Najlepsze zespołowe gry terenowe na wyjazd integracyjny

Ostatnia aktualizacja: 2023-06-27  |  Średni czas czytania: 01:28
Artykuł reklamowy
Firmowe wyjazdy integracyjne mają na celu przede wszystkim lepsze poznanie współpracowników i zaciśnięcie więzi przyjacielskich, które pozytywnie wpłyną na atmosferę w miejscu pracy. Takie spotkania nie muszą być nudne czy oklepane - niestandardowym pomysłem są zespołowe gry terenowe. Jakie sprawdzą się najlepiej?
Najlepsze zespołowe gry terenowe na wyjazd integracyjny

Zespołowe gry terenowe podczas wyjazdu integracyjnego mogą w oryginalny sposób urozmaicić czas. Są nie tylko ciekawą aktywnością, ale również wyzwaniem i przygodą. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, które z tego typu gier najlepiej sprawdzą się na firmowym spotkaniu integracyjnym.

Manewry wojskowe dla odważnych

To gra kierowana przede wszystkim do męskiego grona, choć coraz więcej kobiet również docenia takie aktywności. Ciekawostką jest, że jej scenariusz był konsultowany z ekspertami w dziedzinach wojskowych. Uczestnicy biorą udział w mniej lub bardziej wymagających treningach i wspólnie wykonują serię zadań. Gra wzmacnia psychikę, zwiększa zaufanie do uczestników, poprawia jakość pracy zespołowej.

To polecana zabawa bez względu na to, czy pracujesz w dużej korporacji czy w mniejszej, prywatnej firmie. Udział w niej może wziąć od 5 do 200 osób, a czas trwania całości wynosi około 2,5 godziny. Uczestnikami są również specjalnie wynajęci aktorzy, co gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Najzabawniejsze tradycje świata

Lubisz się śmiać i poznawać świat, jesteś otwarty na zupełnie nowe doświadczenia, a wieczory tematyczne są dla Ciebie prawdziwą frajdą? Koniecznie rozważ tę grę na firmowym spotkaniu integracyjnym. Wraz ze współpracownikami poznasz tajemnicze i zabawne tradycje z całego świata, po czym będziecie musieli samodzielnie je odtworzyć!

Propozycja także dla grup, które mało się znają - integracja następuje bardzo szybko! Również w tej grze udział biorą zatrudnieni, wykwalifikowani aktorzy. Czas trwania i liczba uczestników są takie same, jak w przypadku manewrów wojskowych.

Zbójecki skarb

Ostatnia propozycja jest kierowana dla osób, które uwielbiają przygody. Uczestnicy muszą przejść przez wszystkie stanowiska ze specjalnie przygotowanymi zabawami, aby na samym końcu zostać tytułowym zbójnikiem i odzyskać skarb! Grę można określić jako podchody dla dorosłych, jednak ma znacznie ciekawszą fabułę i jest urozmaicana dodatkową grą aktorską. Nastawiona zwłaszcza na integrację, nadaje się dla 5-100 osób, a czas jej trwania wynosi 2,5 godziny.

Zespołowe gry terenowe - czy warto?

Takich gier jest znacznie więcej, a ich organizacją zajmują się wykwalifikowane firmy. Dzięki temu masz pewność, że zostaną przeprowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i z ponadprzeciętną pomysłowością. Zespołowe gry terenowe mogą stanowić główną atrakcję spotkania lub stanowić jedynie element dłuższego wyjazdu.

Wciąż nie są tak popularne, dlatego wybierając je, z pewnością zaskoczysz wszystkich uczestników. Pozwalają doznać zupełnie nowych wrażeń oraz zbliżyć się do innych. Zapewniają mnóstwo rozrywki, zdrowej rywalizacji i śmiechu.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: