6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI REMONTOWE I BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI REMONTOWE I BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 41.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Jednym z podstawowych celów ludzi jest zakup własnego miejsca do życia. Społeczeństwo decyduje się na budowanie domów, kupowanie mieszkań z rynku wtórnego czy mieszkań od deweloperów. W każdym przypadku, potrzebujemy dobrej ekipy remontowej abyśmy mogli zamieszkać w dobrych warunkach. Wiele osób decyduje się na ekipę remontową, gdyż ich wiedza i umiejętności nie jest zbyt wystarczająca by zrobić to na własną rękę. Dlatego też, zapotrzebowanie na ekipy remontowo-budowlanej nie maleje, co więcej doświadczone firmy są bardzo doceniane przez ludzi. Wolimy zainwestować w dobrego specjalistę z branży remontowej i wiedzieć, że zrobi dobrze powierzoną mu pracę.


Jeżeli zajmujesz się usługami remontowo-budowlanymi, możesz starać się o uzyskanie dofinansowania na własną działalność gospodarczą. W celu uzyskania takiego dofinansowania, warto posiadać napisany biznesplan. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu takich dokumentów, możesz wspomóc się wsparciem profesjonalistów. Przykładowy biznesplan ułatwi drogę do realizacji swojej firmy i otrzymania odpowiednich funduszy.

Co zawiera biznesplan:

Gotowy biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in.: plan techniczny, analizę marketingowa czy plan organizacyjny.

Posiadanie skompletowanych dokumentów wysokiej jakości ułatwi aplikacje o uzyskanie dofinansowania na własną firmę. Wypełnione wnioski i biznesplan wystarczy zanieść do odpowiedniego Urzędy Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmować się zarówno termomodernizacją oraz ocieplaniem budynków, jak i budową domów jednorodzinnych. Dodatkowymi usługami będzie montaż podłóg, remont łazienek, mieszkań i poddasza, a także tynkowanie pomieszczeń. Wszystkie usługi będą świadczone od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-16.00. Wykonywanie prac będzie również możliwe w dogodnym dla klienta terminie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • wniosek o przyznanie dofinansowania,
  • opis planowanej działalności,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • proponowana forma zabezpieczenia,
 2. Biznesplan:
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • plan strategiczny projektu,
  • plan techniczny,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny,
 3. Załącznik nr 1:
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 4. Załącznik nr 2:
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tychach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: