Gotowy, przykładowy biznesplan: AUTO DETAILING

Gotowy, przykładowy biznesplan:
AUTO DETAILING

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Według statystyk w każdej polskiej rodzinie są przynajmniej dwa samochody. W czasach gdy posiadanie samochodu stało się bardzo popularne, zaczęto także bardziej dbać o to w czym jeździmy i jak wyglądają nasze auta. Popularność usługi autodetailingu wzrasta, ponieważ zwracamy uwagę na wygląd samochodu. Jeżeli jesteś zainteresowany otworzeniem swojej firmy specjalizującej się w autodetalingu, powinieneś zainwestować w biznesplan. Fachowy przykład biznesplanu umożliwi uzyskanie dofinansowania na rozwinięcie swojej firmy w tej branży. Biznesplan zawiera m.in.: opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty, charakterystyka klienta (odbiorcy) produktu / usługi czy opis przedsięwzięcia.

Co zawiera biznesplan:

Obecnie na rynku można zauważyć zapotrzebowanie na usługi szeroko pojętej kosmetyki samochodowej. Stale rosnący popyt na usługi z tej branży sprawia, że jest to bardzo atrakcyjne dla przedsiębiorców. Jeśli zastanawiasz się nad otwarciem własnego biznesu nie rezygnuj ze swoich planów. Planujesz otworzyć działalność zajmującą się autodetailingiem samochodowym, ale nie wiesz jak napisać dobry biznesplan? Skorzystaj z pomocy fachowców w pisaniu biznesplanu. Biznesplan jest jedną ze składowych w uzyskaniu dofinansowania na swoją firmę. Taka dotacja pozwoli Ci otworzyć własną działalność gospodarczą. Wystarczy, że pobierzesz wniosek, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się stacjonarną, a także mobilną kosmetyką samochodową. Szeroki zakres usług oferowanych przez firmę obejmować będzie zarówno polerowanie lamp oraz karoserii, przygotowanie aut do sprzedaży, jak i nakładanie na lakier zabezpieczających powłok i wosków. Wszystkie usługi świadczone będą nie tylko w siedzibie firmy, ale również bezpośrednio u klienta. Godziny otwarcia Twojej firmy będą następujące:

 • poniedziałek-piątek w godzinach 7.00-17.00;
 • sobota-niedziela w godzinach 9.00-13.00.

Wcześniejsze umówienie na daną usługę upoważni na wykonanie zadania poza ustalonymi godzinami pracy.

Biznesplan zawiera następujące dokumenty:

 • dane wnioskodawcy,
 • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
 • opis przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności,
 • stan przygotowań do podjęcia działalności,
 • charakterystyka klienta (odbiorcy) produktu / usługi,
 • planowane zatrudnienie,
 • działania marketingowe,
 • strategia cenowa,
 • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
 • planowane koszty (miesięczne),
 • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki,
 • informacja o wnioskowanych parametrach finansowania,
 • usługi doradztwa i szkolenia,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: