6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Usługi remontowe i budowlane

Gotowy biznesplan:
Usługi remontowe i budowlane

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA:
PKD główne: 41.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz otwarcie firmy zajmującej się świadczeniem usług remontowych i budowlanych? Ten  wniosek oraz biznesplan pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Tychach.

Co zawiera biznesplan:

USŁUGI REMONTOWE I BUDOWLANE

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE DZIAŁALNOŚCI ZAJMUJĄCEJ SIĘ ŚWIADCZENIEM USŁUG BUDOWLANYCH.  TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek oraz biznesplan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z usługami budowlanymi. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Tychach.Dokumentacja dotyczy działalności zajmującej się świadczeniem  usług remontowo- budowlanych. W ofercie znajdą się następujące usługi: termomodernizacje i ocieplenia budynków, budowa domków jednorodzinnych – stan surowy otwarty. Jako uzupełnienie oferty: remonty mieszkań, łazienek, poddasza, montaże podłóg, tynkowanie pomieszczeń. Usługi będą wykonywane od poniedziałku do soboty w godzinach: 6-16, w przypadku konieczności czas pracy będzie dopasowywany do potrzeb klienta.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (10 strony, ok  2 800 wyrazów)- biznesplan  (22 stron, ok  4 800 wyrazów)- ZAŁĄCZNIK 1- ZAŁĄCZNIK 2 Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK:
- Dane dotyczące bezrobotnego- Wniosek o przyznanie dofinansowania- opis planowanej działalności- dane dotyczące rynku i konkurencji- proponowana forma zabezpieczenia  
 1. BIZNESPLAN
 • Streszczenie projektu przedsięwzięcia.
 • Plan strategiczny projektu.
 • Plan techniczny
 • Analiza marketingowa
 • Plan organizacyjny
  1. ZAŁĄCZNIK 1- PRZEWIDYWANE EFEKTY EKONOMICZNE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
  4. ZAŁĄCZNIK 2-  SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA WYDATKÓW DO PONIESIENIA W RAMACH DOFINANSOWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.