6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Usługi teleinformatyczne/ teletechniczne

Gotowy biznesplan:
Usługi teleinformatyczne/ teletechniczne

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (12 stron, ok   4 100 wyrazów)
PKD główne: 43.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz otwarcie firmy świadczącej usługi teletechniczne/teletechniczne?  Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Co zawiera biznesplan:

USŁUGI TELEINFORMATYCZNE / TELETECHNICZNE

 JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI TELEINFORMATYCZNE / TELETECHNICZNE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi teleinformatyczne / teletechniczne. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy we Wrocławiu.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług teleinformatycznych i teletechniczne takich jak: Spawanie światłowodów,spawanie przełącznic światłowodowych, instalacje światłowodowe, telefoniczne, montaż domofonów, Budowa sieci FTTH (światłowodowych).  Oferta będzie  obejmować instalację i kompleksową obsługę instalacji światłowodowych. Będą wykonywane: instalacje przewodami koncentrycznymi oraz światłowodowymi w mieszkaniach, instalacje na klatkach schodowych i doprowadzanie sygnału do budynków, modernizacje istniejących już instalacji (zmiana z instalacji koncentrycznej na światłowodową), spawanie światłowodów, naprawy usterek, wykonywanie pomiarów światłowodu. Firma będzie obsługiwać klientów na początku prowadzenia działalności od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 oraz w soboty 10 - 14. Sprzedaż będzie prowadzona poprzez ogłoszenia oraz stronę www. Świadczenie usług będzie odbywało się w godzinach zależnych od ilości zleceń  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (12 stron, ok   4 100 wyrazów)  Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • opis przedsięwzięcia
  • szczegółowy zakres działalności
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej
  • plan finansowy
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej
  • analiza swot
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.