6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs CorelDRAW - projekty marketingowe

Kurs CorelDRAW - projekty marketingowe
Cena: 119.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Projektowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Naucz się tworzyć profesjonalne projekty marketingowe i zarabiaj na własnej wyobraźni. Kurs CorelDRAW - projekty marketingowe kompleksowo przygotowuje do tworzenia grafiki użytkowej.

Poziom średniozaawansowany, 69 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest skierowany do tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności i zbudować ciekawe portfolio, ale nie mają wielkiego doświadczenia w tworzeniu grafiki. Trwający ponad 9 godzin kurs szczegółowo omawia najważniejsze kwestie związane z projektowaniem i jest dobrym narzędziem do zdobycia wiedzy niezbędnej w tej dziedzinie.

Razem z nami nauczysz się tworzyć ciekawe projekty ulotek, wizytówek, plakatów, logo i kalendarzy. Poznasz różnorodne techniki pracy i całe bogactwo możliwości, które oferuje CorelDRAW. Zobaczysz i przeanalizujesz aż 24 różne projekty reklamowe, a nauka będzie przebiegała przede wszystkim z naciskiem na aspekty praktyczne.

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs zawiera 6 modułów, które zostały uporządkowane tematycznie. Stanowią one kompendium wiedzy na temat tworzenia grafiki marketingowej.

Szczegółowy program szkolenia to:

 • logo,
 • wizytówki,
 • plakat i ulotka noży,
 • kalendarze,
 • plakaty,
 • ulotki.

Podczas kursu zobaczysz jak bardzo istotna jest dbałość o detale wizualne i artystyczne. Pozwala to na nadanie wyjątkowego charakteru Twoim projektom. Nauczysz się podstawowych zasad kompozycji w pracy nad ulotką czy plakatem, a także pomożemy Ci w wyborze efektów najbardziej odpowiednich do rodzaju tworzonej grafiki.

Zaprojektowanie grafiki marketingowej wymaga także odpowiedniego przygotowania do druku. Również takie kwestie są poruszane podczas szkolenia. Pokażemy Ci jak uniknąć błędów, które bardzo często są popełniane przez grafików, którzy nie dysponują wystarczająco dużym doświadczeniem. Kwestie techniczne są równie ważne, co wizualne.

Wiele funkcji i trików, które stosujemy podczas szkolenia, możesz przełożyć na grunt własnej pracy. Będziesz mógł także w dowolny sposób wykorzystać i modyfikować projekty, które dołączyliśmy do kursu.

Podczas szkolenia wykorzystywaliśmy rozmaite narzędzia i techniki pracy, abyś mógł się z nimi zaznajomić i korzystać podczas pracy nad swoimi projektami. Zobaczysz całe bogactwo funkcji, które oferuje ten niepozorny program. Są to m.in. narzędzia głębi, metamorfozy, wypełnienia tonalnego, cienia, poświaty czy efektowne zastosowanie papieru kratkowanego.

Wszystkie te wiadomości przekazujemy w przystępnej, nieobciążającej formie. Dzięki nauce przez wideo możesz w każdej chwili powrócić treści zawartych w kursie. Eliminuje to ryzyko, że coś ważnego umknęło Twojej uwadze. Zobaczysz, jak łatwo i przyjemnie można nabyć nowe zdolności.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Dzięki szkoleniu zyskasz nowe umiejętności, które możesz wykorzystywać w celach hobbystycznych lub komercyjnych. Duża dawka pożytecznej wiedzy sprawi, że zaczniesz tworzyć niesamowite projekty.

Podczas kursu nauczysz się m.in.:

 • tworzenia grafiki marketingowej każdego rodzaju - od logo po kalendarze,
 • wykorzystywania skomplikowanych narzędzi w CorelDRAW,
 • tworzenia efektów 3D,
 • modyfikacji tekstu,
 • tworzenia własnych ikon.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: