Gotowy, przykładowy biznesplan: DEKORACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DEKORACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

DEKORACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

 JEŻELI PLANUJESZ TWORZYĆ DEKORACJE IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć prowadzenie działalności zajmującej się dekoracją imprez okolicznościowych oraz scenografią sesji zdjęciowych.  Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Kazimierzy Wielkiej.Biznesplan przygotowany został pod działalność polegającą na oferowaniu usługi wspierania organizacji wesel, imprez, przygotowywania sesji zdjęciowych pod kątem graficznym, scenografii. Biznesplan powstał z myślą o działalności specjalizującej się w kompleksowej obsłudze dekoracji okolicznościowych na różnego rodzaju uroczystości, spotkania biznesowe, eventy, bankiety, przyjęcia i konferencje.  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (17 stron, około  3000 wyrazów)  Biznesplan zawiera:
 • Dane wnioskodawcy
 • Opis przedsięwzięcia
 • Analiza SWOT
 • Specyfikacja i harmonogram wydatków
 • Przewidywane koszty i dochody prowadzenia działalności gospodarczej - 1 rok
 •   WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

  Sposób i koszt dostawy

  Koszt dostawy:
  Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Czas dostawy:
  Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

  Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

  Pisanie gotowych biznesplanów

  Zobacz także inne biznesplany:

  Przydatne linki: