Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI REMONTOWE I BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI REMONTOWE I BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Jednym z podstawowych celów ludzi jest zakup własnego miejsca do życia. Społeczeństwo decyduje się na budowanie domów, kupowanie mieszkań z rynku wtórnego czy mieszkań od deweloperów. W każdym przypadku, potrzebujemy dobrej ekipy remontowej abyśmy mogli zamieszkać w dobrych warunkach. Wiele osób decyduje się na ekipę remontową, gdyż ich wiedza i umiejętności nie jest zbyt wystarczająca by zrobić to na własną rękę. Dlatego też, zapotrzebowanie na ekipy remontowo-budowlanej nie maleje, co więcej doświadczone firmy są bardzo doceniane przez ludzi. Wolimy zainwestować w dobrego specjalistę z branży remontowej i wiedzieć, że zrobi dobrze powierzoną mu pracę.


Jeżeli zajmujesz się usługami remontowo-budowlanymi, możesz starać się o uzyskanie dofinansowania na własną działalność gospodarczą. W celu uzyskania takiego dofinansowania, warto posiadać napisany biznesplan. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu takich dokumentów, możesz wspomóc się wsparciem profesjonalistów. Przykładowy biznesplan ułatwi drogę do realizacji swojej firmy i otrzymania odpowiednich funduszy.

Co zawiera biznesplan:

Gotowy biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in.: plan techniczny, analizę marketingowa czy plan organizacyjny.

Posiadanie skompletowanych dokumentów wysokiej jakości ułatwi aplikacje o uzyskanie dofinansowania na własną firmę. Wypełnione wnioski i biznesplan wystarczy zanieść do odpowiedniego Urzędy Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmować się zarówno termomodernizacją oraz ocieplaniem budynków, jak i budową domów jednorodzinnych. Dodatkowymi usługami będzie montaż podłóg, remont łazienek, mieszkań i poddasza, a także tynkowanie pomieszczeń. Wszystkie usługi będą świadczone od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-16.00. Wykonywanie prac będzie również możliwe w dogodnym dla klienta terminie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • wniosek o przyznanie dofinansowania,
  • opis planowanej działalności,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • proponowana forma zabezpieczenia,
 2. Biznesplan:
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • plan strategiczny projektu,
  • plan techniczny,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny,
 3. Załącznik nr 1:
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 4. Załącznik nr 2:
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tychach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: