Tanie i dobrej jakości gadżety reklamowe? Sprawdź torby reklamowe

Ostatnia aktualizacja: 2022-07-29  |  Średni czas czytania: 01:43
Artykuł reklamowy
Chociaż plastikowe reklamówki i jednorazówki są tanie w produkcji, to charakteryzują się niewielką trwałością i nie są ekologiczne. Natomiast produkty wielokrotnego użytku są bardziej cenione i wpisują się w proekologiczne standardy. Czy materiałowe torby reklamowe sprawdzą się w twojej firmie?
Tanie i dobrej jakości gadżety reklamowe? Sprawdź torby reklamowe

Czym charakteryzują się torby materiałowe?

W transporcie żywności i innych produktów świetnie sprawdzą się torby płócienne, które są wykonane z materiałów wielokrotnego użytku. Występują w różnych stylach, z paskiem na ramię lub bez i są dostępne w różnych rozmiarach. Można również wybierać spośród różnych rodzajów materiału, w zależności od potrzeb firmy.

Tanie i dobrej jakości gadżety reklamowe? Sprawdź, jak wyglądają torby promocyjne! Te produkty są idealne dla artykułów spożywczych, materiałów biurowych itp. Są one wielokrotnego użytku, więc z pewnością spodobają się klientom. Co więcej, są również dostępne w ilościach hurtowych w przystępnych cenach.

Torba na zakupy

Torba na zakupy

Jak powinny wyglądać torby materiałowe z logo dla nowych i przyszłych klientów?

Jeśli wybierasz się na targi promocyjne lub imprezę branżową, nie zapomnij o torbach bawełnianych z nadrukiem DTG. Jest to modna metoda brandingu produktów. Technologia druku cyfrowego umożliwia naniesienie zdjęć o wysokiej jakości, w pełnej palecie barw, z odwzorowaniem wszystkich szczegółów.

Torba DTG, dzięki wysokiej jakości nadrukowi, jest odporna na pranie czy tarcie. Dlatego cieszy się dużą popularnością na rynku akcesoriów reklamowych. Ceny różnią się w zależności od wielkości zamówienia. Aby otrzymać wycenę, należy skontaktować się z firmą drukarską lub odwiedzić jej stronę internetową.

Czy ekologiczne torby reklamowe na zamówienie są przyjazne dla planety?

Szacuje się, że przeciętne gospodarstwo domowe pozbywa się około 1500 plastikowych toreb rocznie, a rozkład plastiku trwa 500 lat. Niestety, tylko 1% z tej liczby jest poddawanych recyklingowi. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci są zwolennikami ekologicznych rozwiązań, czy nie, torba promocyjna, która może być używana wiele razy, może pomóc w znacznym zmniejszeniu ilości odpadów.

Przyjazne planecie torby, które są oznaczone logo Twojej firmy, są również w stanie podnieść świadomość społeczną na temat prowadzenia ekologicznego trybu życia, jak również zmniejszenia ilości odpadów. Oprócz czarnych toreb promocyjnych, które są wykonane z przetworzonych butelek plastikowych, możesz również wybrać torby reklamowe od Tampogadzet.pl.

Torba na zakupy 270 gr/m² - RASSA COLOURED

Torba na zakupy 270 gr/m² - RASSA COLOURED

Torby materiałowe idealne na prezent

Bawełniane torby z logo są ekologiczną alternatywą opakowania podarku. Możesz użyć torby z logo do zapakowania prezentów promocyjnych podczas różnych imprez firmowych, dzięki czemu uczestnicy będą kojarzyć twoją firmę jako działalność, która stawia na przyjazne planecie rozwiązania.

W przeciwieństwie do innych rodzajów opakowań ekologiczna torba bawełniana z nadrukiem nie zostanie zbyt szybko wyrzucona, w czym na pewno pomoże jej wysoka trwałość.

Podsumowanie

Jeśli szukasz tanich i dobrej jakości promocyjnych toreb z tkaniny, możesz kupić je w cenach hurtowych od wyspecjalizowanych firm. Te akcesoria reklamowe są świetne do transportu produktów spożywczych i innych przedmiotów.

Co więcej, możesz użyć takich toreb z materiału do promowania swojej firmy. Pomoże w tym odpowiednio wyeksponowane logo oraz ciekawa kompozycja graficzna.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: