Własna firma, a wymiana waluty - poznaj korzystne rozwiązanie

Ostatnia aktualizacja: 2017-05-18  |  Średni czas czytania: 01:23
Artykuł reklamowy
Jeśli prowadzisz własny biznes, z pewnością wiesz, jak wiele generuje on kosztów. Niektóre z nich są stałe i nie ma możliwości, by je zredukować. Inne – tak, jak ma to miejsce w przypadku wymiany walut – możesz znacząco obniżyć, korzystając z nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest internetowy kantor, oferujący atrakcyjne kursy wymiany i możliwość ich negocjacji. Jak to działa?
Własna firma, a wymiana waluty - poznaj korzystne rozwiązanie

Wymiana waluty online

By dokonać wymiany pieniędzy online, wystarczy ci urządzenie z dostępem do internetu i konto online w banku. Po rejestracji na platformie kantoru Fritz Exchange, przelewasz na rachunek kantoru wybraną kwotę, następnie wybierasz walutę i zlecasz wypłatę. 90 procent wszystkich transakcji, realizowanych jest w zaledwie 15 minut! Wymieniając pieniądze online, możesz liczyć na spread niższy nawet o kilkadziesiąt groszy, a przy regularnych transakcjach na duże kwoty, będziesz w stanie sporo zaoszczędzić. Co więcej, możesz negocjować wysokość kursów i powiększać kwotę swoich oszczędności. Do twojej dyspozycji pozostaje profesjonalne Biuro Obsługi Klienta, zespół specjalistów do spraw rynków finansowych oraz dealerów walut. Obsługa platformy jest prosta i intuicyjna, a w razie ewentualnych trudności, otrzymasz fachową pomoc.

Komfort i wygoda

Nie musisz już wymieniać waluty w kantorze stacjonarnym, a twoi pracownicy nie będą tracić czasu i pieniędzy na dojazd do wybranej placówki. Wymiany dokonasz w swoim biurze lub w domu, o dowolnej porze – kantor internetowy Fritz Exchange działa przez całą dobę. Nie ograniczają cię jego godziny otwarcia i odległość – jest dostępny w każdej chwili, zawsze, gdy tego potrzebujesz. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo twoich firmowych pieniędzy, ponieważ kantor internetowy stosuje systemy zabezpieczeń, które znasz z bankowych serwisów transakcyjnych.

Rozwiązanie na miarę potrzeb

Z usług internetowych kantorów korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Tym pierwszym zależy przede wszystkim na oszczędnościach i krótkim czasie realizacji transakcji. Pozostali cenią sobie możliwość prostego i bezpiecznego przelewanie pieniędzy bliskim, zwłaszcza, gdy pracują za granicą i zarabiają w obcej walucie. Rozwiązanie to doceniają również osoby posiadające kredyt w walucie. Dzięki samodzielnej wymianie pieniędzy są w stanie zmniejszyć wysokość comiesięcznych zobowiązań i – w skali całego okresu spłaty firmowego kredytu bankowego – zaoszczędzić niemałą kwotę.

Innowacyjność

Internetowy kantor wymiany walut Fritz Exchange istnieje na rynku usług finansowych już ponad 5 lat i cieszy się renomą lidera w swej branży. Należy do grupy Fritz Group, otwartej na nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania. Jednym z nich jest automatyczny kantor, umożliwiający prostą i błyskawiczną wymianę walut.

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Przydatne linki: