Pozabankowe pożyczki dla firm - sposób na sfinansowanie firmowych wydatków

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-15  |  Średni czas czytania: 02:56
Artykuł reklamowy
Prowadzenie własnej firmy to ogromne wyzwanie. Wiedzą o tym zwłaszcza przedsiębiorcy, którzy chcąc pozyskać zewnętrzne finansowanie zmagają się ze żmudnymi procedurami bankowymi. Jeśli Ty również potrzebujesz dodatkowych środków na wyposażenie biura, wynajem lokalu usługowego czy zakup towaru, sięgnij po pożyczkę dla firm, oferowaną przez instytucję pozabankową. Dodatkowe środki pożyczysz na dowód, a decyzję możesz otrzymać nawet w 15 minut. Niemożliwe? A jednak.
Pozabankowe pożyczki dla firm - sposób na sfinansowanie firmowych wydatków

Wielu przedsiębiorców już na starcie potrzebuje dodatkowych środków, umożliwiających sfinansowanie pierwszych firmowych wydatków. Wynajem biura, zakup sprzętu i towaru, spłata pierwszych faktur - w zależności od specyfiki działalności i branży może być to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niestety, nie wszyscy mogą pochwalić się okazałym stanem konta i imponującym kapitałem.

Właściciele firm, którzy nie posiadają własnych środków finansowych mogą skorzystać z zewnętrznego finansowania, które pozwoli „rozwinąć skrzydła” i zrealizować biznesowe cele.

Szukając dodatkowych środków większość przedsiębiorców kieruje swoje kroki do banku. Nie znając alternatyw, decydują się na żmudny, czasochłonny i często skomplikowany proces wnioskowania o kredyt dla firm. Takie rozwiązanie nie jest jednak ostatecznością. Jeśli zależy Ci na tym, aby pożyczyć pieniądze szybko i bez formalności, sięgnij po pożyczkę dla firm, oferowaną przez instytucje pozabankowe.

Dlaczego wiarygodni klienci wybierają pożyczki pozabankowe?

Powodem ich decyzji jest zdecydowanie szybsza i mniej skomplikowana niż w banku procedura otrzymania finansowania. Dodatkowe środki możesz otrzymać nawet w 15 minut, a jedynym dokumentem, jakiego wymaga większość firm jest dowód osobisty.

Choć instytucje pozabankowe zostały stworzone z myślą o klientach, którzy mają problemy z zaciągnięciem kredytu w banku, coraz częściej z ich usług korzystają także tacy klienci, którzy terminowo spłacają swoje zobowiązania finansowe – właśnie z uwagi na wygodę i minimum formalności.

Korzystając z usług pozabankowych pożyczkodawców zaciągniesz pożyczkę w 100 procentach przez internet. Bez konieczności wychodzenia z domu, stania w korkach czy długiego oczekiwania na obsługę. A to pozwoli zaoszczędzić naprawdę sporo jakże cennego obecnie czasu.

O dodatkowe środki mogą wnioskować przedsiębiorcy z niekorzystną historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, zadłużeni w Urzędzie Skarbowym lub Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Ci, których dane znajdują się w rejestrze dłużników. Taki „bagaż” w przypadku kredytu w banku już na starcie oznaczałby negatywną decyzję kredytową.

Aby decyzja o zaciągnięciu pozabankowej pożyczki dla firm okazała się strzałem w dziesiątkę, warto dokładnie przemyśleć wybór pożyczkodawcy. Niestety, na rynku wciąż funkcjonuje sporo firm, których wiarygodność i kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.

Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, skorzystaj z usług sprawdzonej firmy o stabilnej pozycji i ogólnopolskim zasięgu. Obecnie należą do nich:

 • Aasa
 • Iwoca
 • Fellow Finance
 • Caseo
 • Visset
 • Monument Fund
 • Aforti

informacje ze strony: chwilowo.pl

Którego pożyczkodawcę wybrać?

Taka decyzja zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych. Jeśli na sfinansowanie firmowych wydatków wystarczy Ci 10 000 zł, sięgnij po pożyczkę, oferowaną przez Aasa. Korzystając z usług tego pożyczkodawcy rozłożysz spłatę na okres od 1 do 24 miesięcy, a pieniądze pożyczysz na dowód osobisty. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania żadnych dodatkowych dokumentów, wyciągów z konta czy zaświadczeń o niezaleganiu.

Aasa jest jedną z niewielu firm, umożliwiających zaciągnięcie kolejnej pożyczki przed całkowitą spłatą aktualnego zobowiązania. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej 4 rat bieżącej pożyczki. Cechą, która wyróżnia tego pożyczkodawcę spośród innych jest także możliwość wyboru formy wypłaty środków. Poza tradycyjnym przelewem na konto przedsiębiorca może otrzymać pożyczkę na podstawie czeku GIRO, umożliwiającego wypłacenie gotówki w oddziale poczty.

Jeśli rejestrujesz przychody na kasie fiskalnej, sięgnij po pożyczkę w Caseo. Korzystając z usług Caseo pożyczysz nawet 25 000, spłacając zobowiązanie przez maksymalnie 12 miesięcy. Aby pożyczyć pieniądze w Caseo potrzebny Ci będzie dowód osobisty oraz wydruk z kasy fiskalnej. Na podstawie dokumentów oraz informacji zawartych we wniosku pożyczkodawca określi Twoją zdolność do spłaty i wyda decyzję. Otrzymasz ją nawet w 15 minut.

Jeśli chcesz zaciągnąć tanią pożyczkę dla firm, skorzystaj z usług serwisu Visset, specjalizującego się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. W Visset pożyczysz od 300 aż 4000 zł. Na spłatę zobowiązania będziesz miał maksymalnie 30 dni. Jako nowy klient pożyczysz zupełnie za darmo 1000 zł. Jedynym warunkiem braku opłat jest terminowa spłata zobowiązania. Chwilówka w Visset zapewni Ci ekspresowy zastrzyk gotówki w przypadku nieplanowanych wydatków, które nie mogą czekać.

Jeśli potrzebujesz naprawdę imponującego kapitału, skorzystaj z usług firmy Monument Fund, udzielającej pożyczek dla przedsiębiorców z zabezpieczeniem nieruchomością. Korzystając z usług tego pożyczkodawcy pożyczysz nawet 5 000 000 zł, rozkładając spłatę na 4, 6, 12 lub 18 miesięcy (z możliwością przedłużenia).

Przedmiotem zabezpieczenia pożyczki w Monument Fund może być:

 • nieruchomość komercyjna,
 • nieruchomość przemysłowa,
 • nieruchomość mieszkalna,
 • nieruchomość niestandardowa (z wyjątkami),
 • działka inwestycyjna.

Wieloletnie doświadczenie Monument Fund jest gwarancją profesjonalnego podejścia i bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Przemyśl zanim pożyczysz

Zanim podpiszesz umowę pożyczkową, dokładnie przemyśl swoją decyzję. Przeanalizuj wszystkie za i przeciw oraz realnie oceń swoje możliwości finansowe. Opóźnienia w spłacie mogą mieć bowiem długofalowe i wyjątkowo nieprzyjemne skutki. Począwszy od naliczenia dodatkowych opłat w postaci odsetek, poprzez procedurę windykacyjną aż po postępowanie sądowe i egzekucyjne. W przypadku pożyczek z zabezpieczeniem brak terminowej spłaty (po spełnieniu określonych w umowie przesłanek) może skutkować spieniężeniem przedmiotu zabezpieczenia. A to oznacza, że przez jedną lekkomyślnie podjętą decyzję w ciągu kilku chwil może stracić wypracowany przez lata majątek.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne: