6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Jak montować filmy w Pinnacle 20

Jak montować filmy w Pinnacle 20
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Spróbuj swoich sił w montażu i twórz niesamowite kompozycje wideo. Wzięcie udziału w kursie montażu za pomocą programu Pinnacle 20 pomoże Ci w realizacji planów dotyczących rozwoju w branży wideo.

Poziom podstawowy, 32 wykłady, 6 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie powstało z myślą o tych, którzy chcą nabyć umiejętność obsługi programu do edycji filmów Pinnacle 20. Programy służące do montażu wideo mogą wydawać się z pozoru skomplikowane, jednak w trakcie kursu udowodnimy Ci, że możesz bez trudu opanować najważniejsze funkcje interfejsu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie od tego, czy jest początkujący, czy już od dawna zajmuje się profesjonalnym montażem.

Składający się z 32 wykładów kurs trwa około 3 godziny. Jest to wystarczająco dużo czasu, aby przedstawić całe spektrum możliwości, które daje Ci Pinnacle 20. Nielimitowany dostęp do zakupionych przez Ciebie materiałów sprawia, że żadna ważna informacja Ci nie umknie, a powiązanie z urządzeniami mobilnymi umożliwia naukę z każdego miejsca na świecie.

Czego nauczysz się z kursu?

W ramach szkolenia przygotowaliśmy dla Ciebie 6 modułów sporządzonych tematycznie, co znacznie ułatwia orientację.

Program kursu składa się z następujących elementów:

 • interfejs programu,
 • efekty wideo,
 • tytuły i przejścia,
 • dźwięk,
 • opcje zaawansowane,
 • eksport filmu.

Na początku przedstawimy Ci podstawowe zagadnienia związane z interfejsem i narzędziami pracy w programie. Dowiesz się, w jaki sposób wzbogacić film za pomocą wbudowanych efektów i nauczysz się edytować ich atrybuty. Poznasz również takie pojęcia jak: korekcja barw, ekspozycja, motywy montażu, balans bieli i kadrowanie.

Niezwykłym narzędziem, które pomoże Ci w wyróżnieniu się wśród konkurencji jest tzw. MultiCam, który pomaga w montażu obrazu z kilku kamer jednocześnie. Nauczysz się przygotowywać filmy mające 360 stopni oraz time-lapse, czyli charakterystyczne wideo poklatkowe. Pokażemy Ci co zrobić, aby końcowy efekt wywierał na odbiorcach ogromne wrażenie.

Nieodłącznym elementem profesjonalnego wideo jest także dźwięk, któremu został z tego względu poświęcony oddzielny moduł. Przekonasz się w praktyce co zrobić, aby dostosować poziom dźwięku, edytować niskie, średnie i wysokie tony oraz odszumiać dźwięk. Zobaczysz także zastosowanie interesujących efektów audio i nauczysz się odpowiednio dobierać podkład muzyczny.

Oprócz tego poruszymy zagadnienia dotyczące eksportu filmu, zasadności użycia ustawień gotowych i ręcznych, szybkości transmisji i ustawień ogólnych. Każda z wymienionych rzeczy mocno odznacza się na efekcie końcowym i brak znajomości zasad działania którejkolwiek z nich może sprawić, że wideo trzeba będzie jeszcze raz poprawiać.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Kurs będzie dla Ciebie ogromną pomocą na drodze doskonalenia się w sztuce montażu. Zyskasz wiele praktycznych wskazówek i gotowych rozwiązań, które ułatwią Ci posługiwanie się programem.

Z kursu nauczysz się m.in.:

 • tworzyć nowoczesne i dynamiczne klipy,
 • montować zachwycające wideo poklatkowe time-lapse,
 • stosować ciekawe efekty audio i wideo,
 • wykorzystywać różne ustawienia eksportu,
 • montować materiał z kilku źródeł dzięki funkcji MultiCam,
 • pracować z narzędziem kluczowania obrazu.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Camera RAW dla fotografa
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs Camera RAW dla fotografa

Kurs iMovie dla zielonych
Cena: 69.00 zł
5.0

Kurs iMovie dla zielonych

Kurs FL Studio 11 - Instrumenty
Cena: 69.00 zł
4.8

Kurs FL Studio 11 - Instrumenty

Fotomontaż w Photoshopie
Cena: 99.00 zł
5.0

Fotomontaż w Photoshopie

Przydatne linki: