Nowy sposób na kontrolowanie swoich wydatków

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-26  |  Średni czas czytania: 01:00
Artykuł reklamowy
Nie od dziś wiemy, że technologia zmienia i ulepsza sposób zarządzania naszymi przedsiębiorstwami. Dotychczas do wykonania czynności rozrachunkowych konieczne było ręczne sprawdzenie arkuszy kalkulacyjnych. Realizowały to między innymi zespoły back office. Aktualnie coraz częściej przeprowadzają to wydajne systemy informatyczne. Co ważne, specjalistyczne oprogramowanie wpływa na lepsze przestrzeganie zasad. Ponadto minimalizowane są wszelkie nadużycia i odstępstwa od obowiązującego regulaminu firmowego.
Nowy sposób na kontrolowanie swoich wydatków

Zarządzanie wydatkami

Na czym polega Expense management? W szybki i prosty sposób umożliwia zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. W odpowiedzi na potrzeby klientów powstały globalne uniwersalne szablony. Takie, które można dopasować do struktury wielu firm. Dużym ułatwieniem jest to, że system dostępny jest w ponad 25 językach.

Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się na takie rozwiązanie, będzie mógł korzystać ze specjalnego wsparcia po zainstalowaniu oprogramowania. Co zyskasz, kiedy zdecydujesz się na taki krok? Przede wszystkim lepszy ogląd na wszystkie koszty. Pozwoli to na jeszcze lepsze i sprawniejsze zarządzanie.

Największe zalety nowoczesnej kontroli wydatków firmy?

Tego rodzaju innowacyjne rozwiązania mają znaczący wpływ na optymalizację kosztów firmy. To bardzo wygodny sposób na to, aby dokumentacja firmowa była utrzymana w jak najlepszym porządku, m.in. poprzez brak konieczności przechowywania dokumentów w formie papierowej. Prowadzi to do łatwiejszej kontroli oraz audytu wydatków.

Opcja ta pozwala na dokładniejsze, szybsze i efektywniejsze przeprowadzenie różnych analiz. Jest to między innymi lepsza kontrola w uzyskiwaniu zwrotu podatku VAT. Do tego dochodzi również łatwiejsze rozliczanie delegacji, co przekłada się chociażby na większe zadowolenie pracowników. W efekcie mogą oni bowiem liczyć na szybszy zwrot wydatków, a także na zdecydowanie większą przejrzystość tego procesu. Osoby obsługujące ten system mają całodobowy dostęp do wniosków o zwrot wydatków poprzez bezpieczną platformę on-line.

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Przydatne linki: