6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: ANIMACJE DLA DZIECI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ANIMACJE DLA DZIECI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 93.29.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Jak można zauważyć, obecne zapotrzebowanie na animacje dla dzieci wzrasta z każdym rokiem. Ludzie coraz bardziej dbają o rozrywkę najmłodszych i nie oszczędzają na tym pieniędzy. Jeśli lubisz pracę z dziećmi i wiesz jak zorganizować im atrakcyjnie czas, możesz skorzystać z dofinansowania na firmę w tej branży. W celu uzyskania dofinansowania, warto napisać biznesplan. Nie wszyscy potrafią napisać odpowiedni biznes plan, więc warto skorzystać z pomocy. Skompletowane dokumenty ułatwią aplikację, i na ich podstawie uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.


Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: szczegółową specyfikację i harmonogram zakupów do poniesienia w ramach dofinansowania czy przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Co zawiera nasz biznesplan

Znaczny wzrost zapotrzebowanie na animacje dziecięce uatrakcyjnił branże dla potencjalnych przedsiębiorców. Rodzice poszukują firm organizujących zajęcia dla dzieci na różnego rodzaju okazje.

Jeżeli jesteś zainteresowany firmą w tej branży, możesz starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Wraz z odpowiednim biznesplanem zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiednich funduszy. Napisanie biznesplanu może okazać się bardzo wymagające, dlatego można skorzystać z pomocy ekspertów. Uzupełniony biznesplan i pobrany wniosek i złożysz go w swoim Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się organizacją animacji dla dzieci. W ofercie firmy znajdzie się przede wszystkim urządzanie urodzin dla dzieci, warsztatów plastycznych, organizowanie animacji na weselach oraz w hotelach, sprawowanie opieki nad dziećmi, przygotowywanie bali karnawałowych, sylwestra, a także wizyt Mikołaja. W zakresie usług znajdzie się również organizacja nie tylko eventów, ale również warsztatów artystycznych. Wszelkie informacje dotyczące zarówno obszaru usługi, jak i czasu ich trwania ustalane będą indywidualnie z każdym rodzicem dziecka.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • dane osobowe wnioskodawcy,
  • opis zamierzonej działalności,
  • uzasadnienie wniosku,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Nowym Targu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: