6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Adobe Audition CS6

Kurs Adobe Audition CS6
Cena: 59.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.7

Informacje na temat kursu:

Dowiedz się jak korzystać z profesjonalnego narzędzia do zaawansowanej edycji dźwięku. Z kursem Adobe Audition CS6 nauczysz się jak pracować w programie Adobe Audition.

Poziom podstawowy, 27 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli chcesz nauczyć się obsługi programu, z którego będziesz mógł wykonać wszystkie prace typowe dla komputerowej obróbki dźwięku, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Kurs ten pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności, niezbędne do pracy w programie. Będzie on idealny dla osób początkujących, które chcą nauczyć się obróbki dźwięku w programie Audition, lub dla tych, które znają już podstawy lecz chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs ten pomoże Ci w krótkim czasie poznać wszystkie ważne tajniki edycji dźwięku. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat programu, które będziesz mógł później wykorzystać w pracy nad obróbką dźwięku. To czego nauczysz się, będziesz mógł wykorzystać w wielu różnych dziedzinach, takich jak postprodukcja muzyki, udźwiękowienie filmów, tworzenie efektów audio, korekcja dźwięków czy nagrywanie narracji.

Kurs składa się z aż czterech i pół godziny filmów wideo, które dokładnie wyjaśnią Ci wszystkie istotne tematy. Na początku powiemy o niektórych kluczowych koncepcjach, które przydadzą Ci się w dalszej pracy. Zdobędziesz wiele przydatnych umiejętności, na przykład jak stworzyć nowy projekt, jak importować pliki audio lub jak dostosowywać program do swoich preferencji i wiele innych.

Następnie powiemy o najbardziej przydatnych narzędziach oraz istotnych technikach pracy. Dowiesz się wiele o nawigacji, zaznaczaniu, edycji klipów audio itp.

W ostatniej części kursu zajmiemy się efektami. Poznasz wiele przydatnych technik kompresji i korekcji, a także nauczymy Cię jak wykonać redukcję szumów lub jak dodać efekty typu pogłos czy echo.

Szkolenie zostało podzielone na 3 główne tematy, które poniżej nieco rozwiniemy:

 • Podstawy
 • Elementy programu
 • Efekty

Na wstępie powiemy o ustawieniach Audio i Midi oraz ustawieniach zaawansowanych. Pokażemy Ci jak stworzyć swój pierwszy własny projekt oraz jak zrobić pierwszy zapis projektu. Dowiesz się jak importować pliki audio i wideo oraz nagrywać sygnały.

Kolejna część będzie poświęcona różnym elementom programu. Zapoznamy Cię z interfejsem programu a następnie przejdziemy do omówienia widoku Wavefrom, który będzie podzielony na kilka części: podstawy i znaczenie, podstawowe operacje, nawigacja i korzystanie z historii, podstawy i nawigacja oraz podstawowe operacje. Kolejnym etapem będzie omówienie Mixera oraz przeglądarki multimediów, okna Files i hurtowej edycji plików. Ostatnimi dwiema rzeczami o których warto wspomnieć, będą pozostałe panele oraz menu, czyli opcje File, Edit i Multitrack a także pozostałe funkcje.

Na zakończenie zajmiemy się efektami. Po krótkim wstępie przejdziemy do kompresji, korekcji oraz efektów modulacyjnych. Dowiesz się czym jest filtracja i efekty diagnostyczne. Dołączymy do tego film instruktażowy z redukcji szumów. Na koniec powiemy o opcji pitch, pogłos oraz echo.

Kurs ten został stworzony na bazie programu Adobe Audition CS6, lecz niemal wszystko to czego się nauczysz możesz wykorzystać do pracy z wersjami CS5 lub CC.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie to pokaże Ci jak w pełni korzystać z profesjonalnego narzędzia do edycji dźwięku. Nauczysz się na nim:

 • obróbki dźwięku w Adobe Audition
 • jak tworzyć projekt
 • jak importować pliki audio
 • jak dostosować program do swoich preferencji
 • korzystania z kluczowych technik pracy
 • nawigacji, zaznaczania i edycji klipów audio
 • technik kompresji i korekcji
 • redukować szumy
 • tworzenia efektów typu pogłos i echo

Zobacz także inne kursy:

Kurs Fruity Loops 10
Cena: 59.00 zł
4.8

Kurs Fruity Loops 10

Fundamenty i teoria fotografii
Cena: 99.00 zł
5.0

Fundamenty i teoria fotografii

Przydatne linki: