6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 68.32.Z, 81.10.Z, 81.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wiele firm decyduje się na zatrudnienie firmy sprzątającej. Pracownicy mają inne zadania, więc zatrudnienie firmy którzy pomoże w utrzymaniu porządku jest bardzo dużym udogodnieniem. Po drugie, mamy gwarancję profesjonalizmu i wiemy, że firmy specjalizujące się w sprzątaniu zrobią to zdecydowanie lepiej. Coraz więcej osób również decyduje się na korzystanie z firmy sprzątającej w ich indywidualnych domach. Przy natłoku obowiązków, mamy coraz mniej czasu na te domowe. Łatwiej jest skorzystać z usług firmy sprzątającej i np. czas który byśmy poświęcili na zmywanie podłóg możemy przeznaczyć na spędzenie czasu ze swoją rodziną.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojej firmy sprzątającej, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania. Jednym z bardzo pomocnych dokumentów jest biznesplan. Powinien on być napisany profesjonalnie i spełniać wymagania dotyczące otrzymania dofinansowania. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu biznesplanów, możesz skorzystać z pomocy ekspertów i zainwestować w nasz gotowy wzór biznesplanu. Z tym wzorem masz pewność, że zwiększysz swoje szanse na dotacje.

Co zawiera biznesplan

Zestaw dokumentów zawiera między innymi: plan strategiczny projektu, analizę marketingową czy analizę finansowo-ekonomiczną. Udostępnione przez nas dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się usługami sprzątającymi m.in odkurzaniem i czyszczeniem podłóg, wykładzin i dywanów, zmywaniem podłóg, ścieraniem kurzu, czyszczeniem armatur łazienkowych, czyszczeniem luster i myciem okien. Dodatkową usługą będzie usługa prasowania i sprzątania antyalergicznego.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

Wniosek:

 1. informacje o wnioskodawcy
 2. stan przygotowania do rozpoczęcia działalności
 3. szczegółowa kalkulacja zakupów i specyfikacja wydatków związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 4. forma zabezpieczenia zwrotu dotacji
 5. oświadczenia

Biznesplan:

 1. Streszczenie planowanego przedsięwzięcia
 2. Ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa
  • najważniejsze dane o firmie
  • cele działalności gospodarczej
  • zasoby firmy
  • potencjał wnioskodawcy
 3. Plan strategiczny projektu
  • analiza strategiczna metodą swot
  • wybór i wdrożenie strategii
 4. Plan techniczny
  • opis usług - oferta
  • kwestie techniczne
 5. Analiza marketingowa
  • prognoza kształtowania się popytu - analiza rynku
  • opis i analiza rynku zbytu
  • plan działań marketingowych
 6. Plan organizacyjny
  • zatrudnienie pracowników i struktura organizacyjna
  • harmonogram organizacyjny
 7. Analiza finansowo-ekonomiczna - źródła finansowania inwestycji
 8. Podsumowanie

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Koszalinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: