Nowy samochód w finansowaniu bez wpłaty własnej

Ostatnia aktualizacja: 2022-10-28  |  Średni czas czytania: 01:32
Artykuł reklamowy
Nie płacisz ani złotówki i wyjeżdżasz nowym, wymarzonym samochodem prosto z salonu. Brzmi jak bajka? Nie dla tych, którzy sprawdzili już kalkulator kredytu samochodowego od Volkswagen Financial Services. Teraz możesz cieszyć się zupełnie nowym autem jednej z marek Grupy Volkswagen bez konieczności wnoszenia wpłaty własnej! Poznaj możliwości, jakie daje Ci kredyt samochodowy od VW FS.
Nowy samochód w finansowaniu bez wpłaty własnej

Wiele osób marzy o tym, by móc jeździć nowym samochodem, skonfigurować go wedle swoich preferencji i poczuć ten charakterystyczny zapach wnętrza salonowego pojazdu. Sam moment odebrania auta z salonu to rzeczywiście wyjątkowo emocjonująca i zapadająca w pamięć chwila. I wcale nie jest tak nieosiągalna, jak niektórym się wydaje. Co ciekawe bowiem, nie trzeba dysponować pokaźną gotówką, by móc wyjechać nowym pojazdem z salonu. Co więcej, wybierając kredyt samochodowy od VW FS możesz nabyć nowy samochód nawet bez wpłaty własnej.

VW FS przygotowało niezwykle interesującą ofertę kredytów samochodowych dla klientów indywidualnych. Obejmuje one rozwiązania m.in. pozwalające tak sparametryzować swoją umowę kredytową, by cieszyć się nowym autem bez wnoszenia wkładu własnego. Są także dostępne opcje korzystania z nowego samochodu przy jak najniższych miesięcznych ratach. Finansowanie dostępne jest zarówno na krótszy, np. 2- czy 3-letni, jak też dłuższy, nawet 5-letni okres.

Narzędziem pomocnym w obliczeniu wysokości miesięcznej raty w zależności m.in. od tego, na jak długo chcemy zawrzeć umowę czy też jaką wpłatę własną planujemy i czy w ogóle chcemy ją wnosić, jest kalkulator kredytu samochodowego. Dostępny na stronie Volkswagen Financial Services kalkulator jest bardzo przyjazny użytkownikowi i w niezwykle przejrzysty oraz błyskawiczny sposób dostosowuje kalkulację do wybranych parametrów.

Jednym z głównych parametrów, który ma wpływ na wysokość raty i całą ofertę jest wartość opłaty początkowej, zwanej też jak wkład własna. Im wyższy wkład własny, tym oczywiście niższa miesięczna rata. Jednak nie brakuje klientów, którzy preferują wyższe miesięczne raty, przy niższej wpłacie własnej, by móc w inny sposób dysponować gotówką. Ci, którzy nie chcą angażować środków, a jednocześnie chcieliby cieszyć się nowym samochodem, powinni zainteresować się opcjami kredytowymi z wkładem własnym od 0%. Dzięki temu rozwiązaniu można spełnić swoje marzenie o jeździe nowym autem jednej z marek Grupy Volkswagen, wybierając odpowiednie rozwiązanie kredytowe VW FS dla klientów indywidualnych.

Dostępne opcje finansowania obejmują kredyt samochodowy w klasycznej formie, który będzie świetnym rozwiązaniem dla osób planujących zakup pojazdu na własność, kredyt JAK ABONAMENT – idealny dla tych, którym zależy na niskiej racie, czy Najem długoterminowy, niezwykle wygodny ze względu na kompleksowość oferty, która może obejmować m.in. ubezpieczenie komunikacyjne, assistance, samochód zastępczy czy też pełną obsługę serwisową, nawet włącznie z sezonową wymianą opon. Szczegółowe wyliczenia wybranych opcji finansowania prezentuje kalkulator kredytu samochodowego dostępny na stronach VW FS.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: