6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Cinema 4D & AE - motion graphics

Kurs Cinema 4D & AE - motion graphics
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Projektowanie
Poziom trudności: Zaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Kurs 3ds Max służy do tworzenia realistycznych wizualizacji wnętrza. Tworzenie realistycznych wizualizacji to idealna droga aby zaprezentować swoje produkty, usługi czy idee. Kurs 3ds Max - Interior zapewni Ci kompletną wiedzę z zakresu modelowania, teksturowania i renderingu.

Poziom średniozaawansowany, 49 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Wizualizacja przydaje się jeśli chcemy zaprezentować komuś swoją ofertę. Żeby to zrobić potrzebujemy kilku umiejętności, które ten kurs pomoże Ci zdobyć.

Kurs zawiera obszerny zestaw uniwersalnych technik oraz oferuje Ci zdobycie praktycznej wiedzy na temat modelowania, teksturowania oraz renderingu. Na kursie omówimy tworzenie realistycznego wnętrza w 3ds Max, lecz wiedza, którą posiądziesz przyda się również w innych projektach. Oferujemy Ci szkolenie po którym zrobisz piorunujące wrażenie na odbiorcach.

Czego nauczysz się z kursu?

W szkoleniu opisane są krok po kroku zasady projektowania i tworzenia realistycznych wizualizacji wnętrz. Pokażemy Ci każdy etap tworzenia wizualizacji w 3ds Max, między innymi modelowanie, teksturowanie oraz rendering. Dzięki nabytym umiejętnościom, po szkoleniu będziesz w stanie stworzyć praktycznie każdą wizualizacje.

Na kursie dowiesz się jak w zaledwie kilka godzin stworzyć kompletny projekt wizualizacji wnętrza. Kurs będzie podzielony na trzy główne etapy: Modelowanie wnętrza, gdzie dowiesz się jak rozplanować realistyczne wnętrze, a także jakie narzędzia są potrzebne do szybkiego modelowania wszystkich elementów. Będziesz mógł między innymi samodzielnie określić wielkość mieszkania. Pokażemy Ci również jak modelować różne elementy, na przykład: podłoga, stolik, mały stolik, półka pod telewizor, kanapa, fotel, krzesło kuchenne, ściany, schody, wyjście na taras, płytki i szyby, taras, lustra, reflektory (i małe poprawki). Dowiesz się także jak rozstawiać poszczególne meble. Nie pominiemy nawet drobnych szczegółów wyposażenia wnętrz takich jak poduszki na kanapie, poręcz schodów, lampa czy inne elementy dodatkowe. Do niektórych elementów będą dodatkowo dołączone filmiki instruktażowe, dzięki którym lepiej zrozumiesz na czym polega cały proces modelowania.

Następnie w Teksturowaniu zrozumiesz jakie techniki teksturowania są najbardziej optymalne dla danego elementu. Dowiesz się o technikach pracy ze światłami i kamerami. Skupimy się na takich zagadnieniach jak Gamma i kamera. Przy omawianiu Render i Daylight zamieścimy bonusowo pomocny filmik instruktażowy. W szkoleniu nie zabraknie rozwinięcia takich kwestii jak: Sky Portal, Exposure, Sky Bitmap. Będziesz wiedział jak teksturować ściany, płytki podłogowe, lustra, chrome, tylną szafkę, drewno, telewizor, plastic, kanapę, fotel, taras czy inne dodatki. Opowiemy o materiałach takich jak chrom, drewno oraz plastik. Dodatkowo dowiesz się jak wykorzystać technikę Turbosmooth.

Ostatnim etapem jest Renderowanie, gdzie dowiesz się między innymi jak obrabiać gotowy render w programie Photoshop, aby osiągnąć doskonałe rezultaty wizualne. Pokażemy Ci wszystkie ustawienia renderingu, jak nanosić potrzebne poprawki oraz uzupełnić je poprawkami końcowymi.

Kurs został stworzony z użyciem programu 3ds Max 2012. Techniki pokazane w kursie są uniwersalne i można je zastosować praktycznie w każdej w miarę nowej wersji programu.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie oferuje Ci kompletną wiedzę na temat programu 3ds Max. W skrócie dowiesz się na nim jak:

  • modelować wnętrza
  • teksturować
  • renderować

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: