Jak dobrać odpowiedni druk na kubek – czym się kierować?

Ostatnia aktualizacja: 2023-03-16  |  Średni czas czytania: 01:37
Artykuł reklamowy
Chyba każda osoba ma swój ulubiony kubek do kawy lub herbaty. Co ważne, wiele takich naczyń posiada intrygujący i niepowtarzalny nadruk! Pomysłowo ozdobiony kubek, który przyciąga uwagę, może stać się oryginalnym podarunkiem dla kogoś bliskiego lub znajomego, może też być nietuzinkowym gadżetem reklamowym. Sprawdź, czym kierować się, dobierając druk na kubek, a zobaczysz, że Twoja inwestycja będzie udana.
Jak dobrać odpowiedni druk na kubek – czym się kierować?

Kubki z nadrukiem – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Kubki z nadrukami to produkty, które są kupowane przez osoby prywatne oraz przedsiębiorców. Można umieścić na nich przeróżne napisy, w tym dające do myślenia sentencje, zabawne teksty i hasła reklamowe lub firmowe logo. Na kubku często widnieje też grafika, która odnosi się do zainteresowań i pasji swojego właściciela. Praktyczny kubek z nadrukiem nadaje się do codziennego użytku, co jest istotne zarówno wtedy, gdy ma on służyć koleżance czy chłopakowi, jak i wtedy, gdy wręcza się go swoim kontrahentom i klientom. Kubki z nadrukami mogą być tanią i skuteczną, a do tego nienachalną reklamą.

Nadruki na kubki – co musisz wiedzieć, zanim je zamówisz?

Przede wszystkim musisz się zdecydować, czy chcesz skorzystać z gotowego projektu, czy wolisz przygotować go samodzielnie i przekazać do drukarni cyfrowej. Najlepiej będzie wybrać firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w robieniu nadruków przy wykorzystaniu różnych technik i dysponującej profesjonalnym sprzętem  – taką drukarnię możesz znaleźć tutaj: https://printing-season.com/. Postaw na zawodowców posługujących się papierem do wydruku wysokiej jakości, bo tylko taki materiał gwarantuje głębię koloru i atrakcyjny efekt końcowy. Dobrej jakości papier jest bardzo ważny, ale istotne są również tusze sublimacyjne – kubki z nadrukiem najczęściej wykonuje się metodą sublimacji. Ta technika zapewnia wyjątkowo wysoką jakość nadruku, który w dodatku jest bardzo trwały, niezwykle dokładny i oddaje pełną gamę kolorystyczną projektu. Trzeba dodać, że tylko kubki pokryte poliestrem przyjmują tusz. Sam kubek może być jednak wykonany z porcelany, szkła lub ceramiki.

Względy praktyczne i estetyczne

Chyba każdy z nas dąży do tego, by ułatwić sobie życie. Zamawiając kubki z nadrukiem, warto upewnić się, czy będą one łatwe do wyczyszczenia. Kubki z nadrukiem wykonanym metodą sublimacyjną można szybko i bez trudu wyczyścić i umyć ręcznie. Sublimacja jest do tego odporna na ścieranie. Jeśli chcesz kupić kubki z nadrukiem, które będzie można myć w zmywarce do naczyń, zapytaj o taką opcję producenta.

Trzeba też pamiętać o tym, że nie każdy pomysł, który wydaje się nam dobry, rzeczywiście jest godny tego, by go zrealizować. Ważna jest wielkość nadruku, a także kompozycja i dobór palety barw. Jeśli nie masz doświadczenia w przygotowywaniu takich projektów, warto skonsultować się ze specjalistą. Taka osoba doradzi i pomoże w przygotowaniu jak najlepszego projektu. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy zamówienie dotyczy dużej ilości kubków. Warto zaznaczyć, że druk metodą sublimacji jest polecany zarówno przy dużych, jak i małych zamówieniach.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: