Tablice biurowe do pisania- planer czy gładka tablica suchościeralna

Ostatnia aktualizacja: 2021-05-04  |  Średni czas czytania: 01:57
Artykuł reklamowy
Każdy z nas z pewnością może utożsamić się z problemem złej organizacji pracy. Sczególnie kiedy jesteśmy zmuszeni do pracy w domu, nasza wydajność wystawiana jest na ciężką próbę. Goniące nas deadliny, zapomniane spotkania i piętrzące się stosy niewypełnionych zadań. Jak okiełznać ten bałagan? Na taki problem na szczęście znamy proste rozwiązanie!
Tablice biurowe do pisania- planer czy gładka tablica suchościeralna

Planer - tablica i kalendarz w jednym miejscu!

Tablica suchościeralno magnetyczna w formie gotowego planera to rozwiązanie idealne dla tych, którzy cenią sobie codzienne notatki i przypomnienia w zasięgu wzroku. Tablica powieszona przy biurku, będzie zawsze gotowa do użytku, dzięki czemu nie zapomnimy już o żadnym spotkaniu, ani nie spóźnimy się z oddaniem projektu, czy zadania. Oprócz funkcji planera tygodniowego lub miesięcznego taka tablica pełni również swoją oczywistą funkcję powierzchni do pisania. Wykorzystując w tym celu różnokolorowe markery, sprawiamy, że nasze notatki są jeszcze bardziej widoczne i trudne do przeoczenia. Planer świetnie odnajdzie się nie tylko w przestrzeni biurowej. Powieszenie takiej tablicy w domowej kuchni lub przedpokoju pomoże zebrać w jednym miejscu wszystkie najważniejsze aktywności członków rodziny. Plany lekcji i zajęcia dodatkowe, ważne rodzinne wydarzenia czy terminy imprez umieszczone na planerze tygodniowym lub miesięcznym pozwalają na łatwiejszą organizację czasu wspólnego.

Tablica suchościeralno magnetyczna - kreatywne centrum wszechświata

Można je zobaczyć w salach konferencyjnych, w biurach, na uniwersytetach, w szkołach i domach. Swoją popularność zyskały dzięki ogromnej funkcjonalności. Tablice suchościeralne zdecydowanie zdominowały rynek i podbiły serca wielu amatorów dobrej organizacji pracy. Powieszone w domowym biurze pozwalają na zapisanie ważnych wydarzeń i informacji. Tablica często jest też sposobem na rozpisanie trudnych zadań lub zagadnień. W pokoju ucznia pozwoli na efektywną naukę matematyki. Zachęcając gładką powierzchnią i kolorowymi markerami, umila wielogodzinne maratony nauki do matury, czy na studencką sesję. Powieszona we wspólnej przestrzeni, może stać się tablicą ogłoszeń, na której za pomocą magnesów wieszane będą ważne dokumenty. Niezależnie od tego czy będzie to pokój socjalny w dużym biurze, czy dom rodzinny, tablica magnetyczna z pewnością będzie niezastąpionym dodatkiem docenianym zarówno przez domowników, jak i pracowników.

Planer czy gładka tablica - co wybrać?

Jeśli stoimy przed trudną decyzją zakupową, warto przede wszystkim zastanowić się nad tym, do czego będziemy najczęściej używać naszej tablicy. Obie propozycje dają możliwość przyczepiania do swojej powierzchni magnesów, jednak jeśli całą powierzchnię planera zapełnią kartki i dokumenty, nie będziemy mieli z niego wielkiego pożytku. Planer jest stworzony do zapisywania najważniejszych wydarzeń i komentarzy do nich, zatem jeśli potrzebujesz przedłużenia kalendarza w formie wiszącej na ścianie tablicy, warto rozważyć jego zakup. Gładka tablica suchościeralna daje natomiast dużo większą swobodę jeśli chodzi o wykorzystanie przestrzeni. Kompaktowy rozmiar planera, pozwala na jego powieszenie praktycznie wszędzie, natomiast zwykła tablica suchościeralno magnetyczna dzięki wielu dostępnym rozmiarom, pozwala na idealnie dopasowanie jej do wymiarów przeznaczonej nią przestrzeni. Zależnie od możliwości oraz potrzeb możemy dobrać małą, lub dużą tablicę.

Akcesoria do tablic suchościeralnych magnetycznych

Zarówno planer jak i gładka tablica, należą do rodziny tablic suchościeralno magnetycznych.  Dzięki wykorzystaniu do produkcji naszych tablic lakierowanej stali, do ich powierzchni można przyczepiać kolorowe magnesy. Świetna jakość lakieru sprawia, że tablice są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie. Aby na jak najdłużej zachować ich właściwości, warto od czasu do czasu konserwować je płynem do czyszczenia i renowacji tablic. Aby nie uszkodzić jej powierzchni, do ścierania tablicy najlepiej używać dedykowanych do tego celu czyścików, ściereczek lub gąbek magnetycznych. 

Artykuł powstał we współpracy z tableo.eu

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: