6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs CorelDRAW - tworzenie ilustracji

Kurs CorelDRAW - tworzenie ilustracji
Cena: 99.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Projektowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Twoją pasją jest tworzenie ilustracji, ale nie umiesz wystarczająco dobrze obsługiwać programów graficznych? Koniecznie skorzystaj z naszego kursu tworzenia ilustracji w programie CorelDRAW.

Poziom średniozaawansowany, 66 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Z pewnością nie raz spotkałeś się w książkach czy w Internecie z pięknymi ilustracjami wywołującymi zachwyt. Jeżeli również chciałbyś tworzyć takie projekty, masz okazję do podszkolenia swojego warsztatu graficznego. Kurs tworzenia ilustracji w CorelDRAW w postaci filmów wideo, do których możesz wrócić w każdej chwili, to doskonała alternatywa dla drogich kursów stacjonarnych, z których wiedza często nam umyka.

Szkolenie, które Ci oferujemy, zawiera 66 wykładów, które trwają łącznie aż 11 godzin. Są to kompleksowo przygotowane treści, które jednocześnie są łatwe do przyswojenia. Nie będziesz czuł się przytłoczony wiedzą - w każdej chwili możesz odtwarzać filmy z kursem, również za pośrednictwem urządzenia mobilnego, ze względu na nielimitowany dostęp do kursu.

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs zawiera 6 modułów, które zostały uporządkowane tematycznie. Dzięki temu będziesz mógł przyjmować wiedzę w sposób zrównoważony oraz łatwo odnaleźć potrzebne informacje.

Na program składają się zagadnienia związane z tworzeniem:

  • portretu kobiety,
  • projektu graffiti,
  • kreatywnego logo,
  • napisu 3D,
  • projektu świec,
  • projektu BMW.

Z naszą pomocą nauczysz się tworzyć ilustracje w programie CorelDRAW. Przedstawimy Ci wiele technik, które ułatwią Ci pracę, a także stworzymy razem wyjątkowe projekty. Krok po kroku zyskasz praktyczne umiejętności z zakresu projektowania grafiki wektorowej. Nareszcie przestanie ona być dla Ciebie czymś skomplikowanym.

Oprócz dużej dawki wiedzy podanej w przystępny sposób, zyskasz wiele praktycznych zdolności i znajomość rozmaitych funkcji - nawet tych najbardziej złożonych. Będziesz mógł m.in. wykonywać fotorealistyczne obrazy oraz używać świateł i cieni czy twórczo korzystać z narzędzi Corela do opracowywania kompozycji.

Kurs przedstawia szereg dodatkowych podpowiedzi oraz pokazuje jak stosować sztuczki, których nie zna Twoja konkurencja. To sprawi, że zawsze będziesz o kilka kroków do przodu przed nią, a Twoje ilustracje będą ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Umożliwimy Ci zapoznanie się z warsztatem pracy od środka, poznasz sposób realizacji rozmaitych projektów oraz nauczysz się praktycznie wykorzystywać wiele możliwości programu. Umiejętność posługiwania się programem CorelDRAW pobudza do bardziej kreatywnego myślenia, a także pozwala na rozwój artystyczny.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Wzięcie udziału w kursie będzie dla Ciebie doskonałą szansą na rozwój osobisty, który poprowadzi Cię w kierunku ciekawego hobby lub pracy zawodowej. Nauczysz się z nami przede wszystkim:

  • tworzenia, ulepszania i edytowania ilustracji
  • pracy z podstawowymi narzędziami CorelDRAW,
  • znajomości podstawowych technik ilustratorskich.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: