6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Photoshop dla fotografa

Kurs Photoshop dla fotografa
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
5.0

Informacje na temat kursu:

Zdobądź wiedzę i obrabiaj zdjęcia jak prawdziwy profesjonalista. Photoshop dla fotografa to najlepszy kurs dotyczący obróbki zdjęć, jaki jest dostępny w Internecie.

Poziom średniozaawansowany, 77 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Edycja fotografii cyfrowych nigdy nie była taka prosta. Kurs Photoshop dla fotografa jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swoich zdjęć. Przystępując do szkolenia warto, abyś zaopatrzył się w podstawową wiedzę na temat posługiwania się tym programem, ponieważ rozpoczynasz naukę nieco bardziej skomplikowanych funkcji.

Kurs zawiera 65 wykładów, których łączny czas trwania wynosi ok. 5 godzin. Lektor wyjaśnia w nim bardzo dokładnie podstawowe zagadnienia związane z pracą w programie. Wiedza jest podana w sposób wyjątkowo kompleksowy, a jednocześnie skondensowany. Nielimitowany dostęp na Twoim osobistym koncie sprawia, że w każdej chwili możesz powrócić do zagadnień zawartych w kursie.

Ogromną zaletą jest także możliwość odtwarzania filmów wideo z kursem za pośrednictwem urządzeń mobilnych - dzięki temu możesz uczyć się kiedy tylko chcesz, odbywając naukę z każdego miejsca na świecie.

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs Photoshop dla fotografa to 12 modułów, które szczegółowo wyjaśniają najważniejsze aspekty pracy w programie. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in.:

 • tryby i opcje mieszania w praktyce,
 • łatwa praca z warstwami,
 • korekcja balansu bieli,
 • kreatywne użycie koloru,
 • korekcja tonów i kolorów w praktyce,
 • praktyczne techniki wyostrzania,
 • różne przydatne techniki korekcji,
 • praca z użyciem kanałów,
 • przydatne techniki zaznaczania,
 • łączenie obrazów i kompozycja,
 • praca w trybie Lab,
 • przydatne narzędzia oraz techniki.

Na początku przyjrzymy się zagadnieniu warstw jako najważniejszym aspekcie pracy w Photoshopie. Zapoznasz się z obszerną ilością skrótów i technik, które znacznie usprawnią wszystkie działania. Pokażemy Ci jak odpowiednio manipulować kolorystyką, aby przyciągała wzrok i budziła zachwyt. Zobaczysz, że niesamowite efekty wizualne można osiągnąć w prosty sposób.

Każde zdjęcie to dla fotografa indywidualne wyzwanie z którym musi się zmierzyć. Im większe będzie jego doświadczenie i umiejętności, tym łatwiejsza i przyjemniejsza będzie praca. W trakcie kursu przedstawimy Ci praktyczne rozwiązania służące korygowaniu problemów z kontrastem, kolorami i jakością. Nauczysz się także wykonywać korekcję za pomocą krzywych.

Następnie powiemy kilka słów o tworzeniu kompozycji z wielu zdjęć. Dowiesz się jak powstaje panorama i poznasz wszystkie techniki, które są niezbędne do jej przygotowania. Pokażemy Ci też jak tworzyć obrazy HDR, wyrównywać fotografie oraz retuszować. Obserwacja tego, jak prowadzący rzeczywiście korzysta ze wszystkich przedstawionych narzędzi jest najbardziej praktyczną i skuteczną metodą nauki.

Oprócz tego poznasz wiele uniwersalnych technik, które znajdą swoje zastosowanie w projektach praktycznie każdego rodzaju. Narzędzia służące rozjaśnianiu i przyciemnianiu, mapa gradientu, tworzenie realistycznej tonacji sepii, winieta oraz efekt rozmycia - żadna z powyższych rzeczy nie będzie już dla Ciebie w żaden sposób zagadkowa.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie Photoshop dla fotografa umożliwia uzyskanie wielu praktycznych umiejętności, które są potrzebne przy pracy związanej z obróbką zdjęć. Z nami zyskasz dużo wiedzy teoretycznej oraz nauczysz się:

 • prawidłowo obrabiać zdjęcia w Photoshopie,
 • stosować techniki, które nadają zdjęciom unikalnego charakteru,
 • wykorzystywać rozwiązania, z których korzystają eksperci.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: