Tanie i dobrej jakości gadżety reklamowe? Sprawdź torby reklamowe

Ostatnia aktualizacja: 2022-07-29  |  Średni czas czytania: 01:43
Artykuł promowany
Konto PEKAOInfo
Chociaż plastikowe reklamówki i jednorazówki są tanie w produkcji, to charakteryzują się niewielką trwałością i nie są ekologiczne. Natomiast produkty wielokrotnego użytku są bardziej cenione i wpisują się w proekologiczne standardy. Czy materiałowe torby reklamowe sprawdzą się w twojej firmie?
Tanie i dobrej jakości gadżety reklamowe? Sprawdź torby reklamowe

Czym charakteryzują się torby materiałowe?

W transporcie żywności i innych produktów świetnie sprawdzą się torby płócienne, które są wykonane z materiałów wielokrotnego użytku. Występują w różnych stylach, z paskiem na ramię lub bez i są dostępne w różnych rozmiarach. Można również wybierać spośród różnych rodzajów materiału, w zależności od potrzeb firmy.

Tanie i dobrej jakości gadżety reklamowe? Sprawdź, jak wyglądają torby promocyjne! Te produkty są idealne dla artykułów spożywczych, materiałów biurowych itp. Są one wielokrotnego użytku, więc z pewnością spodobają się klientom. Co więcej, są również dostępne w ilościach hurtowych w przystępnych cenach.

Torba na zakupy

Torba na zakupy

Jak powinny wyglądać torby materiałowe z logo dla nowych i przyszłych klientów?

Jeśli wybierasz się na targi promocyjne lub imprezę branżową, nie zapomnij o torbach bawełnianych z nadrukiem DTG. Jest to modna metoda brandingu produktów. Technologia druku cyfrowego umożliwia naniesienie zdjęć o wysokiej jakości, w pełnej palecie barw, z odwzorowaniem wszystkich szczegółów.

Torba DTG, dzięki wysokiej jakości nadrukowi, jest odporna na pranie czy tarcie. Dlatego cieszy się dużą popularnością na rynku akcesoriów reklamowych. Ceny różnią się w zależności od wielkości zamówienia. Aby otrzymać wycenę, należy skontaktować się z firmą drukarską lub odwiedzić jej stronę internetową.

firmino

Czy ekologiczne torby reklamowe na zamówienie są przyjazne dla planety?

Szacuje się, że przeciętne gospodarstwo domowe pozbywa się około 1500 plastikowych toreb rocznie, a rozkład plastiku trwa 500 lat. Niestety, tylko 1% z tej liczby jest poddawanych recyklingowi. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci są zwolennikami ekologicznych rozwiązań, czy nie, torba promocyjna, która może być używana wiele razy, może pomóc w znacznym zmniejszeniu ilości odpadów.

Przyjazne planecie torby, które są oznaczone logo Twojej firmy, są również w stanie podnieść świadomość społeczną na temat prowadzenia ekologicznego trybu życia, jak również zmniejszenia ilości odpadów. Oprócz czarnych toreb promocyjnych, które są wykonane z przetworzonych butelek plastikowych, możesz również wybrać torby reklamowe od Tampogadzet.pl.

Torba na zakupy 270 gr/m² - RASSA COLOURED

Torba na zakupy 270 gr/m² - RASSA COLOURED

Torby materiałowe idealne na prezent

Bawełniane torby z logo są ekologiczną alternatywą opakowania podarku. Możesz użyć torby z logo do zapakowania prezentów promocyjnych podczas różnych imprez firmowych, dzięki czemu uczestnicy będą kojarzyć twoją firmę jako działalność, która stawia na przyjazne planecie rozwiązania.

W przeciwieństwie do innych rodzajów opakowań ekologiczna torba bawełniana z nadrukiem nie zostanie zbyt szybko wyrzucona, w czym na pewno pomoże jej wysoka trwałość.

Podsumowanie

Jeśli szukasz tanich i dobrej jakości promocyjnych toreb z tkaniny, możesz kupić je w cenach hurtowych od wyspecjalizowanych firm. Te akcesoria reklamowe są świetne do transportu produktów spożywczych i innych przedmiotów.

Co więcej, możesz użyć takich toreb z materiału do promowania swojej firmy. Pomoże w tym odpowiednio wyeksponowane logo oraz ciekawa kompozycja graficzna.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:

erp-xt

Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: