Poznaj możliwości, jakimi wyróżnia się Windows 11

Ostatnia aktualizacja: 2022-08-26  |  Średni czas czytania: 01:15
Artykuł reklamowy
Poprawne użytkowanie komputera możliwe jest dzięki systemom operacyjnym. Odpowiadają one bowiem za poprawne uruchamianie i obsługiwanie programów, odtwarzanie aplikacji i multimediów, a także zabezpieczenie plików oraz znajdujących się na komputerze danych. Od wybranego przez nas programu zależy również szereg czynności, które będziemy wykonywać, dlatego jego wybór powinien być uzależniony środowiska, w jakim będziemy go użytkować. Jednym z najbardziej popularnych dziś systemów operacyjnych, jakie oferuje użytkownikom na całym świecie firma Microsoft, jest Windows 11.
Poznaj możliwości, jakimi wyróżnia się Windows 11

Windows 11 – czym się charakteryzuje?

Windows 11 to jeden z najchętniej kupowanych systemów operacyjnych, który sprawdza się doskonale na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach, a także na smartfonach. Tym, co wyróżnia go na tle pozostałych, jest jego nowoczesny, odświeżony wygląd. Widoczne w jego wyglądzie zmiany zauważyć możemy przede wszystkim w interfejsie, gdzie w miejscu wcześniejszych kafelków pojawiły się nowe, bardziej rozbudowane widżety. Dzięki temu, że przyciski Start oraz lupka zostały przeniesione i umieszczone pośrodku ekranu, korzystanie z systemu za pomocą urządzeń mobilnych jest teraz dużo wygodniejsze i znacznie bardziej komfortowe. Windows 11 powstał w kilku wersjach, uzależnionych od miejsca, w jakim będzie użytkowany oraz za jakie zadania będzie odpowiadał. Do wyboru mamy więc Windows 11 Home, Windows 11 S, Windows 11 Pro oraz Windows 11 Enterprise.

Teamnet Software – najlepsza jakość usług

Sprawdzonym sklepem, w jakim możemy wyposażyć nasze urządzenia w systemy operacyjne, pakiety biurowe, antywirusy, a także wiele innych programów użytkowych, jest Teamnet Software. Znajdujące się w ofercie produkty pochodzą bezpośrednio od producentów, dzięki czemu możemy być pewni co do wysokiej jakości oprogramowania, jak i legalnego zakupu. Z możliwości i funkcji programów możemy korzystać już chwilę po zaksięgowaniu płatności, bowiem licencję cyfrową otrzymamy błyskawicznie na nasz adres mailowy.

Windows 11

Office 2021 – pakiet biurowy nie tylko dla firm

Pomocnym wyposażeniem każdego komputera – niezależnie czy prywatnego, czy też firmowego – są pakiety biurowe. Oferują wiele przydatnych funkcji, które znacznie ułatwiają i usprawniają pracę oraz naukę, a także poszerzają zakres wykonywanych czynności. Jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez użytkowników pakietów, jest Office 2021. Oferuje podstawowe aplikacje, takie jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a także wiele innych, które w zależności od wybranej wersji znajdują się w jej wyposażeniu.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: