Dlaczego torba z nadrukiem to idealny gadżet reklamowy?

Ostatnia aktualizacja: 2021-12-10  |  Średni czas czytania: 01:36
Artykuł reklamowy
Firmy często wręczają drobne gadżety i akcesoria reklamowe klientom. Nie wszystkie upominki są jednak „trafione”. Niestety, wiele z nich ląduje szybko na dnie szuflady, a nawet w koszu na śmieci.
Dlaczego torba z nadrukiem to idealny gadżet reklamowy?

Dobry gadżet reklamowy powinien nie tylko promować markę, ale musi być również praktyczny dla użytkownika. Klient powinien po prostu chcieć go nosić lub z niego korzystać. Dlatego tak polecanym gadżetem firmowym są torby z logo marki. Sprawdź, dlaczego warto je wybrać.

Praktyczny gadżet reklamowy

Największą zaletą toreb bawełnianych z nadrukiem jest ich funkcjonalność. Wytrzymała, pojemna, a jednocześnie estetyczna torba przyda się każdemu. Można ją nosić złożoną w torebce, plecaku, aktówce albo schowku samochodowym, aby w razie potrzeby zapakować do niej zakupy czy ważne dokumenty.

To właśnie dzięki swej praktyczności torba z nadrukiem jest tak polecanym gadżetem reklamowym. Klienci lubią bowiem otrzymywać upominki, które im się przydają. Decydując się zatem na firmowe torby z nadrukiem, masz pewność, że klient doceni prezent i będzie go używał, a tym samym torba spełni swą funkcję promocyjną. Wyobraź sobie, że każde zakupy, które zrobi klient, zostaną włożone do torby z logo marki, dzięki czemu o Twojej firmie dowie się wiele postronnych osób, a i sam klient za każdym razem, gdy sięgnie po torbę, przypomni sobie o przedsiębiorstwie.

Torby idealne na każdą okazję

Zaletą toreb z nadrukiem jest też ich uniwersalność. Gadżety te sprawdzą się jako firmowe upominki wręczane na targach branżowych, podczas wizyty u kontrahenta czy też na stoisku firmowym w sklepie. Możesz je zatem wręczyć właściwie zawsze i wszędzie. Co istotne, torby te sprawdzą się zarówno jako samodzielne prezenty, jak i opakowania, w które zapakujesz innego typu akcesoria, np. kalendarze, kubki, notesy bądź inne produkty z logo marki.

Torba z nadrukiem - dla promocji i kreowania wizerunku

Reklama służy utrwalaniu świadomości marki, a także kreowaniu jej wizerunku. Torby z nadrukiem, np. logo marki albo konkretnym sloganem to doskonały sposób na realizację owych zadań. Torby bawełniane mają dużą powierzchnię nadruku, co pozwala na zamieszczenie na niej obrazka, sloganu czy logo firmy o dowolnej wielkości. Dobrze wykonane nadruki są wyraźne, a przez to dobrze widoczne dla osób postronnych.

Ekologiczne torby bawełniane

Niewątpliwym atutem toreb bawełnianych z nadrukami jest również ich ekologiczność. W przeciwieństwie do reklamówek plastikowych, w tym zwłaszcza tzw. jednorazówek, torby materiałowe można z powodzeniem wykorzystywać wielokrotnie. Stanowią one zatem wyjątkowo ekologiczny gadżet. Należy wiedzieć, że według statystyk świadomość ekologiczna i troska o środowisko są coraz ważniejsze dla konsumentów. Jednym z przejawów owej troski jest właśnie używanie toreb wielorazowych. Firma, która obdarowuje konsumenta tego rodzaju akcesorium, kreuje swój wizerunek jako marki, dla której wartości ekologiczne również są bardzo istotne. W ten prosty sposób organizacja może zatem budować w oczach klientów swój image jako świadomej i ekologicznej organizacji.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: