Gotowy, przykładowy biznesplan: BAR FAST-FOOD

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BAR FAST-FOOD

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Dziesiątki pracujących Polaków odżywia się w punktach gastronomicznych oferujących fast foody. Wynika to z dużej potrzeby oszczędności czasu, jednak lokal specjalizujący się w serwowaniu fast foodów może przyciągać do siebie także wyjątkowym jedzeniem i dobrą atmosferą.


Jeżeli zamierzasz założyć własny lokal z fast foodem, koniecznie wykorzystaj do tego gotowy wzór biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie. Umożliwi Ci on sporządzenie dokumentacji niezbędnej do otrzymania dofinansowania na rozpoczęcie prowadzenia biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie, otrzymasz kompleksowe zestawienie dokumentacji potrzebnej podczas wnioskowania o dotacje. W pakiecie znajdziesz m.in. charakterystykę potencjalnych klientów, plan działań marketingowych oraz profesjonalną analizę SWOT.

Lokal opisany w przykładowym biznesplanie będzie barem fast food. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów, którzy będą mieli możliwość skosztować dań domowych oraz dań typu fast food.

Posiłki będą serwowane zarówno na miejscu, jak i na wynos. Spożycie zamówionych i przygotowanych dań będzie możliwe nie tylko w lokalu, ale również w specjalnie przygotowanym przed barem zadaszonym miejscu.

W menu baru znajdą się przede wszystkim zapiekanki, frytki, hot dogi, kebab, bułki z boczkiem, a także wszelkiego rodzaju zupy takie jak: barszcz czerwony, rosół, żurek, a nawet zupy sezonowe.

Poza tym oferta zawierać będzie obiady: bigos, pierogi bądź schabowy z ziemniakami oraz gofry, tosty i naleśniki zarówno na słodko, jak i na słono. W karcie znajdą się również herbaty oraz wszelkiego rodzaju kawy. Tym, co wyróżni Twoją ofertę wśród innych barów będzie serwowanie kurczaków z rożna.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży (rodzaju planowanej działalności gospodarczej),
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rodzaje stanowisk pracy, liczba pracowników i rodzaj umowy,
 • charakterystyka potencjalnych klientów (odbiorców produktów, towarów lub usług), główne grupy klientów, uzasadnienie popytu,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia (analiza SWOT),
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszego wniosku o dofinansowanie,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali pierwszego i drugiego roku),
 • oświadczenia wnioskodawcy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: cukierni
Cena: 29,00 zł

Biznesplan: cukierni

 Biznesplan: Lodziarnia
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Lodziarnia

Biznesplan: klubokawiarni
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: klubokawiarni

Przydatne linki: