Eko gadżety jako sposób na promowanie własnej firmy - jakie wybrać?

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-29  |  Średni czas czytania: 01:36
Artykuł reklamowy
Ekologia to obecnie nie tylko modny styl życia, ale konieczność. Klienci oczekują, że firmy będą działać w sposób zrównoważony dla środowiska. Dotyczy to także gadżetów reklamowych. Jakie wybrać ekologiczne gadżety, które przyjemnie będą kojarzyć się z Twoją firmą, a nie będą równocześnie stanowić obciążenia dla planety?
Eko gadżety jako sposób na promowanie własnej firmy - jakie wybrać?

Klasyka: torba na zakupy

O tym, że foliowe jednorazówki są bardzo złym pomysłem, wie już każdy. Kupowanie dużej plastikowej torby za każdą wyprawą do sklepu jest nie tylko nieekologiczne, ale również kosztowne. Gadżet firmowy w postaci wielorazowej torby z wesołym nadrukiem i Twoim logo będzie praktycznym, a jednocześnie estetycznym pomysłem. Możesz także wybrać niewielkie, wielokrotnego użytku woreczki, które sprawdzają się jako opakowanie na warzywa na wagę.

Jeśli interesują Cię tego typu eko gadżety reklamowe, szukaj firm, które specjalizują się w takich rozwiązaniach. 

Zasadź swoją roślinkę

Coraz częściej wybieranym produktem jest eko-gadżet w postaci doniczki z odpowiednią mieszanką ziemi. Obdarowany powinien umieścić zgodnie z instrukcją ziarenko w pojemniku, a następnie regularnie je podlewać. Roślin do posadzenia jest bez liku: słoneczniki, fasolki szczęścia, różnego rodzaju kwiaty i zioła. Logotyp Twojej firmy może znajdować się na doniczce lub na dołączonej do roślinki, elegancko wydanej instrukcji. 

Eko gadżety

Notesy z recyklingu

Szary papier od dawna nie jest już kojarzony z makulaturą, ale zrównoważonym sposobem postępowania. Lubimy sięgać po produkty, które są w niego zapakowane lub wykonane. Interesującym pomysłem na gadżet reklamowy są zatem notatniki wykonane z papieru z recyklingu. Na ich okładce, obok swojego logotypu, możesz umieścić inspirującą sentencję lub grafikę. 

Dla miłośników kuchni

Jeśli wiesz, ze wśród Twoich klientów na pewno znajdują się fani gotowania, możesz postawić na zestawy narzędzi kuchennych. Drewniane szpatułki, widelce i łopatki do naleśników zawsze się przydadzą. A jeśli są wykonane z drewna pozyskiwanego w zrównoważony sposób to stają się prezentem utrafionym w dzesiątkę!

Wielorazowy kubek

Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami małej czarnej czy wolimy herbatę, kubek termiczny jest zawsze potrzebny. Szczególnie w chłodne miesiące. Jeśli chcesz zachęcić swoich klientów, aby zamiast sięgać po jednorazowe kubeczki przeszli na rozwiązania ekologiczne, podaruj im dobrej jakości kubek termiczny. Na pewno będziesz się od tego momentu kojarzyć ciepło!

Drewniane dodatki

Coraz więcej firm produkujących wysokiej jakości ekologiczne gadżety ma w swojej ofercie estetyczne, drewniane etui na smartfony, kolczyki, spinki do mankietów, bransoletki. Te bez wątpienia przyciągające spojrzenia dodatki do garderoby są eleganckie, a jednocześnie trwałe i wykonane z biodegradowalnych materiałów. Dlatego bez wątpienia spełniają zadania, jakie stawiane są przed ekogadżetami. 

Jeśli nie wiesz, na jaki ekologiczny gadżet firmowy postawić, kieruj się zasadą: mniej znaczy więcej. Rezygnuj z elementów plastikowych, zbędnych ozdób i opakowań, które od razu po otrzymaniu przez klienta prezentu wylądują w koszu. Potrzebujesz pomocy w wyborze ekogadżetu? Skontaktuj się z zespołem Artilon: chętnie doradzimy!

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: