6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Excel 2010 esencja

Kurs Excel 2010 esencja
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: IT i oprogramowanie
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
5.0

Informacje na temat kursu:

Microsoft Excel 2010 jest bardzo często wykorzystywanym programem pakietu office. Jego funkcje i zastosowanie formuł ułatwiają pracę. Wielu osób nie wykorzystuje do końca możliwości jakie daje znajomość programu Excel. Ta znajomość przydaje się w pracy, szkole, firmie, domu czy na uniwersytecie. Co więcej, umiejętność korzystania z programów pakietu Office w tym excela, zwiększa nasze kwalifikacje jako pracowników. Wielu pracodawców wymaga od swoich pracowników swobodnego poruszania się w programach pakietu Microsoft Office.

Poziom podstawowy, 51 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przede wszystkim skierowany do osób, które chciałyby opanować od zera najważniejsze funkcje jakie oferuje program Excel 2010. Jeżeli korzystasz z tego programu na co dzień, ale masz poczucie, że nie wykorzystujesz do końca jego wielu ciekawych możliwości albo korzystałeś już z programu Excel ale chcesz sobie przypomnieć najważniejsze techniki, ten kurs jest doskonały dla Ciebie.

Czego się nauczysz z tym kursem?

Kurs pozwoli Ci opanować w krótkim czasie wiedzę które umożliwi Ci swobodną pracę w Excelu. Poznasz najważniejsze zestawy funkcji i narzędzi, które są niezbędne dla użytkowników na każdym stopniu zaawansowania. Będziesz korzystał bez żadnego problemu z formuł i funkcji, będziesz formatował i umiał robić tabele przestawne. Program Word Excel 2010 nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

Co znajduje się w kursie?

W kursie znajdziesz ponad 50 wykładów, które zostały zrobione w formie filmów instruktażowych. Objaśnią Ci one wszystkie niezbędne narzędzia w użytkowaniu programu Excel 2010 zarówno te podstawowe jak i te bardziej zaawansowane. Na samym wstępie skupisz się na interfejsie programu. Opanowanie interfejsu pozwoli Ci na bezproblemowe poruszanie się po programie i przyspieszy twoją pracę. Dowiesz się również jak tworzyć nowe dokumenty i opanujesz wszystkie metody wprowadzania potrzebnych danych do arkusza. Twoja obszerna wiedza pozwoli Ci na opanowanie tworzenia formuł i użycia niezbędnych funkcji. Ponadto kurs przedstawi Ci techniki formatowania danych i narzędzia za pomocą których będziesz w stanie zmodyfikować strukturę arkusza. Co więcej, dowiesz się jak stworzyć potrzebne wykresy, które ułatwią Ci pracę z programem, jak korzystać z tabel przestawnych oraz jak wstawić grafikę do arkusza. Ostatnie części kursu są dedykowane wiedzy na temat drukowania, eksportu danych do innych programów czy rejestrowania makr. Kurs w postaci filmów instruktażowych daje wyjątkową zaletę. Każde niezrozumiane zagadnienie może być powtórzone poprzez obejrzenie filmu instruktażowego parę razy aż do momentu gdy będziemy pewni, że opanowaliśmy zagadnienie w takim stopniu jaki sobie założyliśmy. Kurs został stworzony dla programu Excel 2010 jednakże, wiedza zdobyta na kursie pozwoli pracować również na starszych wersjach takich jak Excel 2007.

Kurs składa się z wykładów takich jak:

 • Podstawy
 • Wprowadzanie danych
 • Formuły i funkcje
 • Formatowanie
 • Praca z arkuszami
 • Tabele przestawne
 • Wykresy
 • Grafika
 • Makra
 • Współpraca
 • Wydruk
 • Analiza poprawności danych
 • Dostosowywanie Interfejsu

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Dzięki temu szkoleniu zyskasz podstawową wiedzę na temat obsługi programu Excel 2010. Zostaną Ci objaśnione w najprostszy możliwy sposób najważniejsze funkcje i narzędzia. Będziesz mógł nareszcie wykorzystać cały wachlarz funkcji i narzędzi jakie oferuje program. Będziesz mógł swobodnie pracować, a z nabytą wiedza praca na programie będzie o wiele prostsza i wydajna. Co więcej, zwiększysz swoje kwalifikacje jako pracownik. Pracodawcy zwracają dużą uwagę na umiejętność obsługi Pakietu Office, w szczególności programu Excel.

Zobacz także inne kursy:

Kurs podstaw obsługi komputera
Cena: 59.00 zł
4.8

Kurs podstaw obsługi komputera

Kurs Excel dla sprzedawców
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs Excel dla sprzedawców

Kurs Outlook - efektywna praca
Cena: 99.00 zł
4.9

Kurs Outlook - efektywna praca

Kurs Excel 2013 od podstaw
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs Excel 2013 od podstaw

Przydatne linki: