesz otworzyć własną działalność gospodarczą? Jeśli zamierzasz prowadzić firmę świadczącą usługi elektryczne, gotowy biznesplan pomoże Ci w sporządzeniu własnej dokumentacji aplikacyjnej. Na jej podstawie możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Firma z przykładowego biznesplanu będzie świadczyła usługi z zakresu instalacji elektrycznej, a także usługi związane z instalacją niskoprądową (monitoring, kontrole dostępu oraz alarmy). Do głównych zadań działalności należeć będzie: fugowanie, zacieranie bruzd, montaż zarówno punktów instalacji alarmowych, gniazd jednofazowych, wypustów oświetlenia, jak również włączników instalacji, czujników ruchu oraz pomiary. Świadczenie wszystkich usług będzie możliwe w godzinach 6.00-18.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
  • charakterystyka rynku i konkurencji,
  • analiza SWOT,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: