6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: DIY OZDOBY / DEKORACJE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DIY OZDOBY / DEKORACJE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 32.99.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Obecnie dużo ludzi poszukuje oryginalnych i unikatowych dekoracji, a wszystkie oferowane w sklepach sieciowych są dla nich niewystarczające. Artyści, którzy zajmują się ręcznym tworzeniem ozdób i dekoracji znaleźli swoją niszę. Zainteresowani rękodziełami poszukują artystów, którzy zajmują się tworzeniem rękodzieł. Doceniają oni oryginalność i unikatowość ich dzieł.


Jeżeli jesteś artystą zajmującym się tworzeniem rękodzieł, możesz myśleć o realizacji swojej firmy w tej branży. Na założenie firmy w tej branży możesz starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Twoje szanse zwiększy posiadanie przykładowego biznesplanu, który złożysz do Urzędu wraz z innymi dokumentami aplikacyjnymi. Jeżeli nie masz doświadczenia w pisaniu biznesplanu, możesz skorzystać z pomocy specjalistów.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: plan marketingowy, plan finansowy działalności czy charakterystykę dostawców.

Skorzystanie z pomocy specjalistów zaoszczędzi Ci czasu i kłopotów i przybliży do realizacji swojej firmy. Wraz z ich pomocą możesz skompletować wszystkie potrzebne dokumenty, które uzupełnisz i zaniesiesz do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się wykonywaniem zarówno wyrobów ozdobnych, jak i elementów dekoracji wnętrz, a także stroików okolicznościowych. Specjalnością działalności będzie ręczne wykonywanie różnego rodzaju ozdób. Oferta zawierać będzie w głównej mierze produkcję dekoracji flower box oraz stroików nie tylko stołowych, ale również nagrobnych. Uzupełnieniem tej oferty będzie wykonywanie wszelkiego rodzaju dekoracji zgodnie ze zleceniem klienta. Z oferty działalności będą mogły skorzystać osoby prywatne, jak i różnego typu firmy. Wszystkie usługi będą świadczone w Twoim miejscu zamieszkania.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu / usług,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza swot,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: