Szukasz słodkiego gadżetu reklamowego? Krówki reklamowe skradną serce każdemu!

Ostatnia aktualizacja: 2023-02-28  |  Średni czas czytania: 01:44
Artykuł reklamowy
Szukasz gadżetu reklamowego, który przyciągnie uwagę klientów i zwiększy świadomość Twojej marki? Postaw na coś dobrego, szczególnie pod względem smaku. W tej roli doskonale sprawdzą się krówki z logo firmy! Zobacz, co warto o nich wiedzieć.
Szukasz słodkiego gadżetu reklamowego? Krówki reklamowe skradną serce każdemu!

Krówki jako gadżet reklamowy – czy to możliwe?

Cukierki krówki są naprawdę wyjątkowe. I mowa tutaj nie tylko o smaku, ale także o historii – te łakocie stały się jej częścią. Prawdopodobnie to najbardziej znane polskie cukierki, które uprzyjemniają nam życie już od kilku pokoleń.

Zdobyły popularność w okresie przedwojennym, cieszyły się zainteresowaniem konsumentów po wojnie, a także w czasach PRL-u były niemal w każdym domu. Wielu z nas kojarzą się one z beztroskimi czasami dzieciństwa, smakołykiem, którym zawsze częstowali nas nasi dziadkowie. Ich kruchość na zewnątrz i pysznie ciągnąca się konsystencja w środku sprawiła, że mało kto był w stanie się im oprzeć. To jeden z tych przysmaków, których ciężko nie lubić!

Nic więc dziwnego, że specjaliści do spraw marketingu i promocji firmy, chętnie wykorzystują krówki jako nośnik reklamy. A to wszystko za sprawą personalizowanych opakowań, które z łatwością możemy dostosować do firmowych celów, a sama strona wizualna etykiet może graficznie nawiązywać do naszego brandu.

Krówki z logo firmy jako słodki gadżet reklamowy

Krówki z logo firmy jako słodki gadżet reklamowy

Krówki z nadrukiem – jak je wykorzystać?

W dzisiejszych czasach firmy dwoją się i troją, by wzbudzić zainteresowanie potencjalnego klienta, a czasami wystarczy naprawdę niewiele! Możesz  dowolnie personalizować krówki reklamowe dostępne na Cukrowki.pl.

Na zewnętrznej stronie papierka może znaleźć się firmowe logo, dowolne hasło lub po prostu grafika, jaka Ci się wymarzy. Z kolei wewnętrzna strona opakowania idealnie nadaje się do przekazania najistotniejszych informacji np. o oferowanych usługach.

Chociaż krówki wyglądają niepozornie, nie warto lekceważyć ich siły oddziaływania, a jest ona ogromna! Spersonalizowane łakocie możesz dołączyć do zakupów klienta, paczki dla kontrahenta, postawić na stoisku targowym czy wręczyć je podczas spotkania z partnerem biznesowym. Nie tylko sprawicie drugiej osobie przyjemność (bo kto nie lubi krówek?), wywołacie uśmiech, ale także firma zapisze się w pamięci osób, które dotychczas jej nie znały. Szczególnie wtedy, gdy idealnie trafimy w gusta smakowe!

Krówki reklamowe – wysoka jakość i smak

Krówki reklamowe – wysoka jakość i smak

Krówki reklamowe – jak się wyróżnić na tle konkurencji?

Przedsiębiorcy pokochali krówki reklamowe, więc w jaki sposób wyróżnić się na tle konkurencji? Pozytywnie zaskoczysz osoby, które obdarujesz łakociami, jeśli postawisz na mniej spotykane smaki. Klasyczne, mleczne krówki zna już cała Polska.

Kiedy znowu poczęstujesz swojego klienta czy kontrahenta małym, pysznym cukierkiem, będzie przekonany, że nic go nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego! Krówki kawowe, ciasteczkowo-pierniczkowe, anyżowe, makowe, cytrynowe, miętowe to tylko niektóre z możliwości. Niezależnie jaki inny smak wybierzesz – efekt „wow” gwarantowany!

Jaka jest cena krówek reklamowych? Jest to zależne od kilku czynników. Na ostateczny koszt zamówienia wpływa: ilość zamawianych cukierków, nadruk na opakowaniu, rodzaj opakowania i czas realizacji. Natomiast wybrany smak krówek nie wpływa na cenę. Mimo wszystko krówki z logo firmy to nadal jeden z tanich, smacznych i co ważne, skutecznych, nośników reklamy!

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: