Gotowy, przykładowy biznesplan: DIY OZDOBY / DEKORACJE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DIY OZDOBY / DEKORACJE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 32.99.Z - Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie dużo ludzi poszukuje oryginalnych i unikatowych dekoracji, a wszystkie oferowane w sklepach sieciowych są dla nich niewystarczające. Artyści, którzy zajmują się ręcznym tworzeniem ozdób i dekoracji znaleźli swoją niszę. Zainteresowani rękodziełami poszukują artystów, którzy zajmują się tworzeniem rękodzieł. Doceniają oni oryginalność i unikatowość ich dzieł.


Jeżeli jesteś artystą zajmującym się tworzeniem rękodzieł, możesz myśleć o realizacji swojej firmy w tej branży. Na założenie firmy w tej branży możesz starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Twoje szanse zwiększy posiadanie przykładowego biznesplanu, który złożysz do Urzędu wraz z innymi dokumentami aplikacyjnymi. Jeżeli nie masz doświadczenia w pisaniu biznesplanu, możesz skorzystać z pomocy specjalistów.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: plan marketingowy, plan finansowy działalności czy charakterystykę dostawców.

Skorzystanie z pomocy specjalistów zaoszczędzi Ci czasu i kłopotów i przybliży do realizacji swojej firmy. Wraz z ich pomocą możesz skompletować wszystkie potrzebne dokumenty, które uzupełnisz i zaniesiesz do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się wykonywaniem zarówno wyrobów ozdobnych, jak i elementów dekoracji wnętrz, a także stroików okolicznościowych. Specjalnością działalności będzie ręczne wykonywanie różnego rodzaju ozdób. Oferta zawierać będzie w głównej mierze produkcję dekoracji flower box oraz stroików nie tylko stołowych, ale również nagrobnych. Uzupełnieniem tej oferty będzie wykonywanie wszelkiego rodzaju dekoracji zgodnie ze zleceniem klienta. Z oferty działalności będą mogły skorzystać osoby prywatne, jak i różnego typu firmy. Wszystkie usługi będą świadczone w Twoim miejscu zamieszkania.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu / usług,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza swot,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: