Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BRUKARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BRUKARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Deweloperzy, firmy i osoby planujące budowę domu poszukują na rynku specjalistów w dziedzinie usług brukarskich, którzy zajmują się dokładnym układaniem kostki brukowej przed budynkami. Coraz więcej przedsiębiorców otwiera własne działalności ze względu na duże zapotrzebowanie na usługi brukarskie.


Planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą świadczącą usługi brukarskie? Gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować własne dokumenty aplikacyjne o dofinansowanie na otwarcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Zaletą sporządzenia biznesplanu jest możliwość szerszego spojrzenia na Twoją wizję przedsiębiorstwa. Dzięki niemu przyjrzysz się szansom i zagrożeniom dla Twojego biznesu oraz przeprowadzisz prognozę finansową. Jego przygotowanie jest również potrzebne przy składaniu wniosku o dotacje na prowadzenie działalności.

W ramach opracowanego przez nas biznesplanu otrzymasz kompleksowo przygotowaną dokumentację, w której skład wchodzi m.in. dokładny opis przedsięwzięcia, analiza SWOT, a także specyfikacja i harmonogram koniecznych wydatków.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie świadczyła przede wszystkim usługi brukarskie. W ofercie działalności znajdzie się również wykonywanie chodników oraz gruntowanie kostki, a także niwelacja terenu.

Głównymi zadaniami firmy będzie wykonywanie prac związanych z kostką brukową zarówno przy domach jednorodzinnych, jak i na osiedlach w współpracy z deweleporami oraz administracją.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis przedsięwzięcia,
  • specyfikacja i harmonogram wydatków, przeznaczonych w szczególności na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, materiałów, towarów, usług i materiałów reklamowych, pozyskanie lokalu, pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanego z podjęciem działalności gospodarczej,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej ze środków własnych,
  • przewidywane koszty i dochody prowadzenia działalności gospodarczej,
  • analiza SWOT.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Kazimierzy Wielkiej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: