FireTMS - innowacyjny system do kompleksowego zarządzania transportem

Ostatnia aktualizacja: 2023-08-10  |  Średni czas czytania: 00:59
Artykuł reklamowy
fireTMS to profesjonalny system dla firm transportowych i spedycyjnych. Posiada dedykowane aplikacje mobilne dla kierowców i spedytorów, zaprojektowane z myślą o usprawnieniu ich codziennej pracy. Umożliwiają one szybką i efektywną realizację zleceń wraz z ich monitorowaniem.
FireTMS - innowacyjny system do kompleksowego zarządzania transportem

Aplikacje mobilne fireTMS pozwalają na szybki kontakt pomiędzy kierowcą a spedytorem, a dzięki ich funkcjom, można sprawnie realizować i kontrolować transport.

fireTMS Driver oraz fireTMS Dispo

fireTMS Driver to aplikacja mobilna dla kierowców, z kolei fireTMS Dispo to aplikacja mobilna dedykowana dyspozytorom i spedytorom. 

fireTMS Driver umożliwia szybką komunikację na trasie, wysyłanie statusów z trasy, a także komunikatów w postaci załączników, jak np. zdjęcia, filmy czy pliki. Aplikacja posiada nawigację dla samochodów ciężarowych oraz mapy online i offline. Z kolei fireTMS Dispo gwarantuje dostęp do informacji o zleceniach 24h/7 oraz do danych dotyczących aktualnego statusu przewozu. Pozwala monitorować transport oraz generuje raporty zleceń. Więcej informacji na temat dedykowanych aplikacji mobilnych fireTMS znajdziesz tutaj: https://firetms.com/pl/app

fireTMS – kompleksowy system do zarządzania transportem 

fireTMS umożliwia kompleksową realizację zleceń, od momentu przyjęcia zamówienia, poprzez monitorowanie przewozu, aż po fakturowanie i raportowanie. System posiada zaawansowaną funkcjonalność, dzięki którym można efektywnie zarządzać flotą oraz kontrolować finanse firmy. Automatyzuje codzienną pracę przewoźników, spedytorów, dyspozytorów czy księgowych. Zapewnia cyfrowy obieg dokumentów, a wszystkie dane i informacje są uporządkowane. Dzięki fireTMS można planować, realizować i rozliczać transport w jednym zintegrowanym systemie. 

fireTMS możesz bezpłatnie testować przez 14 dni. fireTMS to profesjonalny system dla firm transportowych i spedycyjnych. Posiada dedykowane aplikacje mobilne dla kierowców i spedytorów, zaprojektowane z myślą o usprawnieniu ich codziennej pracy. Umożliwiają one szybką i efektywną realizację zleceń wraz z ich monitorowaniem. 

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: