GoWork - poznaj nie tylko opinie o firmach, ale również tysiące ofert pracy!

Ostatnia aktualizacja: 2023-08-08  |  Średni czas czytania: 02:28
Artykuł reklamowy
GoWork.pl to nie tylko opinie o pracodawcach, choć większość osób kojarzy ten portal właśnie z forum z ocenami pracowników. GoWork.pl jest jednak również jedną z największych stron z ogłoszeniami o pracę w kraju. Dlaczego, szukając zatrudnienia, warto korzystać właśnie z tego portalu?
GoWork - poznaj nie tylko opinie o firmach, ale również tysiące ofert pracy!

Artykuł sponsorowany

Portal popularny wśród pracowników i bardzo przydatny

GoWork.pl to nie tylko czołowy, polski portal opiniotwórczy, ale także jeden z najchętniej odwiedzanych serwisów publikujących oferty pracy z każdego miasta kraju. Według najnowszego rankingu badania Gemius/PBI GoWork.pl zajmuje drugie miejsce wśród wszystkich portali pracy z największą liczbą użytkowników w Polsce.

Stronę co miesiąc odwiedza 4 mln osób szukających tu aktualnych ofert zatrudnienia i opinii o potencjalnych pracodawcach. Dzięki forum GoWork.pl znalezienie wymorzonego miejsca pracy staje się znacznie łatwiejsze. Kandydat nie musi polegać wyłącznie na zdawkowych informacjach zamieszczanych w ogłoszeniach oraz na wrażeniu, jakie dana firma robi na nim podczas całego procesu rekrutacyjnego.

Może także sprawdzić, co o potencjalnym pracodawcy mówią jego byli i obecni pracownicy oraz kandydaci, którzy wzięli już udział w spotkaniach kwalifikacyjnych. Ma również szansę zadać własne pytanie, a nawet przeczytać profesjonalne wywiady z pełnymi historiami zawodowymi poszczególnych pracowników. Wszystko to daje możliwość prowadzenia naprawdę świadomych poszukiwań i wyboru najlepszego pracodawcy.

Forum GoWork.pl sprawia, że na jaw wychodzą przypadki mobbingu i innych nieuczciwych praktyk, niestety wciąż jeszcze spotykanych na polskim rynku zatrudnienia. Platforma to przestrzeń, na której ceni się wolność słowa i prawo do anonimowości, a przy tym walczy z hejtem i zachęca do prowadzenia merytorycznych dyskusji. Negatywne opinie mają szansę ustrzec wielu kandydatów przed przykrymi doświadczeniami zawodowymi.

Forum GoWork cennym miejscem dla pracodawców

Forum GoWork.pl przyczynia się także do ciągłego polepszania standardów we wzajemnych kontaktach pomiędzy pracownikami i pracodawcami. Merytoryczne oceny wystawiane na forum dostarczają cennych wskazówek, co do sposobu funkcjonowania firm. Kadry zarządzające, managerowie i HR-owcy zyskują świadomość tego, co pracownicy cenią w danym przedsiębiorstwie, a nad czym trzeba jeszcze pracować.

To także dziś jedno z najważniejszych narzędzi skutecznej strategii employer brandingu. Współcześnie opinie innych kreują nasze wybory nie tylko na polu konsumenckim. Sprawdzamy odczucia innych, gdy szukamy restauracji, wakacji czy nowego sprzętu AGD.

Różne badania rynku pracy pokazują, że nie tylko pokolenie Z, które właśnie rozpoczyna swoje kariery zawodowe, w dużym stopniu kieruje się opiniami także przy wyborze miejsca zatrudnienia. Forum GoWork.pl daje pracodawcom wiele możliwości. Pozwala m.in. budować wizerunek firmy, która dba o swoich pracowników i którą wybiera się spośród innych możliwości, a tym samym przyciągać najlepszych kandydatów. To szczególnie ważne w dobie niedoboru specjalistów na rynku.

Kompleksowe poszukiwania pracy: szybkie, wygodne i świadome

Kandydaci poszukujący pracy zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach kraju, na GoWork.pl znajdą tysiące i setki aktualnych ofert zatrudnienia. Przykładowo: obecnie GoWork.pl udostępnia ponad pół tysiąca ogłoszeń z Gorzowa Wielkopolskiego, które można znaleźć tutaj https://www.gowork.pl/praca/gorzow-wielkopolski;l.

Oferty dotyczą każdej z możliwych branż i stanowisk, a w wygodnym poruszaniu się po tak dużej bazie ogłoszeń, pomaga filtrowanie w oparciu o kryteria najważniejsze dla każdej osoby poszukującej zatrudnienia. Oferty da się przeglądać w zależności od tego, jaką proponują umowę, formę etatu, jakiego dotyczą stanowiska lub branży, trybu zatrudnienia, a także lokalizacji.

Na stronie można też łatwo przejść m.in. do ogłoszeń pracy zdalnej, dodatkowej albo dla cudzoziemców. Oferty mogą trafiać prosto na adres e-mail kandydata, jeśli ten wskaże go przy zapisywaniu się do newslettera i krótko określić, na jakich ogłoszeniach zależy mu najbardziej. Włączenie powiadomień zagwarantuje natomiast, że żadne interesujące ogłoszenie nie umknie uwadze kandydata i zostanie on jedną z pierwszych aplikujących osób.

Najlepsze oferty można “dodać do ulubionych”. To opcja, która zbiera ogłoszenia w jednym miejscu, pozwala wracać do nich w dowolnym momencie i wygodnie je porównywać. Prywatny koszyk ogłoszeń usprawnia także sam proces aplikowania. Z GoWork.pl nie trzeba tracić czasu na wysyłanie do potencjalnych pracodawców kilkunastu takich samych maili dziennie. Wystarczy skorzystać z funkcji “multi aplikowania”, wypełnić jeden formularz i przesłać swoje CV nawet do kilkuset firm jednocześnie.

Z GoWork.pl praca może znaleźć nas także praktycznie sama. Dzięki osobistemu profilowi kandydata możemy dać się zauważyć rekruterom wyłaniającym pracowników. Załóż konto na GoWork.pl, uzupełnił dane o swoim doświadczeniu i kwalifikacjach, załącz CV i czekaj na kontakt ze strony najlepszych firm z całego kraju. Tylko GoWork.pl zagwarantuje Ci tak kompleksowe poszukiwania zatrudnienia.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: