Jak drukarka fiskalna Posnet Trio Online skradła uwagę przedsiębiorców?

Ostatnia aktualizacja: 2022-06-05  |  Średni czas czytania: 04:02
Artykuł reklamowy
Wraz z rozwojem technologii sprzedaży rosną także oczekiwania ich użytkowników. Przedsiębiorcy szukają urządzeń fiskalnych, które łączą w sobie wysokie parametry techniczne, mnogość praktycznych funkcji, prostotę obsługi, a nawet i ciekawy design. Co więcej, są otwarci na innowacje, wykorzystujące choćby możliwości współczesnych technologii mobilnych. Czołowi producenci urządzeń rejestrujących doskonale rozumieją te potrzeby, co widać po oferowanych przez nich rozwiązaniach. Na przykład po drukarce fiskalnej Posnet Trio Online, która zyskała dużą popularność właśnie dzięki interesującemu połączeniu wymienionych atutów. Co konkretnie ma ona do zaproponowania nowoczesnym punktom handlowym i usługowym?
Jak drukarka fiskalna Posnet Trio Online skradła uwagę przedsiębiorców?

Design, który ma znaczenie - na czym polega styl Trio Online?

Wydawałoby się, że w przypadku takich rozwiązań, jak urządzenia rejestrujące, kwestie konstrukcyjne czy wizualne schodzą na dalszy plan. Jednak to tylko pozory. Obudowa kasy czy drukarki fiskalnej potrafi mieć niebagatelne znaczenie choćby w kontekście wolnej przestrzeni na stanowisku obsługi klientów czy np. pracy mobilnej. Zaś sam wygląd danego modelu - z uwagi na osobiste upodobania, aspekty wizerunkowe i marketingowe - okazuje się równie istotny, czego dowodzą starania najlepszych producentów oraz późniejsze wybory przedsiębiorców.

W obydwu kategoriach Trio Online proponuje ciekawe i, co ważne, funkcjonalne rozwiązania. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o design - trudno przejść obojętnie obok drukarki fiskalnej od Posnet. Urządzenie posiada niedużą, charakterystyczną sylwetkę o zgrabnych zaokrągleniach i nieco „trygonalnym” kształcie. Taki zamysł projektowy jest nie tylko oryginalny, ale i praktyczny: odpowiednio chroni przyciski nawigacyjne, przejrzyście prezentuje komunikaty emitowane na podświetlanym ekranie oraz sprzyja wygodzie korzystania z mechanizmu drukującego. Wszystko to przekłada się na komfortowy przebieg transakcji, zarówno dla przedsiębiorcy, jak i jego klientów. Ponadto, solidnie wykonana, odporna na eksploatację konstrukcja ma swój udział także w ergonomii połączenia różnych technologii (o czym nieco później). Na uwagę zasługuje również stylowa, czarno-biała kolorystyka Trio Online, która z jednej strony ma charakter dość uniwersalny (dobrze pasuje do wielu firmowych aranżacji), z drugiej zaś wypada nietuzinkowo na tle innych technologii sprzedaży - co często przyznają sami przedsiębiorcy.

- Nie ukrywam, że wybrałam drukarkę fiskalną Posnet Trio Online również ze względu na jej interesujący design, który spodobał mi się, a poza tym dobrze pasuje do wizerunku marki i aranżacji wnętrza atelier. Jako projektantka, oczywiście jestem też estetką, dlatego dbam o każdy szczegół wystroju butiku: dekoracje, prezentację kolekcji czy wygląd stanowiska, przy którym obsługuję klientki - przyznaje Katarzyna Wysocka, Dyrektor kreatywna Lulu de Paluza, butiku z ekskluzywną odzieżą damską.

Jak drukarka fiskalna Posnet Trio Online skradła uwagę przedsiębiorców?

Trio Online charakteryzuje się oryginalnym designem, który nie tylko przykuwa wzrok, ale i oferuje wiele praktycznych rozwiązań.

Opinie użytkowników idą w parze z werdyktami ekspertów. Design drukarki fiskalnej Posnet został nawet wyróżniony w ramach konkursu Dobry Wzór, w którym jury nagradza najlepsze realizacje we wzornictwie przemysłowym. Nic dziwnego zatem, że Trio Online pojawia się w miejscach, gdzie estetyka stanowiska pracy ma spore znaczenie.

Posnet Trio Online we współpracy z CRK i systemem sprzedaży

Wybierając taką opcję, jak drukarka fiskalna dla firmy, musimy pamiętać, że wspomniane urządzenie do prawidłowego funkcjonowania wymaga połączenia z komputerem (lub terminalem typu POS) oraz odpowiednim programem sprzedażowym. Niemniej, rozwiązania te są bardzo często wybierane przez przedsiębiorców - ze względu na szerokie możliwości, jakie oferują.

Zacznijmy od tego, że drukarka rejestrująca Posnet spełnia techniczne wymogi systemu fiskalizacji online. Zatem m.in. gwarantuje internetową transmisję niezbędnych danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) - co jest dość istotne dla szerokiego grona przedsiębiorców, którzy są wręcz zobligowani do stosowania tego typu technologii. Standardowo Trio Online umożliwia takie połączenie za pośrednictwem portu USB oraz integracji z komputerem posiadającym dostęp do internetu. Istnieje jednak opcja wyboru drukarki fiskalnej z interfejsem Wi-Fi, pozwalającym na bezprzewodową transmisję danych do CRK. Co więcej, użytkownik nie musi podejmować takiej decyzji na etapie zamawiania urządzenia. Może dokonać stosownej modernizacji w późniejszym czasie, dopiero wtedy, gdy uzna, że takie rozwiązanie jest potrzebne. To samo dotyczy opcjonalnego modułu rozszerzenia, oferującego podłączenie szuflady kasjerskiej.

Wróćmy też na moment do designu drukarki fiskalnej, a dokładnie - praktycznego wymiaru jej wzornictwa. Trio Online nie tylko bowiem zajmuje mało miejsca na stanowisku sprzedaży. Dodatkowo oferuje wygodną integrację z urządzeniami peryferyjnymi. Konstrukcja modelu marki Posnet zakłada możliwość zastosowania specjalnego akcesorium - obrotowego uchwytu na podłączony do drukarki fiskalnej tablet bądź smartfon, który posłuży do zarządzania działalnością. Wtedy Trio Online  będzie pełnić rolę drukarki fiskalnej i zarazem „podstawy” kompletnego, kompaktowego systemu POS. Tablet bądź smartfon pozwoli na wygodną obsługę aplikacji sprzedażowej, zaś możliwości w zakresie konfiguracji uchwytu - na szybkie zaprezentowanie nabywcy konkretnych komunikatów. Tego typu praktyczne i ergonomiczne rozwiązania systemowe zachęcają przedsiębiorców do sięgania po przywołany model marki Posnet. Tak też było w przypadku właścicielki butiku Lulu de Paluza.

Jak drukarka fiskalna Posnet Trio Online skradła uwagę przedsiębiorców?

Drukarka Trio Online od Posnet, w połączeniu ze specjalnym uchwytem na tablet lub smartfon oraz odpowiednim urządzeniem mobilnym, może stworzyć kompletny, niezajmujący dużo miejsca i przyjazny w obsłudze system POS.

- Jestem bardzo zadowolona z Trio Online i całego systemu sprzedaży, ponieważ są one intuicyjne, łączą ze sobą różne, pomocne funkcje. To dla mnie duże ułatwienie, ponieważ wszystkie niezbędne zadania mogę wykonać dosłownie za sprawą kilku kliknięć - podkreśla Katarzyna Wysocka.

Kompatybilność z popularnymi programami sprzedażowymi, wygodna aranżacja estetycznego stanowiska sprzedaży, opartego na stabilnej komunikacji poszczególnych elementów, to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Trio Online.

Bogactwo możliwości urządzenia fiskalnego Posnet

Drukarka fiskalna Trio Online oferuje atrakcyjne parametry techniczne oraz szereg funkcji, istotnych zarówno dla samego prowadzenia ewidencji obrotu, jak i ogólnego zarządzania działalnością gospodarczą. Przykładowo, stwarza warunki do obsługi pokaźnej bazy towarowej, zdefiniowanej w programie sprzedażowym. Mowa o nawet 250 tysiącach pozycji PLU, dokładnie opisanych za pomocą nazw o długości do 80 znaków. Warto też dodać, że wbudowany w Trio Online port USB może posłużyć nie tylko do połączenia z danym urządzeniem peryferyjnym. Wykorzystuje się go również do zasilania akumulatora, wbudowanego w urządzenie rejestrujące. Sama bateria litowo-jonowa także okazuje się praktycznym rozwiązaniem, zapewniającym ciągłość pracy nawet w niesprzyjających warunkach (np. gdy dojdzie do nagłej awarii prądu). Ponadto, urządzenie fiskalne polskiego producenta ma też wiele do zaoferowania w zakresie wydruku.

Jak drukarka fiskalna Posnet Trio Online skradła uwagę przedsiębiorców?

Urządzenie fiskalne polskiego producenta to nie tylko pozytywne wrażenia wizualne, ale również wysokie parametry techniczne oraz dostęp do licznych, przydatnych funkcji.

- Model Posnet Trio Online zapewnia szybkie wystawianie paragonów, faktur VAT oraz dokumentów niefiskalnych. Ponadto, za sprawą rozwiązania „drop-in” - działającego na zasadzie: „wrzuć i drukuj” - umożliwia bardzo prostą instalację rolki papieru termicznego. Oprócz tego, Trio Online pozwala umieszczać na emitowanych przez nią dokumentach dodatkowe elementy, m.in. logo firmy, NIP nabywcy, wiadomości o aktualnych promocjach, a także jedno- i dwuwymiarowe kody kreskowe. Istnieje też opcja skorzystania z tzw. superformatki do tworzenia dowolnych wydruków - wymienia Marcin Ciechowicz, Kierownik Serwisu w Polskim Centrum Kas Fiskalnych.

Wszystko to razem sprawia, że Posnet Trio Online okazuje się dość popularnym wyborem wśród przedsiębiorców reprezentujących różne branże - zarówno handlowe, jak i usługowe. Drukarka fiskalna odpowiada bowiem na współczesne potrzeby firm, które szukają wysokiej klasy rozwiązań oraz innowacji w zakresie funkcjonalności, estetyki i komfortu pracy.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: