6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs iMovie dla zielonych

Kurs iMovie dla zielonych
Cena: 69.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
5.0

Informacje na temat kursu:

Zacznij eksperymentować z obrazem i dźwiękiem w programie iMovie firmy Apple. W tym celu skorzystaj z kursu iMovie dla zielonych, który podniesie Twoje kompetencje.

Poziom podstawowy, 35 wykładów, 4 materiały szkoleniowe.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został stworzony dla osób interesujących się montażem wideo, które szukają profesjonalnego poradnika, tłumaczącego od podstaw niezbędne zagadnienia. Został on stworzony w postaci filmów wideo, do których możesz wrócić w każdej chwili, aby odświeżyć sobie zakres wiadomości. Jest to świetna alternatywa dla - często drogich - kursów stacjonarnych.

Oferujemy Ci 35 wykładów, trwających łącznie ok. 3 godziny. Treści zostały przygotowane w sposób rzetelny i kompleksowy. Jest to jednak wiedza stosunkowo łatwa do przyswojenia. Dzięki powiązaniu strony z urządzeniami mobilnymi możesz uczyć się programu z każdego miejsca na świecie, co stanowi niewątpliwą korzyść, jeżeli cenisz oszczędność czasu.

Czego nauczysz się z kursu?

Przed Tobą 5 modułów tematycznych, które krok po kroku przeprowadzają przez kurs i stanowią pomoc w zrównoważonym przyjmowaniu dużej ilości nowej wiedzy.

W programie kursu znajdziesz:

  • zapoznanie z interfejsem,
  • praca na osi czasu,
  • wbudowane efekty,
  • montaż audio,
  • projekt praktyczny.

Chciałbyś wykorzystywać program iMovie, ale obawiasz się, że nie dysponujesz wystarczającą wiedzą teoretyczną? Razem z nami opanujesz podstawowe pojęcia związane z tą branżą. Rozmaite techniki i często stosowane efekty nie będą już stanowiły dla Ciebie tajemnicy. Przekonasz się, że tworzenie filmów może być świetną zabawą!

Abyś mógł dobrze orientować się w programie i etapach pracy, przedstawimy Ci najważniejsze funkcje interfejsu oraz wyjaśnimy w jaki sposób importować pliki z komputera i przechwytywać materiał z kamery. Pokażemy Ci także najbardziej efektywne techniki pracy na osi czasu. Dzięki dawce fundamentalnej wiedzy, którą wyniesiesz z kursu, będziesz mógł bez obaw pracować nad pierwszymi projektami.

Poruszymy także jedną z najważniejszych kwestii związanych z montażem wideo. Jest nią dźwięk. Nauczysz się wykorzystywać bibliotekę programu, która posłuży Ci przy doborze odpowiednich dżingli lub odgłosów. Wykorzystasz również tzw. presety, które są w stanie wywołać niesamowite efekty w Twoich projektach.

To tylko niektóre z wielu rzeczy, których dowiesz się w trakcie kursu. Oprócz tego opowiemy Ci również o: korekcji niedoskonałości, ustawieniach ekspozycji, balansu bieli i innych, korygowaniu parametrów filmu, stabilizacji obrazu, stosowaniu gotowych motywów przejść, tworzeniu zwiastunów oraz udostępnianiu gotowych projektów.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie daje Ci niezwykle przydatną umiejętność obsługi programu iMovie. Dzięki temu zaczniesz tworzyć filmy, o których montażu marzyłeś.

Wśród wielu umiejętności będziesz mógł nauczyć się m.in.:

  • tworzyć niesamowite filmy,
  • montować filmy za pomocą technologii Apple,
  • wykorzystywać podstawy montażu nieliniowego,
  • kreatywnie wykorzystywać filmy wideo, które posiadasz.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: