Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI ELEKTRYCZNE  /  INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI ELEKTRYCZNE / INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Postęp technologiczny wymusza konieczność korzystania z usług fachowców, którzy zajmują się montażem instalacji elektrycznych. Jeżeli specjalizujesz się w tego typu pracach, masz okazję do tego, aby wykorzystać swoje umiejętności.


Planujesz otworzyć własną działalność gospodarczą? Jeśli zamierzasz prowadzić firmę świadczącą usługi elektryczne, gotowy biznesplan pomoże Ci w sporządzeniu własnej dokumentacji aplikacyjnej. Na jej podstawie możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Firma z przykładowego biznesplanu będzie świadczyła usługi z zakresu instalacji elektrycznej, a także usługi związane z instalacją niskoprądową (monitoring, kontrole dostępu oraz alarmy). Do głównych zadań działalności należeć będzie: fugowanie, zacieranie bruzd, montaż zarówno punktów instalacji alarmowych, gniazd jednofazowych, wypustów oświetlenia, jak również włączników instalacji, czujników ruchu oraz pomiary. Świadczenie wszystkich usług będzie możliwe w godzinach 6.00-18.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
  • charakterystyka rynku i konkurencji,
  • analiza SWOT,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: