Gotowy, przykładowy biznesplan: DEKORACJE HANDMADE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DEKORACJE HANDMADE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 32.99.Z - Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Ludzie poszukują oryginalnych i unikatowych dekoracji. Te, które znajdują się w sklepach są powielane i w większości przypadków niczym się od siebie nie różnią. Ludzie wyrabiający swoje własne dekoracje trafiają w gust osób, które poszukują czegoś unikatowego i jedynego w swoim rodzaju. Własnoręcznie robione dekoracje doskonale sprawdzają się jako prezenty okolicznościowe. Zapotrzebowanie na własnoręcznie robione ozdoby zwiększa się, więc rynek robi się coraz bardziej atrakcyjny. Jeżeli zajmujesz się wyrabianiem dekoracji, możesz uzyskać potrzebne dofinansowanie na otworzenie własnego biznesu. Jeżeli planujesz założenie własnej firmy, warto jest mieć napisany biznesplan. Jeśli wydaje Ci się to za trudne, możesz wykorzystać gotowy biznesplan napisany pod okiem ekspertów.

Co zawiera biznesplan:

Obecnie na rynku można zauważyć coraz większy popyt na własnoręcznie robione dekoracje. Wiele osób poszukuje miejsc, w których mogą nabyć niezwykłe i niezastąpione ozdoby.

Skorzystanie z przykładowego biznesplanu, pozwoli Ci na uzyskanie dotacji. Dofinansowanie pozwoli Ci wystartować i rozwinąć swoją firmę z zakresu usług dekoracji ręcznie robionych. Przygotowany biznesplan zawiera m.in.: streszczenie projektu przedsięwzięcia, plan organizacyjny, analizę finansowo - ekonomiczną.

Firma w biznesplanie będzie zajmowała się produkcją, a także sprzedażą przede wszystkim upominków, artykułów dekoracyjnych, rękodzieła DIY oraz wystrojem wnętrz. Klienci będą mieli możliwość nabyć własnoręcznie zrobione ozdoby w sklepie stacjonarnym. Godziny otwarcia sklepu:

 • poniedziałek-piątek od godziny 9.00 do godziny 17.00,
 • sobota od godziny 10.00 do godziny 13.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek
  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • wniosek o przyznanie dofinansowania,
  • opis planowanej działalności,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • proponowana forma zabezpieczenia.
 2. Biznesplan
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa,
  • plan strategiczny projektu,
  • plan techniczny,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny,
  • analiza finansowo-ekonomiczna,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tychach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: