Przydatne gadżety na eventy - jak urozmaicić wydarzenie firmowe

Ostatnia aktualizacja: 2018-06-09  |  Średni czas czytania: 02:03
Artykuł reklamowy
Imprezy firmowe nie zawsze kojarzą się pracownikom z czymś ciekawym, co przyniesie im większe korzyści. Można jednak postarać się, by wydarzenia służbowe były satysfakcjonujące dla wszystkich obecnych, niezależnie czy będą to wspólnicy, podwładni, strategiczni partnerzy firmy czy też potencjalni klienci zaproszeni na konferencję lub targi. Wwystarczy zapewnić kilka atrakcji i luźną atmosferę.
Przydatne gadżety na eventy - jak urozmaicić wydarzenie firmowe

Nieodłącznym elementem wszelkich imprez firmowych oraz konferencji branżowych są oczywiście gadżety reklamowe, które pozwalają nawiązać relację z uczestnikami, zostać w ich świadomości na dłużej. Czy Twoim celem jest pozyskanie klienta, czy też skupiasz się na employer brandingu, odpowiednio dopasowane gadżety to nieraz podstawa. Ten artykuł powinien zainspirować Cię do szerszego spojrzenia na świat gadżetów... Bo kto powiedział, że należy ograniczyć się do notesów, długopisów, czy kubków z nadrukiem? Spektrum możliwości jest zdecydowanie większe. 

Wydarzenia i imprezy plenerowe

Dysponując możliwościami organizacji imprezy na świeżym powietrzu, grzechem jest niewykorzystanie tej opcji - każdy uwielbia grille, ogniska i odpoczynek od sztucznego oświetlenia w budynkach. Świetną okazją na takie spotkania integracyjne, są okolicznościowe wydarzenia, np. urodziny firmy lub szefa, czy też po prostu coroczny piknik firmowy.

Doskonałym pomysłem na taką imprezę, jest zestaw piknikowy, który oznaczony jest logo firmy. W skład wchodzi takiego zestawu, wchodzi m.in.:

  • komplet sztućców dla 4 osób,
  • talerze,
  • plastikowe kieliszki do wina,
  • otwieracz do wina,
  • bawełniane serwetki,
  • deska do krojenia.
OpenGift

źródło: OpenGift.pl - Akcesoria kempingowe z nadrukiem

Nie można jednak zapominać o miejscach siedzących, więc składana mata do siedzenia z nadrukiem lub koc polarowy dla wielu osób, są doskonałym pomysłem.

Po co ograniczać się standardowymi ławkami i stołami, skoro można zrobić piknik z prawdziwego zdarzenia!

Warto także pomyśleć o bardziej aktywnej imprezie integracyjnej. Powoli standardem stają się wyjazdy w plener połączone z dodatkowymi atrakcjami - np. pokazami survivalowymi, fireshow, wycieczkami pieszymi (lub np. kajakowymi), ogniskiem itp. Do takich, bardziej surowych warunków również można zastosować gadżety firmowe. Wśród nich warto wymienić praktyczne plecaki, noże wielofunkcyjne, kompas, czy też... piersiówka. Wszystko zależy od konwencji eventu oraz preferencji uczestników.

gadżety sportowe

źródło: OpenGift.pl - gadżety sportowe<

Konferencje i prezentacje biznesowe

Poważniejsze eventy i spotkania o charakterze biznesowym, będą wymagać dużo poważniejszego podejścia do tematu. Sala konferencyjna powinna być przygotowana jeszcze przed pojawieniem się wszystkich gości, a każdy powinien posiadać pod ręką długopis z nadrukiem logo, ołówek, notatnik reklamowy, szklankę i wodę. Warto zadbać o to, by wszystkie te elementy posiadały widoczną nazwę firmy. Trzeba też pamiętać o tym, aby uczestnicy mieli gdzie schować otrzymane gadżety. Świetnie sprawdzi się w tym kontekście płócienna torba:

gadżety reklamowe w 24h

źródło: OpenGift.pl - gadżety reklamowe w 24h

Targi i imprezy branżowe

Czym najlepiej zachęcić potencjalnych klientów, by chętnie poświęcili nam 2-3 minuty swojego życia i sprawdzili co mamy im do zaoferowania? Oczywiście gadżetami!

Różnego rodzaju konkursy, quizy i loterie, w których można wygrać akcesoria z logo, są doskonałym wyborem dla firm, budujących świadomość klientów. Warto wyposażyć pracowników w silikonowe opaski na rękę z tłoczonym logo lub nazwą działalności, które będą informować potencjalnych interesantów, że mają oni do czynienia z pracownikiem i w razie wątpliwości, mogą prosić go o pomoc. Koszulki lub eleganckie koszule, są niemal podstawą w czasie takich eventów, gdyż jest to pierwsza rzecz, na którą inni zwrócą uwagę - warto również dostosować jakość i treść do branży (inny strój będzie przyciągać uwagę na targach budowlanych i motoryzacyjnych).

Jeśli chodzi o nagrody i upominki, nikt nie powinien zostać pominięty. Od nagrody pocieszenia, w której będą znajdować się długopisy i ołówki reklamowe, po eleganckie piersiówki, parasolki, a nawet pluszaki, za dobre odpowiedzi i zaangażowanie. Tak przygotowane stoisko firmowe, będzie mogło cieszyć się uznaniem w czasie eventów.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: