Gdzie uzyskać naprawdę szybką pożyczkę online?

Ostatnia aktualizacja: 2021-06-06  |  Średni czas czytania: 02:28
Artykuł reklamowy
Ze środkami finansowymi bywa tak, że brakuje ich wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Pilny wydatek może pojawić się przecież w każdej chwili, a nie zawsze się odłożone pieniądze na koncie. W takich sytuacjach rozwiązaniem może okazać się pożyczka online. Gdzie więc można ją otrzymać szybko i bezproblemowo?
Gdzie uzyskać naprawdę szybką pożyczkę online?

Na jakiej platformie szukać szybkiej pożyczki?

Odpowiednia platforma pożyczkowa powinna umożliwiać zdobycie pieniędzy na atrakcyjnych warunkach bez zbędnych pytań i formalności. Ważne jest też to, by był to wiarygodny serwis z długim stażem na polskim rynku, który jest dostępny o każdej porze dnia i nocy. Przykładem takiego serwisu jest np. Wandoo.

Przed Wandoo można uzyskać od 100 zł do aż 8 000 zł. Okres kredytowania każdorazowo wynosi 30 dni. Każde pożyczone 100 zł wiąże się zaś z kosztem opiewającym na jedynie około 16 zł. O pożyczkę aplikować można przez 24h na dobę, a po uzyskaniu akceptacji wniosku środki są bezzwłocznie przelewane na konto bankowe.

Jak szybko wypełnia się wniosek pożyczkowy?

Złożenie wniosku o błyskawiczną pożyczkę online na platformie Wandoo sprowadza się do kilku prostych kroków:

 1. Na początku należy przejść do strony internetowej Wandoo i za pomocą suwaka określić pożądaną sumę pożyczki. Skorzystać można zarówno z komputera, jak i tabletu.
 2. Następnie trzeba uzupełnić kilkanaście pól we wniosku o pożyczkę. Ponadto ze względów formalnych wymagane jest wyrażenie zgody na regulamin i zaznaczenie kilku checkboxów. Po wypełnieniu formularza klika się zielony przycisk „Złóż wniosek”.
 3. Później jest się proszonym o zweryfikowanie tożsamości. Do wyboru ma się przelew weryfikacyjny lub aplikacje Instantor. Warto wybrać tę drugą opcję, aby zaoszczędzić czas.

Przejście powyższych kroków zwykle zajmuje tylko kilka lub kilkanaście minut. Po potwierdzeniu tożsamości pożyczkodawcy współpracujący z Wandoo dokonują analizy złożonego wniosku. Zwykle to także zajmuje tylko chwil.

Pożyczkodawcy współpracujący z platformą Wandoo korzystają bowiem z nowoczesnych technologii, które umożliwiają im podejmowanie zautomatyzowanych decyzji w ekspresowym tempie. Wnioskodawca o decyzji pożyczkowej jest zaś bezzwłocznie informowany przez wiadomość SMS lub e-mail. W razie ewentualnego braku akceptacji wniosku pożyczkowego można złożyć aplikację ponownie np. na nieco niższą kwotę.

Kiedy środki pojawiają się na koncie bankowym?

Po uzyskaniu akceptacji wniosku i zawarciu umowę o pożyczkę internetową środki zostają natychmiastowo przesyłane na konto bankowe klienta. Księgowanie środków może zająć tylko kilka minut (dotyczy to klientów prowadzących rachunek bankowy w Banku Millenium, Alior Banku, Santander Banku, mBanku, PKO BP lub Banku Pekao SA).

W przypadku klientów mających konto w innym banku czas dotarcia środków jest zależny od sesji transferowych pomiędzy bankami. Mają one miejsce kilka razy dziennie w dni robocze. Środki powinny więc pojawić się na koncie w kilka godzin, a najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego.

Jak skrócić czas oczekiwania na pieniądze?

By sfinalizować pożyczkę w możliwe najkrótszym czasie, warto pamiętać o:

 • Zweryfikowaniu wniosku przed przesłaniem pod kątem poprawności wprowadzonych informacji.
 • Skorzystaniu z szybkiej, bezpiecznej i darmowej metody weryfikacji tożsamości Instantor.
 • Podaniu rachunku w jednym z wyżej wymienionych banków, gdy ma się konta w kilku bankach.

Z zasady finalizacja pożyczki przebiega najszybciej w godzinach rannych i okołopołudniowych dni roboczych.

Kto może otrzymać szybką pożyczkę?

Przez platformę Wandoo pożyczkę można otrzymać z łatwością. Wystarczy tylko spełnić poniższe wymagania:

 • Legitymować się zdolnością kredytową, która pozwoli na spłacenie pożyczki w terminie.
 • Mieć pozytywną historię kredytową w bazach Biur Informacji Gospodarczych, czyli nie zalegać z żadnymi przeterminowanymi zobowiązaniami finansowymi.
 • Spełnić wygania formalne, czyli mieszkać w Polsce i mieć minimum 20, a maksymalnie 72 lata.

Ponadto do uzyskania pożyczki potrzebny jest dostęp do Internetu i konto w polskim banku.

Jak uregulować spłatę pożyczki?

Spłata pożyczki uzyskanej przez Wandoo, podobnie jak jest zaciągnięcie, jest możliwa z zacisza domowego. Klient zobowiązanie może uregulować zobowiązanie przez:

 • Przelew bankowy. Wystarczy skorzystać z bankowości elektronicznej i przelać środki na numer konta wskazany w umowie pożyczkowej.
 • Przelew błyskawiczny przy użyciu systemu płatniczego Blue Media. W tym celu należy zalogować się na swój profil na platformie Wandoo.
 • Aplikację mobilną BLIK. Co ciekawe, to właśnie Wandoo jest pionierem wykorzystywania tej aplikacji na polskim rynku pożyczkowym.

Gdyby zaś przydarzyły się trudności ze spłaceniem pożyczki, to możliwe jest skorzystanie z refinansowania. Taka opcja, w pewnym uogólnieniu, polega na przesunięciu terminu spłaty zobowiązania. Z refinansowania lepiej jednak nie korzystać, gdy nie ma takiej konieczności. Skorzystanie z tej opcji wiąże się bowiem z dodatkową opłatą.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: