Inteligentny pomysł na biznes - platforma e-learningowa

Ostatnia aktualizacja: 2022-04-25  |  Średni czas czytania: 02:54
Artykuł reklamowy
Wprowadzenie szkolenia w firmie to nie tylko chwilowa moda czy czysto formalna inicjatywa mająca na celu spełnienie wymogów regulacyjnych. Szkolenie może wesprzeć Twoją firmę od wewnątrz i naprawdę ją zmodernizować. Nie mówimy o niezgrabnych i niezręcznych seminariach w klasie. Nauka online jest znacznie bardziej elastyczna, a platformy e-learningowe sprawiają, że jest skuteczna.
Inteligentny pomysł na biznes - platforma e-learningowa

Czym jest platforma e-learningowa?

Platforma e-learningowa to przestrzeń online do której możesz przesyłać kursy, oceny, filmy i wiele innych treści szkoleniowych online, aby Twoi uczniowie mogli z łatwością z nich korzystać. Takie platformy stanowią system, za pomocą którego można zarządzać całym procesem szkoleniowym (dlatego nazywane są też systemami zarządzania nauczaniem – LMS). Pozwalają bezproblemowo zapisywać uczniów, przypisywać im materiały szkoleniowe i śledzić ich postępy.

Zalety korzystania z platform e-learningowych przez małe firmy

Pokażemy Ci teraz, jakie korzyści platforma e-learningowa może przynieść Twojej firmie na przykładzie iSpring Learn LMS.

iSpring Learn to platforma e-learningowa przeznaczona dla biznesu. Dzięki niej nie musisz spędzać miesięcy i wkładać dużego wysiłku w przygotowanie szkolenia. Ta platforma e-learningowa umożliwia szybkie uruchomienie szkolenia bez względu na miejsce dla nowo zatrudnionych pracowników, działu sprzedaży, obsługi klienta, partnerów, klientów i innych grup uczniów.

iSpring Learn stwarza nowe możliwości dla Twojej firmy, które możesz wykorzystać już dziś:

Zwiększenie efektywności biznesowej

LMS pomagają szybciej szkolić pracowników w zakresie zadań, które kiedyś robiłeś samodzielnie. Możesz wypełnić iSpring Learn kursami, ustalać terminy i sprawdzać wiedzę pracowników za pomocą quizów. Pozwala skrócić czas szkolenia, a tym samym optymalizować obciążenie pracą. Dobrze przeszkoleni pracownicy wymagają mniejszego nadzoru, a Ty możesz zacząć przekazywać zadania – poprawi to efektywność pracy i całych procesów biznesowych.

Zmniejszenie kosztów szkolenia

Jeżeli wypróbowałeś już tradycyjne szkolenia stacjonarne, wiesz, że wiąże się to z wieloma innymi wydatkami dla firmy. iSpring Learn LMS pozwala uniknąć niepotrzebnych wydatków na lokale, przerwy na kawę, podróże i zakwaterowanie. Nie trzeba odkrywać Ameryki i kupować kursów gdzie indziej: wgraj istniejące materiały i w mgnieniu oka zmień je w kurs.

Ocena wydajności pracowników

iSpring Learn zbiera statystyki dotyczące postępu uczniów w trakcie szkolenia i gromadzi je w przejrzystych raportach. Możesz łatwo monitorować, kto dobrze sobie radzi w określonych tematach, a kto ma opóźnienia, i dopasowywać wyniki w nauce do wyników pracownika w miejscu pracy.

Przedstawienie swojej marki

iSpring Learn może zastąpić Twój portal intranetowy i lepiej komunikować misję, kulturę i wartości firmy. Tutaj pracownicy mogą kontaktować się z ekspertami, brać udział w kursach dotyczących struktury firmy oraz uzyskiwać dostęp do wybranych dla nich lektur. Możesz także obwieścić przesłanie marki podczas kursów powitalnych dla kandydatów i nowych pracowników. iSpring Learn może automatycznie zapisać ich do programu wdrożeniowego, w którym możesz przekazać wartości swojej firmy nowym członkom zespołu.

Budowanie silniejszego zespołu

iSpring Learn zapewnia zatrudnionym przez Ciebie pracownikom jedno miejsce, w którym mogą znaleźć wszystkie informacje niezbędne do osiągania najlepszych wyników. Uruchamianie ciągłych kursów dotyczących nowych funkcji, zasad, dostawców itp. sprawia, że pracownicy zawsze mają aktualne informacje i synchronizuje ich pracę. Ponadto platformy e-learningowe umożliwiają pracownikom zdalnym uczestnictwo w szkoleniach i pozostanie w obiegu bez względu na to, gdzie się znajdują.

Skalowanie biznesu w przyszłości

Małe firmy są małe tylko przez chwilę. Aby odkrywać nowe rynki, opracowywać nowe produkty i stale się rozwijać, będziesz potrzebować dobrze przygotowanego zespołu profesjonalistów. To jest Twój kapitał ludzki. Platforma e-learningowa, taka jak iSpring Learn, pomaga organizować i skalować szkolenia dla nich oraz oceniać ich postępy. To jak uniwersytet Twojej firmy, który może rosnąć wraz z Twoim biznesem.

Funkcje iSpring, dzięki którym szkolenie jest szybsze niż kiedykolwiek

iSpring Learn umożliwia szybkie rozpoczęcie szkolenia online w firmie bez wiedzy technicznej lub wcześniejszego doświadczenia. Poniżej wymienione są funkcje, które to umożliwiają.

Przejrzysty interfejs

Dzięki przyjaznemu interfejsowi platforma iSpring Learn jest przejrzysta i intuicyjna. Możesz nią zarządzać bez pomocy z zewnątrz lub nadmiernego szkolenia. Twoi pracownicy również szybko opanują portale dla uczniów.

Budowanie treści

Możesz przesyłać gotowe kursy, prezentacje, teksty i filmiki lub tworzyć kursy online bezpośrednio w iSpring Learn. W obu przypadkach proces zajmie tylko kilka minut.

Szkolenie dla dowolnego zespołu i zadania

Możesz sprecyzować programy szkoleniowe dla różnych stanowisk i automatycznie zapisać uczniów na potrzebne kursy.

Wygodne planowanie

Kalendarz szkoleń pozwala Ci zarządzać wszystkimi działaniami, w tym spotkaniami offline i wydarzeniami. Zajmuje się również rozsyłaniem przypomnień do uczniów.

Solidne raportowanie

Możesz szybciej podejmować decyzje dzięki łatwym w nawigacji statystykom szkolenia. Raporty wyraźnie pokazują postępy Twojego zespołu.

Nauka mobilna

Uczniowie nie potrzebują do nauki nawet komputerów. Mogą uzyskać dostęp do szkolenia na smartfonach i tabletach poprzez aplikację mobilną i uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.

Kreowanie marki i personalizacja

Personalizuj swoją platformę e-learningową za pomocą logo firmy, kolorów marki i unikalnej domeny.

Obsługa wielu języków

iSpring Learn obsługuje język polski i 20 innych języków, i jest idealny dla wielojęzycznych oraz rozproszonych zespołów. Użytkownicy mogą samodzielnie ustawić najlepszy dla nich język za pomocą kilku kliknięć.

Dzięki odpowiedniej platformie e-learningowej mały biznes może rozwijać personel, usprawniać działanie i szybciej się rozwijać. Skorzystaj z 30-dniowego darmowego okresu próbnego iSpring Learn i na zawsze zmodernizuj swoje szkolenia.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: