Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI TELEINFORMATYCZNE /  TELETECHNICZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI TELEINFORMATYCZNE / TELETECHNICZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Szybki postęp technologiczny wymusza wśród Polaków zapotrzebowanie na usługi teleinformatyczne. Wiele badań wskazuje także na stale rosnący potencjał firm teleinformatycznych, co wykorzystują przedsiębiorcy, decydując się na otwieranie nowych działalności.


Planujesz otworzyć własną firmę? Jeśli chcesz rozpocząć działalność świadczącą usługi teleinformatyczne/teletechniczne gotowy biznesplan pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną. Na podstawie takiej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan jest ogromną pomocą w działaniach organizacyjnych oraz umożliwia otrzymanie dofinansowanie. W ramach naszego pakietu otrzymujesz m.in. szczegółowy zakres działalności, profesjonalną analizę SWOT oraz kalkulację wydatków związanych z podjęciem działalności.

Firma, która jest opisana w przykładowym biznesplanie, będzie świadczyła usługi teletechniczne i teleinformatyczne oraz będzie zajmowała się przede wszystkim spawaniem światłowodów i przełącznic światłowodowych, instalacją telefoniczną i światłowodową, a także montażem domofonów i budową sieci FTTH (światłowodowych).

W ofercie znajdzie się nie tylko instalacja światłowodów, ale również jej kompleksowa obsługa. Do zadań firmy należeć będzie: instalacja zarówno przewodami koncentrycznymi i światłowodowymi w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych wraz z doprowadzeniem sygnału do budynku, modernizacja istniejących już instalacji, czyli zmiana instalacji z koncentrycznej na światłowodową, naprawa usterek oraz spawanie światłowodów i wykonywanie pomiarów światłowodu.

Oferta będzie kierowana do wszystkich klientów zarówno za pomocą strony www, jak również za pośrednictwem wszelkich ogłoszeń. Wykonywanie usług będzie możliwe w godzinach:

  • poniedziałek-piątek od 9.00 do 17.00,
  • sobota od 10.00 do 14.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • szczegółowy zakres działalności,
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • plan finansowy,
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności,
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • analiza SWOT.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: