Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 68.32.Z - Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie,
81.10.Z - Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach,
81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele firm decyduje się na zatrudnienie firmy sprzątającej. Pracownicy mają inne zadania, więc zatrudnienie firmy którzy pomoże w utrzymaniu porządku jest bardzo dużym udogodnieniem. Po drugie, mamy gwarancję profesjonalizmu i wiemy, że firmy specjalizujące się w sprzątaniu zrobią to zdecydowanie lepiej. Coraz więcej osób również decyduje się na korzystanie z firmy sprzątającej w ich indywidualnych domach. Przy natłoku obowiązków, mamy coraz mniej czasu na te domowe. Łatwiej jest skorzystać z usług firmy sprzątającej i np. czas który byśmy poświęcili na zmywanie podłóg możemy przeznaczyć na spędzenie czasu ze swoją rodziną.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojej firmy sprzątającej, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania. Jednym z bardzo pomocnych dokumentów jest biznesplan. Powinien on być napisany profesjonalnie i spełniać wymagania dotyczące otrzymania dofinansowania. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu biznesplanów, możesz skorzystać z pomocy ekspertów i zainwestować w nasz gotowy wzór biznesplanu. Z tym wzorem masz pewność, że zwiększysz swoje szanse na dotacje.

Co zawiera biznesplan

Zestaw dokumentów zawiera między innymi: plan strategiczny projektu, analizę marketingową czy analizę finansowo-ekonomiczną. Udostępnione przez nas dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się usługami sprzątającymi m.in odkurzaniem i czyszczeniem podłóg, wykładzin i dywanów, zmywaniem podłóg, ścieraniem kurzu, czyszczeniem armatur łazienkowych, czyszczeniem luster i myciem okien. Dodatkową usługą będzie usługa prasowania i sprzątania antyalergicznego.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

Wniosek:

 1. informacje o wnioskodawcy
 2. stan przygotowania do rozpoczęcia działalności
 3. szczegółowa kalkulacja zakupów i specyfikacja wydatków związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 4. forma zabezpieczenia zwrotu dotacji
 5. oświadczenia

Biznesplan:

 1. Streszczenie planowanego przedsięwzięcia
 2. Ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa
  • najważniejsze dane o firmie
  • cele działalności gospodarczej
  • zasoby firmy
  • potencjał wnioskodawcy
 3. Plan strategiczny projektu
  • analiza strategiczna metodą swot
  • wybór i wdrożenie strategii
 4. Plan techniczny
  • opis usług - oferta
  • kwestie techniczne
 5. Analiza marketingowa
  • prognoza kształtowania się popytu - analiza rynku
  • opis i analiza rynku zbytu
  • plan działań marketingowych
 6. Plan organizacyjny
  • zatrudnienie pracowników i struktura organizacyjna
  • harmonogram organizacyjny
 7. Analiza finansowo-ekonomiczna - źródła finansowania inwestycji
 8. Podsumowanie

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Koszalinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: