6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Excel dla księgowych

Kurs Excel dla księgowych
Cena: 139.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: IT i oprogramowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak najlepiej wykorzystać program Excel do pracy w księgowości ten kurs jest dla Ciebie. Poznasz z nim najbardziej przydatne funkcje narzędzia i rozwiązania, które usprawnią i ułatwią Twoje zadania.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został specjalnie stworzony dla osób, które są związane i pracują w księgowości. Kurs również przyda się osobom, które dopiero zamierzają podjąć pracę na stanowisku księgowego lub księgowej. Plan szkolenia jest przygotowany w przystępny sposób. Poruszane są nie tylko zaawansowane tematy i pokazane są możliwości Excela, ale nauczysz się korzystać mądrze z podstawowych narzędzi jakie są oferowane. Bardzo dużo osób nie wykorzystuje w pełni lub wykorzystuje błędnie podstawowe narzędzia.

Czego nauczysz się z kursu?

Funkcje i formuły to jedne z narzędzi które są najczęściej wykorzystywane i to nie tylko w księgowości, ale również przy przeciętnym użytkowaniu programu Excel. W kursie jednak skupimy się na korzystaniu funkcji i formuł w księgowości. Funkcje statyczne, logiczne, daty i czasu oraz funkcje tekstowe i funkcje pozwalające na wyszukiwanie będziesz miał opanowane do perfekcji. Co więcej, dowiesz się jak wykorzystać je do obliczania amortyzacji, obliczania kwoty raty, kalkulowania inwestycji i oprocentowania pożyczki.

Następnie dowiesz się jak pracować na zbiorach danych. Jako osoba pracująca w księgowości wiesz, że praca z dużą ilością to codzienność. Odnalezienie się w takich operacjach to nie lada wyzwanie, a popełnione błędy mogą być bardzo kosztowne. Z kursem nauczysz się sortować i filtrować dane, tak aby ich analiza była jak najwygodniejsza. Będziesz wiedział jak usuwać duplikaty i wymuszać poprawność wprowadzanych danych. Unikniesz błędów w przyszłości stosując tych technik. Tajniki analizy warunkowej pozwoli Ci na szybkie obliczenia alternatywnych rozwiązań, a korespondencja seryjna sprawi, że wysyłanie faktur do kontrahentów będzie zajmowało mniej czasu i będzie po prostu prostsze.

Niejednokrotnie będziesz musiał przedstawić dane raportów w atrakcyjnej, prostej i zrozumiałej formie. W tym kursie również znajdziesz informacje jak ujednolicić dane i nadać im format, który sprawi, że będą łatwiejsze do odczytywania. Wraz z możliwościami formatowania warunkowego będziesz mógł szybko analizować i przeglądać swoje dane. Nauczysz się również pracy z tabelami przestawnymi i tworzenia prostych jak i bardziej rozbudowanych wykresów. Cały kurs został oparty na praktycznych i prostych w zrozumieniu przykładach. Nawet początkujący księgowi podniosą swoje kwalifikacje dzięki naszemu szkoleniu.

Program nauczania składa się z wykładów takich jak:

 • Wprowadzenie
 • Najważniejsze funkcje przydatne w pracy w dziale księgowości
 • Obsługa zbiorów danych
 • Formatowanie danych w komórkach
 • Wykresy i tabele przestawne
 • Zagadnienia praktyczne

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Jest to praktyczny kurs, który przyda się nie tylko księgowym. Jest w nim bardzo wiele zagadnień związanych z księgowością, jednakże ludzie niezwiązani z księgowością również dowiedzą sporo informacji. Uzyskamy wiedzę, którą można wykorzystać w różnych specjalnościach i wykonywanych zawodach. Kurs jest świetnym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy o programie i jestmetodą na łatwiejszą pracę z arkuszem kalkulacyjnym.

Dzięki kursowi opanujesz między innymi:

 • obsługę dużych zbiorów danych
 • techniki zaawansowanego formatowania
 • automatyzację wystawiania faktur
 • importowanie danych z różnych źródeł
 • pracę z wykresami i tabelami przestawnymi
 • efektywne wykorzystanie znanych Ci narzędzi
 • zaawansowanego wyszukiwania i sortowania danych
 • wykorzystania funkcji: statycznych, logicznych, tekstowych, daty i czasu

Zobacz także inne kursy:

Kurs Excel dla księgowych
Cena: 139.00 zł
4.8

Kurs Excel dla księgowych

Kurs PowerPoint od podstaw
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs PowerPoint od podstaw

Kurs Excel - zaawansowane techniki
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs Excel - zaawansowane techniki

Kurs Excel dla sprzedawców
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs Excel dla sprzedawców

Przydatne linki: