Dlaczego warto stosować reklamówki na rolce?

Ostatnia aktualizacja: 2022-06-13  |  Średni czas czytania: 01:30
Artykuł reklamowy
W wielu branżach pracownicy na co dzień stosują różnego rodzaju torebki foliowe. Idealne rozwiązanie cechuje się dużą wytrzymałością i umożliwia bezpieczne przechowywanie oraz transportowanie zakupionych produktów. Dlaczego foliówka na rolce to najlepsze rozwiązanie?
Dlaczego warto stosować reklamówki na rolce?

Reklamówka na rolce

Zrywki na rolce to jednorazowe, transparentne i niewielkie torebki, które są dla wygody użytkownika zamieszczone na specjalnej rolce. Torebki te wykonuje się z folii HDPE, która posiada wiele cennych właściwości. Przede wszystkim charakteryzuje się większą gęstością niż inne materiały tego typu. Reklamówki na rolce są trwałe i dość odporne na uszkodzenia mechaniczne (np. przetarcia), a także wilgoć i niektóre substancje chemiczne. Foliówki na rolce znajdują szerokie zastosowanie w wielu różnych branżach przemysłowych oraz w sklepach i domach prywatnych. Przeciętny klient ma z nimi styczność głównie w sklepach spożywczych i wielobranżowych, a także marketach, na targowiskach czy w innych punktach handlowych. Reklamówka na rolce jest stosowana na ogromną skalę. Do ich największych zalet należą: wytrzymałość, wygoda, poręczność, niska cena i łatwy oraz szybki dostęp do kolejnych zrywek. Dzięki tym cechom foliówki na rolce na dobre zagościły zarówno w sklepach, restauracjach, zakładach pracy, jak i domach mieszkalnych.

Zastosowanie torebek foliowych na rolce

Reklamówki na rolce – czyli popularne i dobrze wszystkim znane zrywki – używa się przede wszystkim w różnych sklepach i wielobranżowych marketach, a także na stoiskach z warzywami i owocami, rybami, mięsem czy pieczywem. Foliówki stosuje się także na co dzień w punktach gastronomicznych. Bardzo często używa się ich także do pakowania drobnych produktów przemysłowych, takich jak śrubki czy nici do szycia. Dziś większość sklepów (bez względu na ich rozmiar) nie jest w stanie obyć się bez reklamówek na rolce.

Foliówki stosuje się na wielką skalę w każdej branży. Reklamówka na rolce stanowi nie tylko doskonałe rozwiązanie do sklepu, ale i prywatnego domu. Rolka ułatwia przechowywanie sporej ilości torebek, pozwala zaoszczędzić wolną przestrzeń i jednocześnie umożliwia szybkie i łatwe odrywanie kolejnych sztuk zrywek. Taką rolkę można umieścić w szufladzie, natomiast w punktach sprzedaży zaleca się zakup specjalnych stojaków, w których umieszcza się zrywki dla użytku pracowników, a także i klientów.

Gdzie kupić zrywki na rolce?

Właściciel sklepu spożywczego lub wielobranżowego, a także osoby prowadzące stoiska czy punkty sprzedaży z niewielkimi przedmiotami koniecznie powinny zaopatrzyć się w reklamówki na rolce. Tego rodzaju rozwiązanie skutecznie ułatwia i przyspiesza pracę sprzedawców i pozostałym pracowników sklepu, a jednocześnie umożliwia klientom uniknąć zabrudzeń i bezpiecznie przetransportować zakupiony towar do domu. Najwyższej jakości reklamówki foliowe, umieszczone na specjalnej rolce, można zakupić w sprawdzonych hurtowniach i sklepach z opakowaniami do przechowywania i transportu różnych rzeczy, takich jak Ekspert Południe.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: